Nadal zmusić się do ćwiczeń?

Zawartość

Wszystkie artykuły motywacyjne, jak nam powiedziano, że konieczne jest, aby cierpieć 21 dniowy trening i stać się nawykiem. To tak samo jak szczotkowanie zębów (wciąż nienawidzą, dobrze, przynajmniej nie jest szczoteczka elektryczna, ale jest senny „Schork-Schork” we własnej głowie rano, pierwszą rzeczą … brrr … lepiej niż 10 km w śniegu z wiatrem, to prawda). Kiedy nic się nie dzieje, zaczynasz odpowiedniego coacha do narzekań. Co miłość ze sportem na obliczenie zawiedzie. Prawo, błędne obliczenia, prawda?

load...

[Powrót do spisu treści]

Czas stosowania wysiłku

Prawdopodobnie wszyscy czytają tekst wirusa, który został skrytykowany mózgu zdrowego stylu życia. Powiedzmy, wstaliśmy rano nieprzestrzegania postu, ale wypełnia żołądek, jak ktoś powiedział, śniadanie jest użyteczna. Stoimy w korku, ale w godzinach wieczornych na aerobik szaleje, ponieważ „do serca” i wszystko inne w tym samym duchu. Oczywiste jest, że autor stebetsya dziennika „piekło”, w którym odbywa się dobrowolnie człowiek Zachodu. Ale, jak to mówią, słowa nie mogą usunąć piosenki i diabła nigdzie się nie wybiera, jeśli się uważnie go wyśmiać.

Tak wielu ludzi naprawdę „moralnie łatwiejsze”, aby nie iść do jakiejś grupy tlenowej i wycofać się do tętna docelowego przez pół godziny na stepper rano. W moim osobistym zdaniem przeniesienia poprawiających aerobik w pokazie trybu wyświetlania dla początkujących – lepszy wybór niż nocnej przemocy poprzez poprawę aerobik w grupie. Trzeba było widzieć twarz towarzyszy, którzy przychodzili po pracy w grupie. Oto ona, ucisk świat w ciele!

Jeśli jesteś w godzinach wieczornych, zwykle zmęczony i złego samopoczucia, czy cardio przynajmniej samego rana. Czujesz się lepiej, gwarantowane. Cóż, tak samo jak dwa wieczory w tygodniu przejąć władzę – rodzaj „bohaterstwa” ze względu na to, że jest lepszy od każdego wieczoru na godzinę Trudge przedstawiają radości w poprawie grupę?

load...

[Powrót do spisu treści]

Wysiłki metody nakładania

Nie znudzi się powtarzać – 90% dziewcząt zrujnowali Hill-wideo „nyashki” oraz zajęcia grupowe. Pierwsza sprawia, że ​​czujesz się jak worek wiadomo co, jeśli nie można, usuwając nienaturalne stawów, w dół na tej samej squat Smith (którzy grillowanego kurczaka). A drugi – zmusił do myślenia, że ​​to zrobisz, i dwie lewe nogi, bo nie pamiętam liczne svyazochki aerobowe. Chcesz poznać prawdę? Mój umysł jest całkowicie oczyszczony z tlenowej svyazochek około roku braku działania. A teraz ja też mam dwie lewe nogi, jak to było, że nie przeszkadza mi biec 10 km w czasie krótszym niż 50 minut. A jeśli chodzi o moje życie jest lepiej bez grupy aerobiku – wszelkie słowa nie można przekazać.

Co dokładnie nie znosisz w szkoleniu. To prawda, rekord, na przykład:

  • Nienawidzę skulona na podłodze. Ze względu na normalnej wadze me „, dodaje:” i przy świetle – Nie czuję się jak pracy. Rozwiązanie? Inscenizacja stop, zmiany i wybrać ten, z którego głębokość jest normalne i dodać zatrzymuje zbyt. O ile, oczywiście, nie jest powodem przeciążenia długie mięśnie pleców. Następnie – rozpraszają maksymalny ciąg i przysiad w tygodniowym planie i pokochasz go ponownie;
  • Nienawidzą wyciskaniu na ławce pod kątem jak bóle łokci i ramion. Jeśli masz obolałe ramiona, w zasadzie, na ławce, i urazów – wygląd, dzięki czemu korkociąg. „Po prostu leżał spokojny” – to właśnie dlatego. Albo jesteś zbyt ciężkie sztangi. Albo zbyt silny trapezu, która ściąga ramiona do uszu. Albo nie akceptują pierwotnej pozycji, a tuż wyłożenia i prasy;
  • Strach mnie ciągnie, bo dużo masy, ręce są słabe, i tak dalej i tak dalej. Napina z kompensacją, nie mają vorkauterov konkurencji samo. Tylko nie spadnie, a ostatecznie nauczyć.

Jeśli rozszerzymy ten problem na części składowe, i doszli do autokaru z konkretnymi składnikami nim, masz rozwiązanie. Jeśli po prostu wygadać się przy drzwiach, „Nienawidzę ćwiczeń” – wątpliwości.

Istnieją również czynniki czysto behawioralne. Może ci się nie podoba, że ​​pokój i swój kontyngent. Dobrze, zmianę pokoju, nie poślubić go. Albo jesteś przykry muzyki. Nosić słuchawki. Albo ty nienawidzisz, że każdy już brzana kucać, ale trzeba niczego bez wagi nie może. Cóż, pamiętam, że squat – nie jest rękojmią sukcesu w życiu i szczęścia. Może zabawy podnosząc 100 kg w worku ostatnie 18 rubli na podróż i nawet opakowanie twarogu nie wystarczy? Istnieją różnego rodzaju ludzi, oprócz problemów kucki?

W moim osobistym doświadczeniem, łatwiej jest prowadzone przez tych, którzy nie patrząc na boki słowa w ogóle. A najbardziej udane są ci klienci, którzy nadal głęboko na innych. I tak, nawet nie instagrama. Banalne zwykle około porównywać się z nim nadal działa, słuchać go co najmniej raz.

[Powrót do spisu treści]

Mrożone urody

Porozmawiajmy o tym, o samicy. Niemniej jednak, działanie kobiet głównie prowadzone przez hormony. Tak, a tym bardziej myśleć o bezsensowności tego wszystkiego sport, jeśli w określonych dniach żołądek jest jak kulą, tym bardziej nienawidzę sportu i siebie w nim też. Nie ma piękna w przyrodzie zamrożone. Wiele wygrał swoje zdjęcia po spożyciu śledzia spread – te same kulki, choć z początkami kości.

W ogóle, sport pokochają prostą radę zacząć wszystko -uberite najbardziej nieznośne. Porównania rozwścieczyć i raporty? Nie porównuj i nie zgłosić. W rok później, to nadal nie będzie wiedział. Nie chcesz jechać na drugi koniec miasta? Tak wyjazdem 20-30 lekcje umieścić wyposażenia, a także ćwiczenia w domu, wciąż tych, którzy mają cele są więcej niż „tylko schudnąć i dokręcić ciała”, co do zasady, są gotowi, aby przejść w dowolnym miejscu.

Nie pić białko, jeśli nie podoba. A termin węglowodanów również nie przestrzegać – połowa ludzi sukcesu w dziedzinie fitness ogół obserwować tylko jedną regułę. Niektórzy nawet jeść to samo co dzień, i szczęśliwy.

Nienawiść sportu wynosi zwykle znacznie głębszy ból i dyskomfort w organizmie. Pomyśl o tym, nie wierzę, jeśli nie jesteś szczęśliwy w moim sercu na tym, że genetyka tylko do ciebie, a gdy wszystkie wyniki – nie masz nic ponownie. Jeśli wierzysz mi, rób co chcesz, ale odwracają się od tych „głębokich” przemyśleń. W przeciwnym razie, nie daje żadnej pracy nad sobą i stają się zdrowsze zbyt. Sprawdzone mln drop-weight stratę dla nowego roku i ósmego marca i zamówił kolejny gorset pod sukienkę.

Elena Selivanova

load...