Na co można wydać kapitału nadrzędną w 2017: rzeczywistość i perspektywy

Namacalna pomoc dla rodzin, które nie zatrzymują się na jedno dziecko, była pomoc finansowa państwa w postaci kapitału rodzinnego. Pozwala to wiele osób z niskim bogactwa, przenieść w rzeczywistość swoje marzenia. Ale jest to możliwe, aby spędzić kapitał macierzyński zgodnie z prawem? To martwi każda rodzina, która wkrótce będzie lub już drugie dziecko.

load...

Zawartość:

Jak wydać pieniądze rodzina – możliwości prawne i rzeczywiste przykłady

Ustawodawstwo ustalono, że certyfikat na kapitał macierzyński można użyć, gdy dziecko w wieku trzech lat. A potem jego rodzice są zobowiązani do zapoznania się z jego możliwościami.

Główne kierunki wykorzystania rodzinnym

Kapitału

Wykorzystanie kapitału macierzyńskiego zapewnia fundusze inwestujące tylko w tych obszarach, co pozwala ustawodawstwo.

Przede wszystkim, to jest poprawa warunków życia, co jest najbardziej popularne wśród posiadaczy certyfikatów. Zgodnie z tym kierunkiem, wykorzystać te pieniądze dla rodziny, jak to możliwe:

load...
 • Nabycia lub remonty kamienic;
 • Płatności

 • Wspólną obudowę;
 • Kompensacja

 • Zbudowane lub wyremontowane koszty mieszkaniowe.

Drugi możliwy kierunek jak wykorzystać kapitał rodzina – edukację dzieci. Znaczący jest fakt, że pieniądze rodzina może zostać użyte do zapłaty za szkolenie jako dziecko urodzone w trakcie trwania programu, jak również innych dzieci. Środki na to są podzielone zgodnie z życzeniem rodziców, a ich termin płatności jest nieograniczona – można spędzić go jak w ciągu 3 lat, a 15 lub 25 lat po otrzymaniu certyfikatu.

Trzeci kierunek – tworzenie matki emerytury. I uzyskać pieniądze w tym przypadku, może być jednym z trzech sposobów:

 • Jak pilna emerytalnych świadczeń;
 • W części kapitałowej systemu emerytalnego pracy, który nosi charakter życia;
 • W formie ryczałtu.

MSA jako początkowej wpłaty na

Hipotecznych. W tym roku, niektóre zmiany zostały dokonane w sposób spędzić kapitał macierzyński do 3 lat do zapłaty zaliczki oraz późniejsze raty na kredyt hipoteczny.

Wcześniej pieniądze mogłyby być przeznaczone na spłatę kredytu dopiero po dziecko ma 3 lata. I wiele rodzin w tym wypadku chciał użyć pomocy publicznej znacznie wcześniej niż dozwolonym terminie.

Pieniądze do uiszczenia opłaty może zostać przeniesiona na fundusz emerytalny na specjalnie utworzone w tym rachunku kredytowym. Matkapitala oznacza, że ​​można opłacać zarówno należności głównej oraz odsetek od kredytu. Zmiana ta pozwala na rozwiązanie problemu dostępności mieszkań.

A jednak – kredyty nie będą przyznawane na zakup lub budowę mieszkań w przyciąganiu kapitału rodzinnego w organizacjach, które działają krócej niż 3 lata od daty rejestracji państwowej, w celu zaoszczędzenia pieniędzy z transakcji oszukańczych.

Kapitał Maternal jako formy płatności Przedszkola

W 2015godu Duma Państwowa uchwaliła ustawę, która pozwala kierować pieniądze na przedszkola matkapitala z udziałem dzieci. Może to być zarówno organizacje publiczne i prywatne, które implementują podstawowy ogólny program edukacyjny.

Jednak pieniądze mogą być wysyłane tylko do płacenia za usługi edukacyjne, ale nie mogą pokryć koszty, które nie są związane z edukacją, takich jak żywność lub opieki nad małym dzieckiem. Ważne jest, aby pamiętać, że aplikacja na fundusz emerytalny może być uznany za miesiąc, a pieniądze będą dokonywane co miesiąc, zgodnie z umową z płatnych usług.

przedszkola płatności

Zakup samochodu dla macierzyńskiego pieniężne

Kapitału

Wiele rodzin, które mają dzieci i dobre warunki życia, patrz opcja kapitału rodzinnego, aby rozwiązać swoje problemy komunikacyjne. Pomimo faktu, że wielu chciałoby dzisiaj tych funduszy na zakup własnego samochodu, a prawo nie przewiduje.

Niestety, liczne zmiany do przepisów odnoszących się do kapitału dominującego na zakup pojazdów silnikowych zostały odrzucone w ubiegłym roku. Może do ataku następnym roku sytuacja ulegnie zmianie na MSC, ale teraz zakup samochodu z pieniędzmi jest dostępna tylko w niektórych regionach kraju, gdzie regionalny kapitał rodzinnych wypłacanych jest przy narodzinach trzeciego dziecka.

Nabycie

Ziemi

Obecnie obowiązujące przepisy nie pozwalają wydać matkapital jeśli jest konkretnie o działce. Ale w 2017 roku jest realne do skorzystania z możliwości budowy prywatnego domu na własnej ziemi. Aby to zrobić, należy zawrzeć formalną umowę z firmą budowlaną.

W tym scenariuszu, to na pewno, aby potwierdzić stosowanie docelowej funduszy, w celu udokumentowania tempa rozwoju budownictwa, a także mając własnych środków, ponieważ pierwsza część matkapitala będzie znacznie mniej niż wymagane jest do układania fundamentów domu i rozpoczął budowę.

Dotacje na dzieci niepełnosprawnych

W 2016 roku rząd pozwolił wydać lojalność aktywów rodzin dzieci niepełnosprawnych. Nie mają one zastosowania do wypłaty świadczeń medycznych, lecz tylko środkiem, aby pomóc dostosować się więc dzieci w środowisku. Tak więc, pieniądze byłyby możliwe matkapitala:

 • Wyposażanie mieszkania specjalnie przystosowane dla dzieci z mobilnością osób niepełnosprawnych (zakup rampy i poręcze);
 • Nabycia stoły do ​​masażu;
 • Kupić różne symulatory dla dzieci cierpiących na porażenie mózgowe;
 • Kupić specjalne książki, monitorów i klawiatur dla dzieci niedowidzących.

Cechą tej ustawy – wykorzystanie kapitału dominującej w 2017 roku może wynieść do 3 lat.

Ryczałt na rodzinę potrzebuje

Aż do roku 2010, aby otrzymać takie płatności są uprawnieni do wszystkich rodzin, które mają certyfikat dla MC. Później przepis ten przestał funkcjonować, a w 2016 roku został ponownie dozwolone. Aby to zrobić, należy zapoznać się z JAF ubiegać się o wypłatę ryczałtu kapitału macierzyńskiego, który wynosi obecnie 20 tys. Rubli.

Pieniądze można przeznaczyć na dowolny z codziennych potrzeb rodziny, a kierunek ich docelowych rodziców sprawiają, że sami decyzję.

Ważne jest, aby wiedzieć, że wniosek o wypłatę pieniędzy należy składać do dnia 31 marca 2017 roku, chyba że wcześniej lub przed 31 grudnia, będzie miał prawo do otrzymania certyfikatu.

Możliwe innowacje w przepisach o macierzyńskiego kapitału

Pod koniec 2016 roku – na początku 2017 roku. Specyficzne wiadomości nie należy czekać na odbiorców certyfikatów dla MC. I kwestia użycia gotówki jest wciąż otwarta. Ich zakres może zostać rozszerzona i zwężone z powodu zmian w sytuacji finansowej kraju w ciągu ostatniego roku.

Reforma kapitału

Rodziny

W 2016 roku pojawiło się pytanie o bezpieczeństwo rodziny w kategoriach finansowych, w wyniku którego system różnego rodzaju świadczeń i przywilejów dla mieszkańców Federacji Rosyjskiej będą podlegać reformie i stopniowo przemieszczać w kierunku ukierunkowanej pomocy.

Państwo w tym momencie jest gotowa wspierać finansowo tylko dla rodzin o niskich dochodach. Dlatego możliwe jest, że w 2017 roku wprowadzone zostaną kwalifikacje do dochodów i majątku dla wszystkich przyszłych odbiorców MC.

0.

Nowe propozycje dotyczące wykorzystania pieniędzy MK

Istnieje niewielka szansa, że ​​lista możliwości wykorzystania kapitału rodzinnego zostanie przedłużony takie opcje:

 • Inwestowania pieniędzy w firmie rodzinnej;
 • Ich odpadów do traktowania członków rodziny;
 • Płatności

 • Wykształcenia matki lub ojca dzieci.

Także w różnych porach parlamentarzystów omówione inne propozycje dotyczące ewentualnej gazyfikacji mieszkaniowego lub wydawaniu pieniędzy w gotówce, ale nie zostały one przyjęte. A biorąc pod uwagę ogromne oszukańczych machinacji rozwinąć sposoby wykorzystania pieniędzy w 2017 roku jest mało prawdopodobne, aby odbyć.

Perspektywa możliwości zwężające

Eksperci twierdzą, że takie rozwiązanie jest całkiem realne. Znajoma wykaz obszarów inwestycji kapitałowych może być zawężony do jednego punktu. Będą poprawy ich warunków życia.

Wyłączając edukacji jako kierunku punktów państwowych ze względu na fakt, że jest oficjalnie uznane za wolne, a ponadto w tym obszarze oznacza spędzać dość rzadkie. A oszczędności emerytalne mogą zniknąć z listy ze względu na brak popytu.

5.

Kapitał rodzinny, według urzędników państwowych, powinien być stosowany nawet w zakresie popytu. Biorąc pod uwagę, że termin Program dobiega końca, możemy spodziewać się żadnych zwrotów akcji i nowych rozwiązań.

load...