Mydło z nadzieniem: jak gotować mydła z brokatem

Jedną z możliwości poprawy mydło z dodatkowymi dodatkami zrobić mydło peeling.

Takie mydła są zwykle wykonane przy użyciu elementów skrabiruyuschih (naturalne lub syntetyczne), z dodatkiem oleju bazowego, które ma korzystny wpływ na skórę.

load...

do produkcji mydła, peeling będą potrzebne następujące komponenty i narzędzia soapmaking:

  • Przejrzystą podstawę mydła;
  • Barwniki – niebieski i karmazynowy; Olej bazowy – olej z nagietka;
  • Smak – olejek z geranium;
  • Cekiny – niebieski i czerwony;
  • Skrabiruyuschy składnika; kubki
  • (2) i sztyft z materiału odpornego na wysoką temperaturę;
  • Formy

  • Do lodu w postaci kwiatów.

Musisz najpierw przezroczyste podłoże pokroić w kostkę. Im mniejsze bloki, przy czym topi się szybciej podstawy mydła.

Następnie kładziemy kostki w szkła żaroodpornego i umieścić w łaźni wodnej. Łaźnia wodna mogą być wykonane z małym zbiorniku wlewając tyłu wody. Szkło z podstawą zostanie umieszczony w wodzie tak, że woda nie przedostają się do szklanej. Podstawą podzielić przez dwa kieliszki, bo tam będą dwa warianty mydła.

load...

Po wybraniu podstawy w stan ciekły, to dodaje się do oleju bazowego (w tym przypadku, olej z nagietka), aromat (olejek geranium) i środków barwiących. Następnie w dwóch kubka wlać o tę samą kwotę skrabiruyuschego elementem każdego kubka wlać błyszczą podobny kolor.

Następnie należy wypełnić w bazie formy, uważając, aby nie pozostawić żadnych pęcherzyków powietrza w górnej części każdej z kwiatem. Jeśli pęcherzyki są nadal istnieje, to można je usunąć za pomocą alkoholu, posypane na całej powierzchni pistoletu nie jest jeszcze zestalony mydła.

Następnie dajemy mydle trochę stoiska. Po stwardnieniu fundacja trochę, wyjąć formę do lodówki na 10-15 minut. Po tym czasie wyjąć formę i delikatnie wyciskając gotowych form mydlane.

Gotową dwukolorowa mydło jest dobre do wykorzystania jako łagodny peeling. Ponadto, mydło jest idealny do zabrania na wycieczkę lub w kraju, w którym będzie to bardzo pomocne w walce o czystość i higienę.

load...