Modne lato 2017

Przychodzi taki gorący czas wakacji i wiele już zaczynają myśleć o swojej letniej garderoby uzupełnienia. Jednym z głównych atrybutów kobiecej garderoby – to z pewnością strój kąpielowy.

load...

Modne kolory stroje kąpielowe 2017

W lecie 2017 projektantów kostiumów kąpielowych preferują spokojne barwy i wyrafinowane, eleganckie kolory. Na przykład, nie jasny ultramaryna, elegancki różowy, wyciszony kolor srebrny lub złoty. Swimsuit 2017 powinien wyglądać świąteczny w tym samym czasie, a jednocześnie nie jest krzykliwe lub jasny. Zadanie to najlepiej poradzić sobie stroje kąpielowe monochromatyczne. Ale to nie znaczy, że stroje kąpielowe z nadrukami wyszedł z mody.

Jeszcze u szczytu popularności druków zwierzęce, kwiatowe wzory, abstrakcja, etnicznych afrykańskich i geometrii. Najbardziej znane nam wzorców – to groch, zarówno małe i duże, a taśma może być szerokie i wąskie. Popyt w 2017 egzotycznych: rysunki tropikalnych roślin, rajskich ptaków i owoców. Jak popularny strój kąpielowy w stylu morskim. Ta kotwica, złoto dekoracji i taśmy morskich.

Modne style strojów kąpielowych 2017

W tym sezonie projektanci skupili się nie tylko na farbowanie w stroju kąpielowym, ale również w jego mód. Wielowarstwowa moda, asymetria, oraz wiele akcesoriów dekoracyjnych: pierścionki, pleciony wstążki, koronki wykończenia wkładki przejrzystych tkanin, koronek, szczeliny w różnych miejscach, i wiele innych. Uprzejmie kupić w postaci ciała stałego kąpielowe, jak również wartości, trinkini – strój kąpielowy, w którym górna i dolna część połączone w różnych elementów tkaniny. Wśród odrębnych strojach kąpielowych w bikini Gorset z ołowiu „gangi”, które nie mają pasy i koronki.

load...

Nie zapomnij uzupełniają strój kąpielowy podobne akcesoria, które zawierają dużą torbę plażową, słomkowy kapelusz, okulary, strój lub pary.

load...