Modne dodatki wiosna-lato 2017: czary według pisowni

Jeśli jesteś zaznajomiony zbuntowana szczęście, a latem jest rządzony przez ducha wolności, będzie w stanie docenić śmiały, śmiały, kwestionując przyjęte fundamenty akcesoriów mody na sezon wiosna-lato 2017 przez Zaklęciem – idealną ozdobę dla dziewcząt, którzy nie chcą być jak poppin Generation MTV. Spójrz na nowych katalogów pisowni „Desert Island” i „Never Never Land” i uzyskać gotowy, aby wrócić do fascynującego świata akcesoriów, biżuterii i wspaniałe efektowne ubrania. Poczuj się jak cyganka, hippie, wróżbity, indyjski urody lub po prostu stylowy dziewczyna boho. Oba zbiory mają działanie hipnotyczne: przyciągnąć, urzekają, zachwycić, olśnienie … oprzeć zaklęcie Zaklęcie prostu nierealne! Więc wszystko wspaniałe i niesamowite!

load...

Zawartość:

Filmy o praktyczne uzupełnień stylowa szafa

Kolekcje pisowni „Desert Island” i „Never Never Land” w 2017

Zdjęcia do katalogu „Desert Island” czy fotograf Johnny Abegg. Due okolice pomóc stworzyć zbiór tajemniczych ulotnych pejzaży, w pełni wyświetlania przedstawienie wzoru piękna oaza na bezludnej wyspie. Prezentacja z nich w ciągu kilku bardzo specyficznych twórczych – Bamboo szczegółowo, liny, tkane koce i poduszki.

load...

Nowa kolekcja Elizabeth i Isabella Bridis przepełnione światłem przewiewne tekstury, malowane w technice batiku sferoidalnego lub ozdobione leopard print, koronki i jedwabistą zamszu, ozdobami szydełka, frędzle i setki dziwnych muszli kauri szytych ręcznie.

Twórczy tandem, już udało się dokonać nazwę w branży mody, a tym razem nie skąpić, dodając do swojej linii projektowej dla wiosna-lato 2017 efektowne ubrania i akcesoria. „Izabela zawsze była osobą kreatywną, zanim zrobisz biżuterię, studiowała modę, projektowanie graficzne i wizualne Czy mam doświadczenie jako edytor, który pozwala mi filmy self-edycji i sesji zdjęciowej dla Liter ..”, – akcje tajemnice Elizabeth Birdis.

Czary z

Pisowni

Kolekcja wiosna-lato 2017 pisowni – jest mnóstwo fantastycznych dekoracji, mnóstwo chwytliwych style odzieży, butów i torebek. Miłość twórcy gry do faktur może być wyraźnie widoczne w śmiałych kombinacji piór, skóry, turkusu i innych naturalnych materiałów, takich jak muszle, kości, kryształów, jedwabiu i bawełny.

Twórczy flair dziewczynka odziedziczyła po rodzicach: ojciec pracował skórą, matka malowane, obrócił się i został zaangażowany w ceramiki. Nic dziwnego, że siostry zwróciły design. Zaklęcie Zaklęcie Brand, nazywany przez pseudonim dzieci Isabella, założyli pięć lat temu. Wszystko zaczęło się od biżuterii i biżuterii.

Wizjoner, twórczy impuls, chęć odkrywania nowych horyzontów i nowy projekt duetu pozwoliło poszerzyć swoją gamę stylowych akcesoriów, markowych linii odzieżowej i domowego. Staje matek, Elżbiety i Izabela zaczął już pracować na linii odzieżowej ich własnych dzieci.

Źródłem inspiracji, jak Elizabeth, zarówno dla dziewcząt z reguły są pewne etapy w życiu. „Jednym z kluczowych momentów było nasze przejście do nowej pracy. Dwa lata temu mieliśmy do zbijają się w małej antresoli w fabryce. Nawet pamiętając straszne to pudełko zapałek! Dosłownie mieliśmy siedzieć na głowie nawzajem! Teraz mój czynsz siostra . Ogromny jasny pokój teraz każda sesja zdjęciowa zamienia się w magiczną ustawy – możemy puścić wodze wyobraźni, ponieważ mamy miejsce wędrować, a zatem nie jest już konieczne, aby utrzymać swoje twórcze impulsy jest bardzo inspirujący Po kręcenia zawsze jesteśmy w dobrym nastroju! „- powiedział w rozmowie z Elizabeth.

I nadal głównym źródłem inspiracji dla twórczości sióstr służyć obrazów z baśni i fantazji, które w dorosłym życiu, od czasu do czasu sporządzonych w świat marzeń.

Czy dziewczyny i czy wizji …

Logiczną kontynuacją kolekcji „bezludnej wyspie” stała się publikacja katalogu „Never Never Land” z nie mniej inspirujące i oszałamiające wzory letnie ubrania, buty i akcesoria. Nowy pomysł siostry Birdis się jeszcze bardziej kochającym wolność i zrelaksowany – idealne na upalne dni!

2. 3.

Motywy etniczne, folk, egzotyczne, hipis, rocznika, artystycznej chic – kokteylchik apetycznie! Warto to po prostu wziąć łyk, gdy istnieje ogromna chęć zdobyć w ogóle kupić bilet lotniczy ze srebrnymi skrzydłami i iść do jakiegoś raju: wynająć willę na plaży, wyłączyć telefon, nie należy sprawdzać pocztę, cieszyć się słońcem i wodą, przejadać Strange Fruit, aby spełnić wschody i zachody słońca i po prostu kayfovat!

4.

Fotograficzne w tym czasie powierzonego Andy Campbell, a także modele wykonane dziewczyna Julia prowokacyjne piegi, a także, jak to możliwe, aby pasowały do ​​stylu marki, która jest lustrzanym odbiciem samych projektantów stylu.

2. 6. 7.

Według Elizabeth, odzież Isabella – jest środkiem wyrazu, a jego styl był zawsze na granicy z grunge podarte rajstopy i niebieskie włosy w ich nastolatków, aż do dzisiaj. Dla większości z Elizabeth bohemian 60. Stała się swego rodzaju alter ego, ona okresowo na próby, ale nie pozwala mu zastąpić prawdziwego „ja”.

8. 9.

„Izabela uwielbia łączyć nasze projekty z ubrania Sass & Bide i jestem zachwycony z rocznika 60. Obecnie mój zwierzęta -.! Leginsy z naszej kolekcji zimowej, ja praktycznie nie strzelać” – Uczciwość, przyznaje Elizabeth.

0.

Kolekcja rodzynków „Never Never Land”: długie spódnice w stylu boho etniczne, romantycznych duszpasterskich mini-sukienki, luźne topy, kimona, torby i wiele spektakularnych biżuterii. Plany na przyszłość? „Po prostu w dalszym ciągu tworzyć, wymyślać coś nowego, oraz do zarządzenia komicznie śmieszne zdjęciową, które są używane, aby mieć bardzo mocny pień bodźca Nasz cel -. Nie do zatrzymania, do poszukiwania nowych pomysłów, nowych tkanin i materiałów do pracy a co najważniejsze -. Inspirował i . Zainspiruje kogoś z kolegów projektantów nazwał go vzaimovdohnovenie „efekt odbicia”, to jest to, czego szukamy,. „- do dzielenia się swoimi przemyśleniami, Elizabeth i Izabela Birdis. Możemy tylko życzyć im szczęścia i oczekują od Creative umownych rodziny nowych, ciekawych kreacji.

load...