Modne buty 2017 – wideo i zdjęcia katalogi

Wszystko płynie, wszystko się zmienia … Mówi się, że nie chodzi o modę, ale zmienia swój charakter, ta starożytna mądrość pasuje idealnie. Bądź na bieżąco z mody nie jest łatwe, ale spróbujemy. I nie będzie ścigać boso, a przykłady luksusowych butów 2017 i buty, że trudno ją nazwać. Jest to sztuka! Dla butów piękna połowa ludzkości ma zastosowanie ze szczególnym niepokojem. I, oczywiście, nie na próżno. Przypomnijmy, do starej dobrej bajce o Kopciuszku czy Kopciuszek XXI wieku, Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” … tak, jeśli nie buty, nie widać ich za książąt. Modne buty 2017 bez przesady nazwać upiększeń … dla nóg. A cena niektórych modelach może konkurować tylko z klejnotami. Ale zawsze można znaleźć kompromis dla pieniędzy, jeśli chcesz, tym bardziej, że zakres jest szeroki, jak zawsze.

load...

Zawartość:

Rzeczywista 2017 Model

Co wolisz: cienki bolec, masywny obcas platformy tankietki … jesteś pewny, aby znaleźć buty na latow odpowiednim wzorem. Wydaje się, że projektanci zdecydowali się nikogo pozbawiać ich uwagę i zawarte w kolekcjach mody niemal wszystkich możliwych modeli. Ale bez zwierząt domowych i ulubionych, jak zawsze, było kilka. Szczególnie podoba guru mody, choć nie bardzo wygodne, ale oszałamiająco spektakularne buty 2017, śmiertelny łączą bardzo wysoką platformę i cienką szpilkę. Nic dziwnego, że angielska wersja tych stworzeń są nazywane „obcasy killer”, na tym bardzo się starają, aby nie zostać zabity. Co można zrobić … Piękno wymaga poświęcenia. Jeżeli takie skrajne ofiary i buta nie lubisz, wybierz klasyczne kobiece buty w postaci pomp z niskim obcasem – piękny, wygodny, elegancki i bezpieczny ….

Popularne paleta kolorów

Rzeczywiste kolory przyjemnie miłe dla oka z jego niekonwencjonalny i różnorodności. Modele monochromatyczne w klasycznie zaniżone szaro-czarnych i brązowych kolorach bogato uzupełnione buty 2017 w jasnych, nasyconych, przyciągających wzrok kolorach: jasny czerwony, żółty i ciepły, szmaragdowo zielony, niebieski, purpurowy, fioletowy. A co musujące złote buty? Jak w bajce! Rzeczywiste tym roku animalistyczne, kwiatowy, abstrakcyjne, geometryczne i etniczne nadruki urządzone i modne buty w 2017 roku, co czyni je jeszcze bardziej niezwykłe. Kto by pomyślał, że byłoby tak interesujące spojrzenie buty w paski i kropki? A co z „kurze łapki”? Tak, jedynym ograniczeniem jest niebo …

load...

Trend Decor 2017

Jednak najbardziej interesujące i pyszny kawałek zapowiada się zaledwie buty dekoracji. Wraz z minimalistycznych modeli, pozbawiony ozdobników i ozdobne, jasne buty są przedstawiane z najbardziej nieprzewidywalnych rozwiązań dekoracyjnych. Projektanci Fantasy była bezgraniczna, przyczyniając się do bardzo apetyczny fantazyjnym wzorem. Modne buty 2017 udekorować: łuki, kamienie, futer, piór, spoiwa, zróżnicowane jeden elementy, koronki, okucia metalowe, gumowe i metalowe wstawki na palcach i pięcie, falbany, falbany, frędzle, perforacja … A jakie są przezroczyste buty tak przypominające bajeczne buty kryształowe, Nadszedł czas, aby im i nam spróbować!

Nick Levchenko

load...