Moda płaszcze 2017 płaszcze damskie w zimie 2017 Photo

Moda Płaszcz – jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów garderoby damskiej. Dla niektórych, to prawda, przepych, luksus i doskonałość, dla innych – symbol okrucieństwa wobec zwierząt. Ale bądź co bądź, w mroźny zimowy dzień ciepłym puszystym futrze – prawdziwego zbawienia! Kombajnie luksus i ludzkość, aby pomóc szeroką gamę sztucznych futer, które stają się coraz lepsze, a co ważniejsze, oni już dawno przestała być przykładem złego smaku każdego roku. Tak, Chanel wybitny w swoim domu zima 2017 kolekcja wykorzystywane wyłącznie sztuczne futro.

load...

Modny żakiet krótki płaszcz i płaszcze

U szczytu popularności krótki płaszcz a la płaszcza lub poncho i płaszcze do kolan lub połowy uda. Ciepły, wygodny i praktyczny! Mogą być obszerne, przypominający przytulne kokonów i wyposażone la klepsydrę. Jeśli nie kupić płaszcz na jeden sezon, należy zwrócić uwagę na Elegancki kształt sylwetki. Niestety, długi płaszcz w zimie 2017 roku nie jest za, więc lepiej się ukryć aż do następnego roku.

Płaszcze Kolory 2017 godasstr_1

Modne futra zima 2017 są bardzo zróżnicowanej palecie barw. Pomimo faktu, że przywódcy przyzwyczajony do ciepła zima powstrzymywane pastelowych kolorach, wielu projektantów dokonały śmiały postawić na jasne odcienie efektowne futra tusz, fioletowy, różowy, żółty. Także w modzie czystego białego futra, modelach zwierzęcych z kolorowych barwienia pod lamparta lub Rysya i paski i zauważony płaszcze.

0.

Futro w płaszczach mody

Na korzyść z projektantami, zarówno naturalnego i sztucznego jakości futra. Szczególną uwagę należy zwrócić na futra z długim włosie: lisy, kuny, lisy, wilki, bobry. Jak zawsze odpowiedniej norek i szynszyli, a więcej kategorii cenowej demokratyczna – króliki i owce. Bardzo ciekawym opatrunek i teksturowane decyzja futro zimowe 2017: ścięty, szczypał fur wystające, kombinacja kilku kolorach i różnych długościach stos, geometryczne wzory wielu małych kawałków.

load...

5.

Płaszcze Moda 2017 bez kaptura

Charakterystyczną cechą powłok 2017 – bez kaptura. Zastępuje ono stoisk kołnierz-kołnierz małe lub elegancko przestrzennego obejmującego ramionami. Nie wyklucza się możliwości stosowania 2017 i płaszcze bez kołnierza, ale w zimnej wietrznej pogody nie jest zbyt praktyczne.

1.

Katerina Bagatskaya

load...