Mechaniczne oczyszczanie twarzy: jak wykonać procedurę w domu, i że musi

Mechaniczne oczyszczanie twarzy – procedura, która pomaga leczyć zatkane korki łojowych pory. Jest on stosowany razem ze skórki chemicznych i procedur ultradźwiękowych aktualizacji górną warstwę naskórka, poprawienie krążenia krwi, wyrównując cery. Przestrzeganie zasad higieny, można przeprowadzić czyszczenie twarzy nawet w domu, uzbrojony dobrych rad i prostych narzędzi.

load...

Zawartość:

Jak wykonać mechaniczne czyszczenie

Skóry. Obrabiarki do oczyszczania skóry wymaga przygotowania z wyprzedzeniem do jego postępowania – usuwania makijażu i warstwy tłuszczu, parowanie i dezynfekcji.

Szkolenie i podstawowe manipulacji

Aby czyszczenia bez uszkadzania naskórka i cienkich kapilar, wykonaj poniższe czynności:

 1. Usuń makijażu za pomocą mleka lub tonikiem.
 2. Wash stosując żel kosmetyczny.
 3. Zastosuj do maski oczyszczającej skórę na 15 minut.
 4. Ujawnienie ma rasparte bulion twarzy z rumianku. Aby go kupić suchych kwiatów rumianku i zaparzyć we wrzącej wodzie w proporcji 1:15. Gotowy rosół przecedzić do miski i pochylić głowę nad nim przez 20 minut, pokryte ciepłym ręcznikiem. Przeciwwskazania do oddzielenia – choroby układu oddechowego.
 5. Zamiast parze skórę można stosować krem ​​rozgrzewający lub uwodorniania zimno – pod folią stosuje makijażu otwiera porów.
 6. Przygotowana twarz, rozpocząć czyszczenie. Dzięki peelingu celu usunięcia warstwy martwych komórek.
 7. Pick up Uno łyżka – metalowego narzędzia do bezbolesnego usuwania zaskórników. Na jednym końcu jest przedłużeniem łyżką z otworem. Dołączyć go do porów, tak że otwór znajduje się powyżej rury smarem i delikatnie dociśnij, aż rura nie wyjdzie zupełnie.
 8. Po oczyszczeniu, a następnie przetrzeć kilka nadtlenek wodoru twarzy i kontynuować procedurę.
 9. Działać szybko, aby utrzymać w ciągu 20 minut, aż pory otwarte. Jeśli nie masz czasu, to lepiej, aby podzielić proces na dwa lub trzy krótsze sesje.
 10. Nałożyć na twarz kojącego kompozycji plastycznej gliny – zmniejsza stany zapalne i łagodzi skórę, zamyka pory.
 11. Alternatywny skład – aparatura d’Arsonval lub lampy podczerwieni.

Łyżka Uno głowa podnosi zaskórników, wyciągając

load...

Całkowity czas trwania oczyszczania mechanicznego – 1-1,5 godziny, z bardzo brudne spędzić kilka sesji z 40 minut.

Jeśli po przeczytaniu instrukcji nadal masz pytania na temat jak zrobić mechanicznego oczyszczania twarzy, zobacz filmy z procedurą, bądź skonsultuj się z kosmetyczki.

Narzędzia i częstotliwość płukania

Odpowiedź na pytanie, jak często można dokonać mechanicznego oczyszczania twarzy, w zależności od indywidualnych cech naskórka. Błędne przekonanie, że jeśli robisz to regularnie, będzie można pozbyć się zaskórników. Inwazyjnych procedur, a efektem tego tymczasowe – czyszczenie nie wyeliminuje przyczynę wadliwego działania gruczołów łojowych, ale tylko do radzenia sobie z konsekwencjami.

Optymalna częstotliwość narzędzie do oczyszczania skóry tłustej – 4 razy w roku, na normalny – 3 razy, a na suche – 2 razy.

Aby oczyścić twarz w domu kupić zestaw narzędzi i kosmetyków:

 1. Mycia kosmetyczne płyny, pianki, żele.
 2. Łyżka Uno. Głównym narzędziem ściągacz rurka smaru. Alternatywne łyżka – sitko lub igły Vidal. Sterylne chusteczki
 3. Do wycierania twarzy.
 4. Nadtlenku wodoru. Przyczynia się do dezynfekcji skóry, bezbronnych w trakcie procedury.
 5. Rumianek. Antybakteryjne wywar z nich otwiera pory, czyszczenie ich z bakteriami.
 6. Jednostki

 7. Do inhalacji zamiast na parze.
 8. Cytryny

 9. Lub kostki lodu. Będzie przydatne współdziałać porów na końcu oczyszczania.
 10. Lampy na podczerwień lub aparatura d’Arsonval.

Leczenie Home nosi mało podobna do sposobu dokonania mechaniczne czyszczenie twarzy w salonach, a to z kilku powodów. Ona jest bolesne i wymaga znacznych umiejętności i trudno zobaczyć w lustrze każdego szczegółu obszarów problemowych. Również oczyszczanie w domu zajmuje więcej czasu i wysiłku.

Wskazania i przeciwwskazania do oczyszczania twarzy

Opcje oczyszczające kilkunastu – peelingi, peelingi, maski, ultrasonograficznych i próżniowych procedur. Wybierz mechanicznego czyszczenia, jeśli chodzi o:

 • Czarne plamy, tłuste pory;
 • Małe pryszcze bez poważnych stanów zapalnych;
 • Tone nierówna skin „otępienie”.

Przeciwwskazania do czyszczenia instrument:

 • Choroby skórne – zapalenie skóry, wyprysk;
 • – infekcji wirusowych, takich jak opryszczka;
 • łuszczycy

 • I różowaty;
 • Licznych pryszcze i czyraki;
 • Przesuszone lub wrażliwej skóry;
 • Obecność

 • Wystających moli;
 • „krytyczne” dni.

Przeciwwskazania do gotowania na parze skórą: wegetatywnej dystonii-naczyniowego, choroby płuc lub oskrzeli. Upewnij się, że nie ma przeciwwskazań, i kontynuować.

Gdy zapalenie jest przeciwwskazane mechaniczną

Mity o

Procedury instrumentalne. Zaznajomiony z ludźmi procedura wymyślają mity o jaki efekt czyszczenia na skórze i jak to zrobić:

 1. Można skasować wszystkie zaskórników w jednej procedurze. Nawet jeśli zazwyczaj oczyścić skórę, po parze pory otwarte, wewnątrz którego można zobaczyć korków. Eliminować je naraz jest niemożliwe – jest to nadmierne obciążenie dla małych statków. Przy silnym zanieczyszczeniu czyste skóry dzieli się na 2-3 sesjach.
 2. Usuń pryszcze i krosty łatwiejsze. Częściowo jest to prawda – jest łatwiejsze do usunięcia. Ale wtedy traktować skomplikowaną skórę przed podrażnieniami.
 3. Oczyszczanie powinno odbywać się w krytycznych dniach. Podczas miesiączki, często na twarzy nalał pryszcze i zaskórniki, które usunięte dziewczynę w salonach kosmetycznych, nie wiedząc, czego się oczyścić skórę w tym bolesnym okresie. W organizmie, podwyższone poziomy progesteronu, z którego łoju staje się lepka i trudna do usunięcia.
 4. Siniaki po zabiegu. Mogą pozostać na twarzy, jeśli nie jesteś w stanie obliczyć ciśnienie paszy dla skóry wrażliwej. Oczyścić weekend, kiedy można na kilka dni do zamknięcia w pokoju i uspokoić skórę. Nie zaniedbuj kremy przeciwzapalne i masek i 12 godzin nie stosować kosmetyków.
 5. Czyszczenia mechanicznego rozszerza pory. To jest błędne ze względu na potrzeby w parze ze skórą. Rzeczywiście, to otwierają się pod wpływem działania pary bulionu, ale skurczyć koniec procedury.
 6. Długi proces odbudowy po oczyszczeniu twarzy. W rzeczywistości, okres zwrotu wynosi jeden tydzień, w rzadkich przypadkach – pół.

Inne sposoby czyszczenia twarzy

Tak jak często mechaniczne czyszczenie twarzy nie jest zalecany do kosmetyczek, oczyszczającej funkcji łączyć z innymi rodzajami procedur:

 • Opróżnić gruczoły korki aparaturę próżniową. Nałożyć dyszę z podciśnieniem do twarzy i jazdy w ruchu kołowego wzdłuż linii masażu.
 • Wibracje

 • Ultradźwiękowe, które niszczą martwe komórki i promowania zanik zaskórników i zaskórników.
 • Pralnia chemiczna – no peelingu! Jest miękka i nie wymaga kontaktu z rękami lub narzędziami.
 • Peeling laserowy.
 • Zarośla

 • I maseczki. Oczyszczenia powierzchni skóry, ale mogą być stosowane w sposób regularny.

0.

Wybór metody oczyszczania skóry, kierując się pory roku, pogody, stanu skóry i całego organizmu. Czyszczenie mechaniczne nie mogą być przeprowadzane w zimie i w lecie, gdy jest to konieczne, aby umożliwić osobie odpocząć kilka dni bez słońca i pyłu. Skrabiruyuschie kompozycje maskę i może być stosowany w dowolnej ilości – do 3 razy w tygodniu. Peelingi laserowe są wykorzystywane do najbardziej zaawansowanych przypadków trądzik i czyszczenia na sucho, aby tydzień przed ważnymi wydarzeniami.

load...