master class na ręcznie mydło „głębokości”

Prędzej czy później, w mydlanej ćwicz przychodzi czas, kiedy chcesz zrobić coś bardziej skomplikowanego ciekawego. W ostatnich latach, temat morskich wsuwa we wszystkich dziedzinach mody i rzemiosła, więc w tej klasie mistrzowskiej zostaną opisane w produkcji mydła ręcznie w temacie morskiego.

load...

Do produkcji takich mydeł będą potrzebne następujące materiały i narzędzia:

 • Baza mydła dwa rodzaje – białe i przejrzyste;
 • Formy

 • Do mydła – plastikowe (prostokątne) i silikonowy (w postaci muszle, rozgwiazdy i raka);
 • Cekiny

 • O różnych rozmiarach – biały, niebieski i turkusowy;
 • Olej bazowy

 • – brzoskwinia;
 • Skrabiruyuschy komponent – frezowane moreli;
 • Barwniki – niebieski, brązowy, żółty i zielony;
 • Smaki – „Korniszon” i „Lily”;
 • Cup

  load...
 • Szkła i kij ze szkła żaroodpornego.

Przejrzysty sposób niszczyć w drobną kostkę i umieścić je w szklance. W zależności od liczby trzeba wziąć trochę z powodu tej fundacji zostanie wylany 4-5 mm wysokości w formie.

Fundament należy topi się w łaźni wodnej. Aby utworzyć łaźni wodnej należy wziąć mały pojemnik, na przykład do wiadra i wlać do niego wody. W wodzie należy umieścić szklankę bazie mydła tak, aby woda nie przedostała się do szkła. Gdy podstawa pełni poruszać w postaci ciekłej, to konieczne jest dodanie barwnika – jedna kropla niebieskiego i zielonego barwnika osiągnąć Aqua. Również w tym etapie, można dodawać małą smak – 2-3 krople.

Napełnij dno płynnego mydła uzyskuje fundamencie.

Teraz przechodzimy do następnej warstwy. Utopić się w łaźni wodnej białej podstawy. Należy wziąć pod numerem nawet niższa.

Teraz dodaj brązowy barwnik na beżowym odcieniu.

W ramach tego dodajemy składnik skrabiruyuschy i wymieszać.

Jako wlewanie do formy i mieszać do skrabiruyuschy składników nie pozostaje na dnie szklanki. Wypełnić tę warstwę dopiero po ustawieniu poprzedniego. Dla lepszej przyczepności warstw poprzednia warstwa może być nacięcie kilka razy. Jeśli nie jest alkohol, alkohol można posypać na warstwę, która zostanie wylana warstwa podstawowa mydła przygotowane.

Składnik pozostałe skrabiruyuschy posypać na wierzchu jeszcze zamrożonej warstwy.

Dodawanie brokat turkusowy.

0.

Przygotowujemy kolejną warstwę. Melt kilka kostek białego podstawy.

1.

Capa losowy wzór na warstwę.

Następnie przystępujemy do ustanowienia morskich form mydlanych. W tym celu, podobnie stopienia biały podkład (około 40-50 g). Formy bazowe w formie rozgwiazdy zasnąć niewielką ilość białych cekinów.

Wypełnienie formy białego podstawy.

Reszta fundamencie dodaniu żółtego barwnika – 1-2 krople. Wymieszać i dodać niewielką ilość niebieskich błyszczy. Wypełnij podstawę do skorupy formy.

Umieścić formy do lodówki na 5-7 minut. W tym czasie, w małych foremek utwardzenia podstawę mydła.

Dla tych, w formach mydlanych wyglądało pięknie – muszą być przecięte na pół wzdłuż.

Zaczynamy rozłożyć form morza na dole.

Rozgwiazda robią dokładnie to samo.

0.

Następny utopić przejrzystych ram wymaganych do nalewania pozostałą zdolnością. Lepiej zająć trochę więcej niż podstaw – reszta może być wylana do małej formy do mydła. W tym przypadku lepiej jest podjąć pewne – 50-70, olej bazowy w tym kontekście konieczne jest aby dodać bardzo mało barwnika i 1 kroplę zielonego i niebieskiego, a 4-6 kropli aromatu.

1.

Wypełnij podstawę do formy tak, że formy morskie nie ruszał się ze swojego miejsca.

Choć baza nie jest zamarznięty, posypać powierzchnię z białymi iskrami.

Daj trochę mydła do utwardzenia. Następnie usunąć pleśń z mydłem do lodówki na 10-15 minut. Następnie wyciągnij mydła i delikatnie wyjąć z foremek.

load...