Maski zawęzić pory w domu: tajemnice receptur oraz wykorzystanie

Powiększone pory – zmorą właścicieli tłustej skóry pokrywy. Ale pojawienie się tych „ozdób” nieszczęścia te panie nie są ograniczone. Później, ofiary choroby zaczynają realizować kwestie takie jak trądzik, powstawania zaskórników, skóry pokrywającej nieprzyjemnego tłustego filmu. Niektóre piękno takie nieszczęścia tak zdenerwowany, że są one już zaczynają marzyć o przeszczepy skóry lub innymi metodami Radical Face korekty. Tymczasem prędzej iść pod nóż, starają się opanować specjalną maskę, aby zmniejszyć pory w domu, możliwe jest, że wszystkie problemy są już szybko, jak przyszedł.

load...

Zawartość:

Sprawcy ekspansji od

Dlaczego takie nieszczęście wyprzedza piękną część ludzkości? Jak chronić się przed tymi problemami? Gdzie można znaleźć źródło wszystkich nieszczęść?

Przyczyny choroby

Tak, pamiętam sprawców tragedii z porów:

 • nadmierna miłość do kąpieli słonecznych;
 • Nadmiar sebum;
 • Wykorzystanie

 • Wygasł kosmetyków;
 • Niepoprawne / brak opieki nad pokrywą;
 • Zaburzenia metaboliczne; Problemy
 • Hormonami;
 • Niezdrowej żywności;
 • Nadużywanie kosmetyków;
 • Starzenie się skóry;
 • Dziedziczność lli_1.

Jak widać, porosuzhivayuschie maski w domu może być przydatna w przypadku chorób wewnętrznych, a ze względu na zmiany związane z wiekiem, a ze względu na lenistwo – z powodu braku opieki na okładce.

load...

Prawidłowe przygotowanie – klucz do sukcesu

Procedury

Jako mądrzy ludzie mówią: nie tak ważne, co robisz, co ważniejsze, jak to zrobić. Ta maksyma dotyczy masek domowych, ściąga pory. Na tajemnic skuteczności procedur zamówień.

Zasada numer 1: Wybór – sukces

Podstawę

Aby procedura działała tak skutecznie, jak to tylko możliwe, należy poprawnie wybrać przepis. Należy sprawdzić, czy istnieje odpowiednia maska ​​i jego komponenty dla Twojego rodzaju skóry. Upewnij się, że można przestrzegać wszystkich zasad postępowania. Sprawdź, jeśli masz żadnych przeciwwskazań dla wybranego wariantu mieszaniny.

Jeśli cierpisz z wszelkich chorób poważnych lub przewlekłych, należy złożyć wizytę do lekarza prowadzącego, pokazać mu swoje wybranych opcji maski do zmniejszenia porów w domu, otrzyma „zielone światło” dla stosowania tych, które nie będą szkodliwe dla zdrowia.

Zasada nr 2 – test

Nawet jeśli są skrupulatnie przestrzegane Radę zasad poprzedniej części, nie ma gwarancji, że każdy składnik, pod warunkiem, że zdecydujesz się przepis, nie masz alergii. Nawet znając ciebie od dłuższego czasu przez lekarza prowadzącego nie można przewidzieć ewentualną reakcję swojego ciała do stosowania zewnętrznego nowych produktów.

Dlatego interoperacyjność będzie musiał sprawdzić samemu. Istnieją dwa sposoby: albo zrobić maskę i sprawdzić wagę gotowe, lub dowiedzieć się reakcję skóry na każdym ze składników mieszaniny.

Zasada nr 3 – właściwa przygotowanie

Podobnie jak każdy inny zabieg kosmetyczny, do maski, pory w domu, trzeba się przygotować.

Po pierwsze, kupić te produkty w recepturze, urządzeń i narzędzi. Jeśli potrzebujesz drogie „zupa”, możliwe jest, aby zastanowić się nad ich wynajmu lub po prostu pożyczyć. Nie jest konieczne, aby zrezygnować dobry przepis, jeśli nie ma żadnych jednostek w twojej mocy, aby znaleźć im tymczasowe użytkowanie. Jeśli chodzi o jedzenie, na pewno kupić najpóźniej w sprawdzonej miejscu, marka doświadczonym producentem.

Po drugie, konieczne jest, aby przygotować twarz – rodzaj „płótno” dla przyszłych prac. Aby uruchomić go z wolnej makijażu, a następnie – tłuszcz i brud. Można po prostu używać balsamu, ale jeśli masz czas, to najlepiej zrobić peeling.

Najlepsze Przepisy porów maski

Nadszedł czas, aby przejść do ostatniego zespołu – produkcji mieszanin oraz zasad ich stosowania.

 • Miód maska ​​

0. Jak wiecie miód jest jednym z flagowych produktów-on użyteczność. Ponadto, nie mogą być poddawane jedzenia, ale także przez środki rozprowadzania, a nie tylko na skórę, można sobie wyobrazić, ale także na włosy. Więcej szczegółów na masce na twarzy. Wymieszać miód łyżeczka, skrobię i słonej wody. Objętość ta ostatnia ustawić niezależnie odniesienia – Spójność semoliny. Dokładnie wymieszać kompozycję w kilka podejść traktować twarz. Odczekać 25 minut i zmyć.

 • Clay – sojusznikiem twarzy urody

Z tego przepisu trzeba białą glinkę, które można znaleźć w najbliższej aptece. Kilka łyżki proszku, rozcieńczyć wodą do gęstości śmietany. Przyprawiony mieszanką kilkoma kroplami soku z cytryny. Wymieszać i nałożyć na okładce. Poczekaj na całkowitym wyschnięciu kompozycji prania.

 • Transformacji Pomarańczowy

Lubisz cytrusów? Dlaczego nie pokrywają regale je? Jeśli pory są rozszerzone na „menu” swojej skórze słoneczny owoców – Orange. Przygotowany ta maska ​​jest niezwykle prosta: sproszkowany pulpy za granicą „guest”, stosuje się sos, przykryć gazą twarzy i cicho leżał kwadrans. Aby zmyć zimną wodą. Końcowy etap – stosując krem ​​odżywczy.

 • Maska ​​Protein

5. Białko jest starannie trzepaczka, stopniowo dodając małą łyżeczkę do pianki świeżego soku z cytryny. Traktować osoby personelu i położyć. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Podczas maski poczujesz skurcz. Wash.

Po zwiedzaniu maskę do wąskich porów w domu nie będzie już niepokoić pryszcze, wągry i tłustego połysku.

Maska przepis Video wąskie pory

load...