Maski z czerwone plamy po trądziku w domu: proste przepisy

Nie ma chyba osoby, która nigdy nie miała trądzik. W okresie dojrzewania, kiedy hormonalne ras nawet pojawiają się na skórze, która do tej pory nie przynosi właścicielowi żadnych problemów. Nawet młodzi ludzie stają się zainteresowani metod pozbycia się tej plagi, nie wspominając o dziewczęta. Co więcej, jest to wiek ocenił ich wygląd, i jej porównanie z obrazem bożków zmartwień wystarczająco poważnie. W tym czasie i wydaje się na pierwszy kredens nastolatków pianki oczyszczającej i maską plamy na trądzik. Jednak po przeanalizowaniu składu większości środków z takich oznaczeń, to łatwo zrozumieć, co ugotować je w domu nie jest trudne, ale spójrz na metce tylko wzmacnia chęć spróbować przygotować maskę czerwone plamy po trądziku w domu.

load...

Zawartość:

Przyczyny trądziku i czerwone plamy

Poza tym trądzik hormonalnej wywołuje szereg czynników:

  • łojotok jako dziedziczne lub nabytej choroby skóry;
  • Rogowacenie

  • I brak regularnego czyszczenia skóry odchylenia; Zaburzenia
  • Układu trawiennego;
  • Nerwowy szok i stres, zwiększają potliwość;
  • Problemy środowiskowe regionu zamieszkania;
  • Higieny lub nieregularna praca wiąże się ze zwiększonym zanieczyszczeniem środowiska lub gazowych;
  • Reakcje alergiczne na preparatach kosmetycznych lub farmaceutycznych.

Od pojawienia się trądziku nie są ubezpieczone ludzie dowolnej płci, wieku i trybu życia, maski z czerwonymi plamami na trądzik mogą potrzebować dziewczynę między menarche i dorosłych mężczyzn pracujących w zakładzie przemysłowym. Można uniknąć plamy trądzik tylko wtedy, gdy właściwa organizacja profilaktyki trądziku siebie, a ich usunięcie.

load...

Profilaktyka wad skóry

Jeżeli metody edukacji zapobiegania trądzik, istnieje wiele, sposób zapobiegania tworzeniu się bolesne jasnych plam po nich jest tylko jedna: dać pryszcze we własnym dojrzewać do ostatniego etapu. To nie znaczy, że nie ma potrzeby naciskania zgodnie z zaleceniami wielu zasobów. Oznacza to, że interweniować w rozwoju ropnia powinni być niezwłocznie po zakończeniu procesu zapalnego.

Etapy dojrzewania pryszcz

Pryszcz Termin dojrzewania średnio 3-4 tygodni. W tym okresie, pryszcz obrzęk dyskretny zrealizowane w pierwszej kolejności w bolesnym czerwoną pieczęcią, a następnie zamienia niepozorny punkt bieli, a następnie w kłębek z treści ropnej. Próba otwarcia pryszcze w każdym z tych etapów jest obarczona podskórnego procesu zapalnego i powstawania blizny w miejscu otworu. W tym przypadku, nawet najlepiej mieć maskę czerwone plamy po trądziku nie jest w stanie usunąć znak.

Bezpiecznego otwarcia lub ściskanie pryszcze jest możliwe tylko w ostatnim etapie, co charakteryzuje się spadkiem napięcia na edukację podskórnego i zwiotczałej skóry wokół niego. Aby nie nakładać się z brzydkiego miejscu, zwłaszcza gdy jest ona wysunięta na powierzchni, proces można przyśpieszyć starzenie, zmniejszając do 4-5 dni.

Metody przyspieszyć

Istnieje kilka sposobów, aby przyspieszyć ocieplenie pryszcz. Można zwiększyć liczbę popłuczyn z ciepłą wodą może ograniczyć kompresy z wacikiem nasączonym ciepłą wodą. W wodzie o kompres, można dodać kilka łyżek soli morskiej. Miłośnicy kąpieli mogą być podawane w tym okresie jej wizyty. Prowokuje sok z aloesu starzenie i trądzik zalecanego przez jakąkolwiek babci każdą ranę lub Wytnij. Poprawiono plaster nocą Plasterek aloesu przyspiesza tworzenie się ropnia i wyciągnąć go bliżej powierzchni skóry. Od środków farmaceutycznych wykazują dobrą skuteczność i Levomekol Vishnevsky maść.

Stosuje się w tym okresie, preparaty antyseptyczne nie jest to konieczne, spowalniają dojrzewanie krosty nie rozwiązać problem w tym samym czasie.

Leczenie czerwone plamy po trądziku

Jeśli jednak pryszcz zostały wytłoczone lub przypadkowo uszkodzony na wczesnym etapie i na powierzchni skóry pozostaje jasny czerwoną plamę, a następnie pozbyć się go mogą być metodami domowymi, nie pozostawiając część budżetu w aptece. Musimy wiedzieć, jakie procesy odbywają się w tym okresie w warstwach podskórnych w celu wyeliminowania negatywnych.

Skuteczna maska ​​do twarzy plam z trądzikiem musi rozwiązać kilka ważnych zadań: do dezynfekcji resztę trądzik zatok oraz wyeliminować możliwość nawrotu zapalenia przywrócić skórę i usunąć zaczerwienienia. W związku z tym elementy, które składają się na maskę plam po trądziku powinien wykonywać te funkcje.

środki przeciwbakteryjne dla

Skóry

Każdy antybiotyk znaleźć w apteczce, może doskonale radzić sobie z funkcją eliminacji bakterii w byłej trądziku. Streptotsida tabletki do ubrań lub wazelina borowy można dodawać do niemal każdej części maski na twarz z trądzikiem plam. Nagietek ziołowa sprawny, silny wywar, który w tym przypadku byłby najlepszy tonik do skóry. Innym mało znanym, ale skuteczny trik – wykorzystanie do tego celu na krople do oczu „višine”.

środki przeciwzapalne

Przeciwzapalne nie są gorsze w wydajności można znaleźć w fabryce własnej lodówki. To powoduje imbiru, każdy alg, zielonej herbaty, awokado, oliwy z oliwek.

Te ostatnie mogą być wykorzystywane jako podstawa do maski czerwone plamy na trądzik, a pierwszy w postaci parze puree dodać do niego. Szybkie działanie przeciwzapalne jest maska ​​plamy po trądziku od badyagi.

Kompozycje regenerujące

Maski plamy po trądziku, przyspiesza proces regeneracji, zdolnej do szybkiego przywrócenia uszkodzonych warstw skóry powinny mieć dobrą gamę witamin, minerałów i tłuszczy. Jako podstawę idealne żółtka jaj, śmietana, śmietana. Maska owoce mogą być dokonane na podstawie masy bananów.

Wyjaśnienie Mask

Szybko pozbyć się zaczerwienienia pomoże zwykły ogórek lub świeżą pietruszkę. Przed dodaniem maski musi być starannie zmielić z specjalistów w medycynie ludowej, nalegają na tym sposobie mielenia, nie zapewniają cięcia produktu. Więc daj roślinę więcej niż sok, a maskę z plamami trądziku będzie najbardziej skuteczne. Za pomocą typowych technik wybielające na bazie nadtlenku lub soku z cytryny może być tylko w pełni blizny uszkodzenia inaczej maska ​​jest dość szczypanie skóry, powodując jeszcze dalsze podrażnienia i zaczerwienienia.

Dokonać skutecznej maski przed zaczerwienienie trądzik nie jest trudne: Wszystkie składniki są łatwo łączyć ze sobą i nie wymagają dokładności proporcjach. Jeśli problem trądziku występuje zbyt często potrzebny jest wyjazd do kosmetyczki dla szczegółowej diagnozy i rady, przyczyną ich powstawania może nie być tak nieszkodliwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Maski przepis video z gliny do usuwania plam po trądziku

load...