Maski wzmocnić paznokcie warstwę i łamliwe

Pielęgnacja dłoni – bardzo ważnym warunkiem dla stworzenia pięknego obrazu. Praca, złe nawyki, zła dieta, wiek wpływa na skórę i paznokcie, a często okazuje się, że to była ręka podać wiek i status społeczny kobiet. W porządku, że nie kontrastować z zadbaną twarz, konieczne jest zwracają wystarczającej uwagi do nich. Maski polskiego znacząco poprawić wygląd rąk i ich godne uwagi męskiej.

load...

Zawartość:

Zasady zdrowego dłonie²

Pazury rogowej płyty na górnej stronie, a palce są unikalne dla ludzi i małpy. W naturze, mogą chronić delikatne czubki palców, wyposażonych w licznych zakończeń nerwowych i są ważne dla skomplikowanych manipulacji. Obszar wzrostu paznokci jest w swych podstawach i osłonięte od zewnętrznych wpływów wałka skóry lub naskórka. Głównym składnikiem gwoździa – keratyny białka, takie same jak w kompozycji z włosami. Białko to stanowi naprzemiennych warstw z cienkiej warstwy tłuszczu i wody.

Siła wiązania między warstwami jest określona przez obecność wielu elementów śladowych. Średnia szybkość wzrostu paznokcia – 1,2 mm na tydzień, natomiast wskaźnik ten jest czuły na wiele czynników. Przed wpływami zewnętrznymi i zmieniać kolor, połysk i wytrzymałość i kruchość. Ponadto dużą rolę w strukturze i właściwościach sztukach paznokcie dziedziczności.

load...

Poważnym czynnikiem, powodując szkody w dłoniach, a w szczególności, paznokcie – chemia gospodarcza. W związku z tym, praca, zwłaszcza związane z agresywnych produktów, lepiej jest wykonywać w gumowych rękawiczkach. Pilniki do paznokci, wybierz szybę i mający wysoką ścieralności. Z końcami paznokci jest pożądana w celu oczyszczenia, bez zapilivaem za aktywną narażenia może spowodować rozwarstwienie. Duże znaczenie ma regularne oczyszczanie strony nawilżający o wysokiej zawartości witamin A i E, jak maski na bazie oleju.

Szczególną uwagę należy zwrócić na te procedury w zimnych porach roku. A Rozszerzenia żelowe i akrylowe mogą być wykonywane tylko na zdrowe paznokcie, inaczej będzie pogłębić istniejące problemy. Przy zakupie lakier lepiej dać pierwszeństwo tym, które nie zawierają toluena, ftalan dibutylu i formaldehyd, B3F należącej do kategorii – Big3Free.

Możliwe problemy i ich rozwiązania

Leki złagodzić

Zaburzenia struktury paznokcia, może być różne przyczyny.

 • Gwoździe złuszczające czasami wskazuje na brak kwasów tłuszczowych. W tym przypadku jest to przydatne w diecie zwiększają ilość olejów roślinnych, a także ich wytwarzania częściej maski.
 • Kruche paznokcie są często wskazuje obniżonym poziomem hemoglobiny lub hormonów tarczycy. W tym przypadku moc dodać więcej bujnej zieleni, a także kapusta i rzepa. Nie przeszkadzają, a konsultacja endokrynologa.
 • Powolny wzrost paznokci jest często związane ze stresem, brak białka w diecie, oraz przewlekłych chorób zapalnych. W takim przypadku, skuteczne ćwiczenia rąk, umożliwiając ulepszone procesy przemiany materii, jak i wzrost stosunku białka.

Popularne maski receptur polskich

Poza keratyny paznokci zawierają wiele pierwiastków śladowych, takich jak wapń, siarki lub chromu. Wadą tych substancji niekorzystnie wpływa na wytrzymałość i formę zewnętrzną gwoździa. Otrzymanie niezbędnych elementów horn płyta może być zapewniana nie tylko przez układ pokarmowy, ale także na zewnątrz za pomocą zabiegów kosmetycznych.

 • paznokcie maska ​​żelatynowych. Popularnym środkiem, za pomocą którego można wzmocnić je szybko i sprawnie. Łyżka zwykłej żywności żelatyny rozpuszczone w szklance ciepłej przegotowanej wody i ogrzewa na łaźni wodnej aż do całkowitego rozpuszczenia, a oko do mieszaniny nie wrzenia. Po żelatyna schładza do około 40 ° C, końcówki palców są zanurzane i trzymane tam przez 20 minut.
 • Oliwy z oliwek oraz sokiem z cytryny. Łyżka oliwy z oliwek, aż do ogrzewania ciepłej i dodać kilka kropli soku z cytryny. Ruchy koliste stosowany do paznokci, założyć bawełniane rękawiczki na wierzchu i pozostawić na kilka godzin, a to jest lepsze – w nocy. Przy regularnym stosowaniu, ta maska ​​z cytryny wzmocnienia paznokci i dodać je do butów.
 • Sok z cytryny z solą (kilka szczypty na łyżce) mieszać i nakładać pędzlem na 25-30 minut, aby dać gwoździ zdrowy wygląd.
 • Czerwony pieprz – popularnym sposobem radzenia sobie z niestabilnością. Może być dodawany do nawilżający, a następnie przykryć to ujędrniająco paznokcie maski i pozostawić na 15-20 minut. Metoda ta jest bardzo skuteczna, ale nie powinniśmy uciekać się do niej więcej niż raz w miesiącu.
 • Domowy krem ​​z wosku pszczelego dodaje siły. Aby to zrobić, 4 gramów wosku należy topi się w łaźni wodnej, dodać ugotowany żółtka jednego jajka i wymieszać z masłem brzoskwiniowy do konsystencji gęstej śmietany. Mieszanina ta może być stosowany codziennie.
 • Wosk może być stosowany w czystej postaci, bez żadnych zanieczyszczeń. Jego stopu w łaźni wodnej, upewniając się, że nie stają się zbyt gorące, a dolne końce palców najpierw w wosku, a następnie w zimnej wodzie. Skład Mrożone należy trzymać w ramionach całą noc, ubrany w bawełniane rękawiczki dla tego produktu.
 • Jod pomaga przeciwko rozwarstwienia gwoździe, wystarczy umieścić cienką warstwą za pomocą pędzla i pozostawić na noc. Jednak metoda ta powinna być stosowana z ostrożnością, a alkoholowy roztwór jodu w aptece można spuścić tkanki, a nawet powodować oparzenia. Zalecana częstotliwość – raz na 2-3 tygodni, ale nawet w takim trybie sposób mogą być bardzo skuteczne.
 • Bezpieczniejsze w użyciu jodu w złożonej maski do wzmocnienia paznokci: eliminuje możliwość poparzenia chemiczne. Dodając łyżkę oleju roślinnego, trzy krople soku z cytryny i jodu, uzyskać mieszankę odżywczą, która jest nakładana za pomocą wacika na 15-20 minut.
 • Piękny kolor i zdrowy wygląd paznokci dołączony maści składają się z jednej części gliceryny, dwóch części soku z cytryny i wody różanej z sześciu części, które powinny być stosowane codziennie przez długi czas.

Maska receptury wideo do wzmocnienia paznokci

Bądź piękne paznokcie mogą być niedrogo biorąc najprostszych środków domu. Jednak żadna leczenie nie będzie skuteczne bez profilaktyki, więc codzienna pielęgnacja rąk jest koniecznością zwyczaj tych, którzy dbają o swój wygląd.

load...