Maski do paznokci w domu – spa oddzielne paznokci

Dobrym manicure – nie jest luksusem, lecz koniecznością. Ręka mężczyzny – to rodzaj wizytówki z łatwością nie tylko doskonałe działanie, styl życia i bogactwa, ale także stosunek do siebie jako całości. Dokładnie połączony obraz sukcesu osoby zniszczyć małe włókna, nierówne zabrudzenia pod swobodną krawędzią paznokcia i oblezshy tydzień świeżość. To po prostu nie oferuje profesjonalistów branży kosmetycznej uczęszczać do paznokci kosmetyczny: Ogromna paleta farb i powłok Światłoutwardzalny, sztuczne paznokcie i zabiegów dla skóry rąk, tysiące elementów i technik dekoracji paznokci.

load...

Zawartość:

W budżecie wielu mody znaczne sumy pojawiają się dokładnie w linii „manicure płatności.” Masters, z kolei nie niestrudzenie powtarza, że ​​piękno nie jest w rękach luksusowym wystrojem i dobrze utrzymane, a nawet najprostsze techniki pielęgnacji paznokci, które regularnie kremów, olejków i masek polskiego w domu poważnie zmieniają swój stan.

Dlaczego nie można wyleczyć paznokcie

„Środek do leczenia paznokci” – że taki wniosek często słyszymy konsultanci sklepach kosmetycznych i farmaceutów w aptekach, w odpowiedzi bez wahania trzyma butelkę z odpowiednią etykietą. W rzeczywistości, jeśli trochę głębiej w szczegóły anatomiczne, napalone keratyny, które tworzą płytkę paznokcia do wyleczenia nie jest już możliwe. To martwe tkanki, nie ranić lub leczyć.

load...

Dlatego większość nabytych środków medycznych wytwarzanych w postaci lakieru, nie daje najmniejszego Właściwości rezultatu lub końcu elementarną pogrubienie płytki paznokcia.

Prawdziwy „lekarstwo” gwóźdź to jest zmiana ich jakości jest możliwe tylko pod wpływem leku na organów produkujących paznokci: The Matrix i łożyska paznokcia

Wpływ środków terapeutycznych na powstawanie płytki paznokcia

Główne narządy produkujące keratynę, która będzie gwoździem po utwardzeniu jest matryca (matrix) i łożyska paznokcia, gdzie znajduje się sam i paznokci. Pierwsze ciało dosłownie tworzy keratynę w celu uzyskania substancji odżywczych z krwi, a druga płyta świeże uszczelnienia paznokci w okresie jego powstania. Właściwa wpływ na te organy dają prawdziwe, a nie iluzoryczne polepszenie stanu paznokci.

Rewitalizacja pracy łożyska paznokcia

Łożyska paznokcia jest przede wszystkim odpowiedzialny za grubości płyty na efektywność pracy zależy również od porowatości jego struktury. Jak w większości narządów wewnętrznych, łóżko paznokci dla podstawowych warunków pełnej aktywności jest brak kontuzji i adekwatność podaży. Deficyt mocy jest zazwyczaj związane ze słabym krążeniem krwi, daje blady odcień wewnętrznej struktury, widoczny pod płytką paznokcia bez powłoki.

Wyeliminować problem jest podstawowy, jest wystarczająca do zwiększenia przepływu krwi w tym obszarze. Można to zrobić za pomocą masażu lub ogrzewania. Najprostszym maska ​​do paznokci oleistych w domu, ogrzewa wcześniej i które mają być stosowane z lekkim masażem ciągu 3-4 aplikacji daje zauważalny efekt, wzrost płytki paznokcia będzie znacznie gęstsze i grubsze.

Optymalizacja

Operacji macierz

Głównym warunkiem pełnego funkcjonowania matrycy – zdrowego odżywiania, które w większości przypadków, ale również otrzymuje się z krwi. Na szczęście, nie ma innej opcji. Klient nie chce rozstać się z długimi paznokciami, ale zaplanowali ścisłej diety, bardzo doświadczonym mistrzem zaleci odżywczy olejek do paznokci, które przenikają przez naskórek do matrycy kompensuje braku składników odżywczych we krwi.

Maski do wzmocnienia paznokci oleje z domu, będzie pełnić tę samą funkcję, a ponadto ciągnięcie i nawilża naskórek, usuwa skłonność do zadziorów. Dobrana kompozycji do matrycy żywnościowej będzie zwiększenia szybkości wzrostu paznokci, zwiększa jego gęstość i grubość zmniejszyć głębokość rowków i skłonność do kruchości.

Warunki używać masek polskiego

Czytanie instrukcji – trochę hobby procentowych, ale nawet najbardziej użyteczne i sprawdzone empirycznie ujędrniające maski do paznokci w domu może dać prawdziwe i szybki efekt tylko wtedy, gdy są odpowiednio wykorzystywane, w którym każdy szczegół jest ważny.

Przygotowanie terapeutycznej kompozycji

Okres trwałości jest zależny od składu jego elementów składowych, a więc maskę żywności mogą być przechowywane przez najwyżej 3-5 dni, a utworzony ze środków farmaceutycznych do 3 miesięcy. Oczywiście, to jest pod warunkiem, że naczynia, w którym mieszanina przygotowana i ramion, które zastosowano, były idealnie czyste.

Przygotowanie płytki paznokcia

Maska do wzmocnienia paznokci w domu jest umieszczany na leczonych gwoździ. Przejdź do pre-master niekoniecznie jest dosyć ostrożnie wyjąć gwóźdź, a następnie umyć ręce ciekłego acetonu i skórek kija wcisnąć jak najwięcej ze specjalnym przeznaczonym do tego środka postępowania. Powierzchnia płytki może być zapolirovat. Zachowanie maceracji, czyli parowanie wody gorącej, to nie jest pożądane, ponieważ ciekła kompozycja nie będzie wystarczająco głębokie, aby wchłonąć płytki paznokcia.

Gorące maski w domu

Maksymalna sprawność ogrzewanej części oleju będzie maskować. Rozgrzewania wystarczy umieścić pojemnik z mieszaniny do dużego zbiornika gorącej wodzie przez 2-3 minuty. Podgrzewanie w kuchence mikrofalowej lub na kuchence zabija dużo składników odżywczych, dlatego nie jest zalecane.

Przy stosowaniu kompozycji maski do paznokci jest ważne, aby uchwycić trzy obszary:

  • Koniec, który zabezpiecza uszczelnienie wiązki;
  • Powierzchni płytki paznokcia;
  • Naskórka strefa

  • Przez które substancje przejść do matrycy.

Maska jest stosowana tarcie ruchów od wierzchołka do naskórka, dzięki czemu kompozycja do paznokci jest napędzany w skale, zapobiegając dostępowi najbardziej szkodliwych substancji i agresywnych alkalicznych detergentów.

Po zastosowaniu ręka umieszczone w filmie owinięte jednorazowych rękawiczek lub folii żywności przez 15-30 minut.

W środki kontrastowe do włosów, paznokci ujędrniające maski zmyć tylko wtedy, gdy jego skład jest, pieczenie lub substancje kwasowe. Maska z mieszaniny olejów może po prostu wilgotną ściereczką i usunąć tuż przed nałożeniem

Proste przepisy kulinarne kompozycje terapeutyczne

  • Gliceryna

Łyżeczka gliceryny dodaje się do takiej samej ilości soku z cytryny. Kompozycja musi być zmywane.

  • Lemon

Podstawą jest oliwa z oliwek. Dodał on wbity w mazi świeżego skręcie skórki z cytryny i kilka ziarenek soli morskiej. Kompozycja nie nadaje się do palców z uszkodzonego naskórka i na końcu procedury jest wymagane, aby zmyć.

  • Uzdrowienie dla skórek i paznokci

Z oliwek lub olej słonecznikowy jest wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego i wzrosła w stosunku 1/10. Kompozycję tę przechowywano w lodówce, przez okres do sześciu miesięcy. Może być stosowany jako olej do paznokci w każdej procedurze manicure nie jest konieczne, aby zmyć.

Ponieważ niezależne paznokci jest bardzo ważne, aby zrozumieć, że wynik maski do wzmocnienia paznokci w domu da 2-3 aplikacje w odstępie kilku dni, ale to będzie widoczne tylko wtedy, gdy płytka paznokcia uaktualnienia więcej niż dwie trzecie. Nieprawidłowości oraz jednorazowego użytku będzie napędzać wszystkie wysiłki do niczego, a wytrwałość i cierpliwość doprowadzi do wielkiego rezultatu.

Materiał został przygotowany z pomocą gwoździa technolog Skripnikova TV Sędzia Euro-Asian Championship manicure, modelowania i projektowania paznokci.

Tajemnice Film od starannej konserwacji i renowacji gwoździ

load...