Maska lakier z czerwonym pieprzem i śmietaną – Ambulance powoli rosnącej warstwy i paznokcie

Na długich i mocnych paznokci nie jest tylko sen, tylko tych, którzy już mają. Wszystko inne lub po cichu zazdrości, nieustannie eksperymentuje z narkotykami reklamowane lub są mistrzami usług symulacyjnych. Mając zdrowe paznokcie nie jest trudne, jeśli regularnie radzić sobie z nimi. Maska polski z papryką – proste narzędzie do przygotowania rozwiązuje kilka problemów.

load...

Zawartość:

Przyczyny nieprawidłowego działania

Jednostkowej paznokci. Przed zakupem jakichkolwiek leków, konieczne jest, aby postawić diagnozę. Najpopularniejsze wizualnie zauważalne wady naturalnej płytki paznokcia:

  • Przerzedzenie;
  • Suche i łamliwe;
  • Nieprawidłowości lli_1;

    Wiązka lli_1;

  • Powolny wzrost.

Przyczyny tych zaburzeń są osadzone w strukturze systemu gwoździa.

load...

Luźne łożyska paznokcia

Dla grubości i elastyczności płytki paznokcia spotyka się pod łóżkiem. Niepowodzenia w pracy nie pozwalają pulpa produkowany, uszczelniania gwóźdź. Główną przyczyną mogą być oparzenia chemiczne lub odmrożenia spowodowane penomoyuschimi narzędzi gospodarstwa domowego lub niskiej jakości manicure. Sprawność może zmniejszyć niedobór lub niedobór żywności.

Efekty są takie same w każdym przypadku: łożyska paznokcia jest na tyle złe roboczego Tamps płytę podczas kiełkowania, to do wolnej krawędzi pozostaje „noworodka”: cienkie, suche, łamiąc nawet na niewielkim ciśnieniem.

Maska polski z pieprzem wzmacnia wszystkie procesy, przywracając aktywność naczyń krwionośnych, kolagen blaszki igłowania łóżko. Nawet kilka krótkich procedury odpowiednie do widoczne wizualnie zmian w strukturze odnawialnych paznokci.

Uszkodzona matryca prace

Matryca lub matryca może być uważany za głównego wszystkich patologii gwoździa, ponieważ jest źródłem samej płytki. Objętość produkowanego keratyny i staje się paznokci podczas krzepnięcia. Zaburzenia w matrycy nie występują tylko z powodu złego środowiska lub braku odpowiednich substancji we krwi, lecz również ze względu na zmiany temperatury. Była zbyt wrażliwy, a wszelkie zmiany w otoczeniu i styl życia wpływają na tempo jego pracy.

Paznokcie ostrzega uważać, do wytwarzania kompozycji do domu z matrycy, gdyż prawdopodobieństwo efektów ubocznych jest bardzo duża. Maska polski z pieprzem i śmietaną nie będzie powodować oparzenia i powrócić wyniki tylko w pełnej zgodności z warunkami określonymi w formułowaniu i starzenia się.

Ostry pieprz aktywuje produkcję keratyny, tworzące matrycę gęstą i grubą paznokci, składanie i trzyma wysoki wdzięku strukturę łuk pod presją własnych. Przy odpowiednim wykorzystaniu maski przyspieszy wzrost, dzięki czemu płytka szybkiego uaktualnienia.

Leczenie paznokci w domu

Z dwóch podstawowych technik w przypadku maski do paznokci z czerwonym pieprzem odpowiednim jedyną opcją natrętne: wniosku o 15-20 minut bez owijania w folię i folię. Długotrwałe narażenie mieszaniny mogą powodować oparzenia i zaostrzać wszystkich istniejących problemów. Przygotowanie paznokci oraz ręcznych zabiegów w celu zwiększenia skuteczności kompozycji w czasie.

Z gwoździem usuwa wszystkie powłoki i powierzchni lekko zashlifovyvayut.

Naskórek jest usuwany za pomocą pomarańczowego patyku.

Przygotowana mieszanina jest rozłożone Palchikov do pierwszego paliczka i delikatnie wcierać w płytkę paznokcia. Uszczelniający odbywa się przez swobodną krawędź naskórka, zapewniając przenikanie składników pod płatków paznokci.

Po 15-20 minutach, mieszaninę przemywa się, a palce w ten sam sposób zastosować olej lub krem ​​do skórki. W przypadku ich braku, można użyć mieszaniny oleju apteki witamin. Ostrożność ta eliminuje możliwość osuszanie okołopaznokciowych rolkę skóry.

Przepisy maski pieprz polski

  • Na rzecz wzrostu

0. 2 łyżki oliwy lub oleju lnianego na czubku noża dodaje pieprz czerwony i kilka dużych kryształów soli morskiej. Mieszanina może być przygotowana z wyprzedzeniem i wlać dokładnie czyszczona z acetonu z butelki pod paznokciem. Zachowuje właściwości do 3 miesięcy. Zastosować można co 3 dni.

  • Ujędrniający

Dzieci lub krem ​​do rąk jest wzbogacony o kilka kropli olejku lawendowego lub cyprys. Mieszaninę dodaje postrzępioną gałkę muszkatołową i pieprz czerwony. Ta maska ​​paznokci czerwony pieprz przed podaniem należy zaparzyć w lodówce przez co najmniej 3 dni.

  • Whitening

Podstawą jest brane jakiegokolwiek tłuszczu śmietany lub wazeliny kosmetycznej. Dodana masa kilku granulek kwasem cytrynowym na końcówkę noża i papryka ćwierć tabletek tsitramona wcześniej rozdrobnić na proszek. Dla warstwy środka paznokci jest przeciwwskazane.

Maski Pieprz są skuteczne, ale wystarczająco agresywny. Przed pierwszym użyciem, pożądane jest, aby spróbować w zgięciu łokcia i upewnij się, nie istnieją żadne reakcje alergiczne. Z zastrzeżeniem wszelkich zasad paznokcie w 2-3 tygodnie będzie aktualizowane i zmieniane. Będzie wybrać tylko godnego że luksus lakier.

Wskazówki wideo z Olga Seymour

Paznokci

load...