Maska do włosów Egg: skuteczna pielęgnacja w domu

Temat włosów kosmetyka wszystkich przedstawicieli targów połowa ludzkości. To po prostu nie ma dziewczynę do nich pluć były atrakcyjne, a wyprostuj i zwijają, a skręt. Ale to jest prawdziwe tylko wtedy, gdy twoje włosy błyszczą ze zdrowiem i siłą. Pozostaje znaleźć sposób na zdobycie włosy być piękne. I nic lepszego radzenia sobie z tym zadaniem niż jaja maskimaska ​​włosy.

load...

Zawartość:

Porady babci do nowoczesnych piękności

Często jajo – głównym składnikiem masek mojej babci. Czy jest to maska ​​dla wzmocnienia, żywienia, rehabilitację lub do wzrostu włosów. Bez tego cennego produktu w walce o atrakcyjne włosy nie może zrobić. Jego przebieg jest mieszany z innymi składnikami o większej mocy. Jednak jest to możliwe, bez receptur użyć zwykłej żółtka. Że to jest wyśrodkowany i cała magiczna moc jaj.

Jakie są korzyści żółtko

Jaja – magazyn naturalnych składników odżywczych. Zawierają aminokwasy, sole mineralne, witaminy (A, B, B2, A), lecytyna, cholesterol, proteiny, z których większość znajduje się w żółtku. Z tych wszystkich pierwiastków śladowych, maska ​​do włosów z jaj mają pozytywny wpływ na odzysk i aktualizuje strukturę pęcherzyków.

load...

Nawet jeśli uważasz, że masz wystarczająco atrakcyjny i lśniące włosy, zabiegi profilaktyczne nigdy nie będzie zbędne. Wystarczy spróbować raz w tygodniu myć włosy żółtka. Jest doskonała pianki i czysty, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie szamponu. Sesje te mają doskonałe działanie ochronne, zapobiega uszkodzeniom i wypadanie włosów. Dają również swój połysk i jedwabistość loki, a to nie zdarza się dosyć. Białko to również, ale zwykle dodaje się go do mieszaniny szybko zhirneyuschih korzenie, ponieważ ma wpływ suszenia.

Użycie masek wszystkich zasad

W celu receptury babci korzystały, w trakcie przygotowywania maska ​​do włosów z jaj muszą korzystać małe tajemnice naszych przodków. Nie ma nic dziwnego w tym nie, najważniejsze – nie zapomnij o nich.

 1. Spróbuj użyć domowych jaj. Gdzie można je dostać? Kup babcie miejscowości. Fakt, że jaja wsi jest znacznie bardziej użyteczne. Są to kury, które żerują na trawie naturalnej i tego samego ziarna. Tylko zdrowe ptaki mogą przenosić jaja użyteczne.
 2. Łączący elementy, upewnij się, że wszyscy byli w temperaturze pokojowej. Ponieważ kompozycja jest szybko wchłaniany i będą bardziej użyteczne. Jeśli którykolwiek ze składników leży w lodówce, aby je z wyprzedzeniem.
 3. Gotowanie mieszanki może być w każdym naczyniu, z wyjątkiem metalu. To samo odnosi się do łyżki, której składniki są mieszane. Bardzo często w mieszaninie obróbki dodaje się do produktów zawierających kwasy, które w kontakcie z metalem tracą swoje właściwości użytkowe. Mieszanina jaj
 4. Stosować na suche włosy. Tak działają, że mieszanina nie jest płynny i płynęła spod plastikowym kapturkiem.
 5. Przepłukać je lepiej ciepłą lub zimną wodą. Nawiasem mówiąc, nie leń się gotować specjalny wody źródlanej dla takich procedur. Celowe jest także użycie stopu wody do mycia włosów. Wylewa się do butelki z tworzywa sztucznego, zamrożone przez dwa lub trzy dni, a następnie rozmrożone, przefiltrować i przemyć głowy.
 6. Najlepsze maski recepty jaj

  Jak wspomniano powyżej, każde jajko maska ​​do włosów w domu i są w stanie przywrócić i połysk, a także wzmocnienie w tym samym czasie. Jednak istnieją przepisy, które są wykorzystywane do kontroli określonego problemu. Twoje główne zadanie – zidentyfikować problem, aby wybrać odpowiedni dla siebie przepis, który najbardziej Ci odpowiada i składu i rodzaju włosów.

  Wzmacnianie mieszanki

  Najprostszym i sprawdzoną ujędrniający przepis – maska ​​do włosów z mleka i jaj. Jeśli korzenie są podatne do sucha, a nie korzystają z białka. Zamiast jednego całego jajka ubij dwa żółtka z odrobiną mleka (2-3lozhki). Ilość mleka zależy od długości warkocz. Nałożyć milkshake z korzeni do końcówek. Przytrzymać przez około 40 minut pod plastikowym kapturkiem. Ta mieszanka odżywia skórę głowy, chroniąc go przed łupieżem.

  Innym jajko maska ​​do włosów suchych składa się z kwaśną śmietaną, miodem i żółtkiem. Połącz wszystkie składniki w równych proporcjach. Dodanie kilku łyżeczki oliwy z oliwek. Wszystko. Mieszanina jest gotowy. Przechowywać go przez 30 minut.

  Jeśli korzeni tłuszczu, użyć maski do włosów z białka jaja. Skład jest prosty: jedno białko, 40-50 gramów mleka, 20 g koniaku i olej z aloesu. Ten ostatni może być zastąpiona przez olej rycynowy lub olej z rokitnika zwyczajnego. Wszystko miesza się w jednym pojemniku, nakłada się i przemywa się w taki sam sposób jak w poprzednim maski. Użyteczne jako maska ​​do włosów z jaj przepiórczych. W żadnej z receptur jedno jajo może być zastąpiony przez trzy przepiórek.

  Maski do wzrostu włosów z jaj

  Aby zwiększyć wzrost włosów, potrzebę wzmocnienia mieszki. Aby to zrobić, należy wywołać silny przypływ krwi do głowy. Odbywa się to przez ogrzewanie składników, najczęściej, na przykład jako proszek musztardy lub czerwonego pieprzu. Oraz właściwości jaj w takich masek jest mocy i wydajności.

  0. Najbardziej popularne maska ​​jajko na porost włosów jest wykonywana z musztardą. Mieszaninę wytwarza się w następującej receptury. Łyżka musztardy w proszku na sucho zmieszany z cukrem dwie łyżki, żółtka i jedną łyżką oleju rycynowego. Następnie dodaj kilka bardzo ciepłą wodą, tak aby masa była podobna do kwaśną śmietaną. Wszystko to jest stosowane do korzeni i przemywano co najmniej 15 minut, maksymalna – jedną godzinę. Jeśli czujesz się bardzo silny dyskomfort, to nie jest konieczne, by torturować siebie. Płukać raz zaczyna się palić. Powtórz to maska ​​powinna być w ciągu dwóch miesięcy, co pięć dni.

  Następna część powinna być stosowana bardzo ostrożnie, również muszą być chronione przed jego oczami. Jedna łyżka nalewki z czerwonym pieprzem, wymieszać z żółtkiem i dwie łyżeczki oleju rycynowego. Zachowaj tę mieszaninę powinno być około trzydziestu minut korzeni, jeśli nie czuje dyskomfortu.

  Przed zrobić maskę na włosy z jajka, dać sobie słowo, które w jednym czasie procedura ta nie jest ograniczona. Po tym wszystkim, tradycyjna medycyna i kosmetologia wymagają pedanterii. Ale efekt tych sesji jest zawsze namacalne. Najważniejsze, aby nie być leniwy i kochać siebie.

  Przepis Video dla ożywienia i wzrostu

  Włosów

load...