Maska do szybkiego wzrostu włosów – najlepsze recepty ludowe

W młodości, włosy rosną szybko i zawsze wygląda luksusowe. Ale po trzydziestu procesy spowolnić, a włosy nie są takie same. Istnieją również inne sytuacje, gdzie po krótkiej fryzury jak warkocz warkocz przez wściekłości. A następnie w toku są środki służące do szybkiego wzrostu włosów – maski, kremy i balsamy. Kobiety sake piękna może przenosić góry. Więc gdzie muszę zacząć?

load...

Zawartość:

Jak zwiększyć wzrost włosów

Oczywiście, najszybszym sposobem, aby przejść do drogim salonie i zbudować warkocz do pasa. Ale nie każdy ma środki do tak radykalnych rozwiązań. Dlatego należy rozpocząć żadnych zabiegi kosmetyczne i chemiczne organizmu.

Pierwsze kroki do pięknego

Włosów

Jeśli użytkownik zdecyduje się działać na własną rękę, to trzeba pamiętać o najprostszych reguł. Wszystko, co dzieje się z włosami, zwykle problem całego organizmu. Sprowokować wzrost włosów może przestać problemy z wątroby, żołądka, a nawet zaburzeń psychicznych. Jeśli wiesz na pewno, o istnieniu takich problemów w domu, należy skontaktować się z lekarzem.

load...

Żywność – to jest więcej niż ważne. Zacznij jeść prawo żywności. Włosy z korzyścią dla wszystkich produktów, które zawierają wapń, potas i fosfor. W ogóle, tworząc swoją dietę tak, że miał wszystkie składniki odżywcze.

Jeśli palisz – spadać. Z włosami tytoniu cierpią bardziej niż płuca. Oni przestają rosnąć i świecić, a ich wskazówki zaczną podzielić. W takich warunkach, maski do szybkiego wzrostu włosów nie daje pożądanego efektu.

Właściwa opieki

W leczeniu włosy prawidłowo, potrzebne jest dużo czasu. Musisz poćwiczyć kilka dobrych nawyków.

 • Habit №1. Nie nadmiernie wysuszyć włosy, tak aby nie trzeba często ścinanie off wskazówki. Przestań używać suszarki i prostownicy w weekendy. Przechowywać nici przed słońcem, wiatrem i mrozem.
 • Nawykiem №2. Nie przemęczać głowy i pozwolić mu odpocząć na dziąsłach, czopów i obręcze. Dowiedz się do specjalnego relaksujący masaż.
 • Nawykiem №3. Regularnie zrobić maskę do szybkiego wzrostu włosów. Pamiętaj, że jednorazowe zabiegi nie pomagają. Jeśli rozpoczął bieg, zakończyć je do końca. To trwa zwykle kilka miesięcy.

Domowe maseczki na porost włosów jest bardzo szybki

Aby przyspieszyć wzrost włosów jest zazwyczaj wybiera maski, które obejmują składniki ocieplenie, powodujące intensywny przepływ krwi do głowy. Zatem, mieszki włosowe otrzymują dodatkowe składniki odżywcze żywienia z tego włosy zaczynają rosnąć. Jeśli nie znaleźli żadnego komponentu, nie rozpaczaj, będziesz miał mnóstwo do wyboru. Poniżej są najlepsze maski do szybkiego wzrostu włosów.

Tradycyjne przepisy

Najtańszy produkt, który przyczynia się do przyspieszenia wzrostu włosów – jest to czerwona papryka. Wystarczy postępować ostrożnie, tak że spalanie mieszanki dostanie się do oczu. Zaleca się, aby kupić specjalny opatrunek chłonny. Aby uniknąć oparzeń, pieprz zazwyczaj miesza się z innymi składnikami, które odżywiają włosy i leczyć.

 • Maska ​​pieprzem i miodem pomaga rosnąć włosy 6 centymetrów w ciągu dwóch miesięcy. Przygotowanie go jest proste. Jedna łyżka czerwonego pieprzu i cztery łyżki miodu i wymieszać aż do uzyskania jednorodnej, aby umieścić na czystej skórze głowy. Na górze umieścić na czepek i owinąć grubym ręcznikiem. Wszystko zmyć po 40 minutach ciepłą wodą. Jeśli czujesz silne pieczenie i dyskomfort, nie powinniśmy tolerować płukania wcześniej.
 • Napar z czerwonej papryki można bezpośrednio wcierać w korzenie włosów przez cały dzień. Zrobił to tylko jeden strąk papryki wypełnione 200 gramów wódki i zaparzać przez 3-4 tygodnie w ciemnym miejscu. Zastosuj nalewkę z wacikiem na godzinę przed szamponem. Wystarczy, aby pamiętać, że alkohol jest bardzo suchą skórę i ewentualnie mogą pojawić perhot.Esli skóra ma skłonność do sucha, a następnie rozcieńczono nalewki najlepiej jest, jak to opisano w poniższym przepisem.
 • Jednej łyżce oleju rycynowego, taka sama ilość nalewki z pieprzu i dwoma łyżkami dowolnej balsam do włosów dokładnie wymieszać. Mieszaninę stosuje się do korzeni za pomocą pędzla lub starej szczoteczki do zębów. Podczas zabiegu skóra spali, ale oparzenia nie może być ze względu na oleju w kompozycji. Tak, staramy się utrzymać się na co najmniej godzinę. Sesja spalanie powinno być powtarzane co dwa dni. Wynik – 7 centymetrów w ciągu dwóch miesięcy.
 • Następne mieszaninie jest bardziej odpowiedni dla właścicieli włosów przetłuszczających się. Do jego przygotowania będzie potrzebował 2 łyżki suchego musztarda, oliwa z oliwek, cukier i ciepłej wody. Najpierw suche składniki miesza się z olejem, a następnie dodaje się wody. Mieszaninę tę przeprowadza się na owłosionej skórze głowy i utrzymuje ciepło przez 15 minut do godziny. Zmyć ciepłą wodą, a następnie umyciu. Tak, aby nie wysychają końce włosów, można podgrzać posmarować je olejem słonecznikowym. Jeśli masz gotowy środek do ochrony końcówek, a następnie użyć go. Procedurę powtarza się raz w tygodniu przez 2 miesiące i obiecuje przedłużenie włosów do 6,5 cm.

Opcje Apteka

Maski ludowe do szybkiego wzrostu włosów używanych przez nasze babcie przez długi czas. Kosmetologów wszystkie te przepisy są mile widziane, ale oni – a eksperci są przyzwyczajeni działać bardziej radykalnie. W związku z tym składników dodawanych do receptury, które są nie tylko przyspieszenie procesu wzrostu, lecz włosy nasycono wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Za nich będzie musiał udać się do apteki, ale zakup kieszeni nie trafi wiele, wszystkie te leki są dostępne.

 • Dimexidum Mask wnika w głąb mieszków włosowych i wzmacnia je. Od tej kompozycji twoje włosy staną się znacznie grubsze. Wymieszać łyżkę oleju rycynowego i łopianu, ciepła w kąpieli wodnej i dodać łyżeczkę soku z aloesu i Dimexidum. Najpierw nałóż mieszankę na korzeniach i skóry, a następnie rozpowszechniać salda na całej długości włosów. Po upływie 40 minut, spłukania, w zwykły sposób.
 • 0. Ta struktura jest podobny do poprzedniego, lecz jest bardziej wzmocnione. Wymieszać łyżkę oleju rycynowego i łopianu, łyżeczki witaminy A, E, B1, B6, V12i sama kwota Dimexidum. Wymieszać wszystko aż będzie gładkie i dodać jedno żółtko jajka (najlepiej domowej roboty). Trzymać 35-40 minut i spłukać ciepłą wodą.
 • Mieszanina ta sprawi, że zdrowy połysk włosów wspaniale, jak w reklamie, a za dwa miesiące będzie przedłużyć swój warkocz 5-6 cm. Zastosuj tę maskę za każdym razem przed myciem głowy. Potrzebne będą: 2 łyżki miodu, jak każdy balsam do włosów i jednej ampułki witaminy C, B12 i B6. Miód uprzednio stopiono w stanie bardzo płynnym w łaźni wodnej. Wszystkie składniki miesza się bezpośrednio przed zabiegiem. Następnie maska ​​powinna być stosowana na skórę i włosy na końcach, a następnie bardzo ciepło otoczyć głowę, na ogół, w celu uzyskania efektu sauny. Spłukać wodą po godzinie, a następnie – szampon.
 • Skuteczna maska ​​do szybkiego wzrostu włosów są również przygotowane na podstawie mikstury – gąbki słodkowodne. Kup to może być w aptece. Jednak warto zauważyć, że aby traktować ją bardzo uważać i nie przesadzać na czas, aby uniknąć poparzenia. Po maska ​​z mikstury głowy i mrowienie może spalić na kolejne trzy lub cztery dni, więc nie mogą być powtarzane częściej niż raz w tygodniu. Bardzo prosta konstrukcja: bodyagi miesza się z nadtlenku wodoru (3%), jeden do jednego, małego ogrzewa się w łaźni wodnej. Ta maska ​​jest stosowana tylko do głowy. Przechowywać powinno być 20-30 minut, ale zanim można zmyć silne mrowienie.

Niezależnie od opcji maski szybki wzrost włosów wybierzesz, zawsze należy stosować jedną zasadę – być pedantyczny. Pamiętaj, aby wykonać procedurę, a wynik nie będzie dręczyć Cię oczekiwania. Kochaj siebie i tych wokół ciebie też pokocha.

Film Maska recepta na szybszy wzrost włosów

load...