Maseczka z ogórków – najlepsze recepty na utrzymanie młodości i piękna twarz

Schludny wygląd dziś jest zawarty w „obowiązkowy program” organizacji życia ludzkiego. Nie mniej ważne są i sposoby osiągnięcia piękno. Jeśli wcześniej się rozmazany ponad wszystko, co było jasne sklyanochkah, obecnie coraz częściej myślimy o „cudownych” środków, ponieważ ważne jest, aby zachować młodość i piękno nie jest ze szkodą dla zdrowia. Kosmetologów coraz częściej oferują swoim klientom korzystanie z recepty bez „chemii”, ożywiając technik pielęgnacji ludowej. Oto, na przykład, maska ​​ogórka – to witaminy „bomba” odmładzający eliksir – w „dwa w jednym”, ale bardzo niewielu ludzi zna tej procedury. Załóżmy, nadrobić zaległości, zachowując piękno w zgodzie z naturą?

load...

Zawartość:

Jaka jest siła ogórek

Wiele osób uważa, że ​​ogórek – solidne wody. I nie może być nazwany tak, ponieważ prawdy, tego warzywa jest 95% wody, więc jest „głównym bohaterem” zbioru diecie, ale wtedy mamy 60% – woda. Nie wiesz? Tak, wszystko jest względne. Porozmawiajmy o pozostałe 5% są przydatne do warzyw skóry, ponieważ – klucz do młodości i urody. Teraz ty sam zrozumie wszystko.

Z kompozycji użytecznej roślinny

Więc, jakie są główne elementy wchodzące w skład ogórka i dlaczego są one przydatne?

 • Potasu, który chroni nas przed suchością skóry;
 • Niacyna, poprawia cerę;
 • biotyna, która pomaga tkanek aktualizacji;
 • Kwasu foliowego, jest zapisany na trądzik;
 • Witaminy A, która zapobiega obierania; dotyczy zachowania młodości tiaminy
 • Lli_1;

 • Witaminy K, łagodzi obrzęki i wybielania skóry; kwas askorbinowy
 • Lli_1, poprawia elastyczność pokrycia;

 • Witamina B6, która poprawia procesy metaboliczne;
 • Kwas pantotenowy, walcząc ze zmarszczkami;
 • Riboflamin pomagając „oddychać” skórze;
 • Witamina B1, jest obrońcą tkanki przed szkodliwym działaniem środowiska i opieki produktów chemicznych;
 • Witamina E, odnawiania komórek.

Teraz już rozumiem, dlaczego maska ​​ogórek tak korzystne dla skóry, ponieważ zielonych chrupiących warzyw – jest „skrzynka” składników odżywczych. W ogórka, pozostawia bardziej przydatne niż inne piękne słoje sprzedawanych na wspaniałe ceny. Dlaczego więc, jak mówią, zapłacić więcej, a nawet zatruć ich twarzy różni „chemię”?

load...

Przepis wideo z maską Ogórek dla wszystkich rodzajów skóry

Aby zilustrować procedurę – sortowanie kosmetologów

Raduj się, maseczki z ogórka można zrobić w każdym wieku, właściciele wszystkich rodzajów skóry. Ale po pierwsze, porozmawiajmy o niektórych ograniczeń, z korzyścią dla ich bardzo mała.

Przeciwwskazania

Znaleźć alternatywne sposoby, aby utrzymać piękno, niestety, mają ofiarom poważnych chorób skóry, jak również tych, którzy mają obrażenia na twarzy, ubrany charakter tymczasowy (oparzenia, rany, wrzody, itp.)

Warto zwrócić uwagę! Większość maski w ograniczonym zakazu przetwarzania skóry w okolicach oczu. Ale maska ​​świeżego ogórka – przyjemny wyjątek od tych zasad. Co więcej, taka procedura dla skóry wrażliwej – jako „powiew świeżego powietrza”, więc nie wahaj się umieścić na twarzy, tego wspaniałego warzywa bez ograniczeń i zrobić maskę z ogórków na oczy co najmniej raz dziennie.

Bezpośrednie dowody

Wiesz już, co jest przydatne maska ​​ogórki, teraz porozmawiajmy o tym, jaki efekt można oczekiwać od procedury z tym użytecznych warzyw. Kto powinien działać teraz dla ogórków? Zapoznania się z listą bezpośrednich odczytów:

 1. Starzenie się skóry.
 2. Pigmentacji lli_1.

 3. Trądziku.
 4. Pralnia pokrywę.
 5. Złuszczanie skóry.
 6. Obrzęk.
 7. Zmarszczki lli_1. Siniaki

 8. Pod oczami.

To ważne, aby wiedzieć! Efekt ten wspaniały korzystne warzyw to nie tylko skóry, ale także na włosy, dzięki czemu jest grubsze i zdrowsze, tak aby maska ​​do włosów z ogórkiem też powinno być w „Arsenał” procedur krajowych.

Pamiętaj powrotem w sowieckich taśm można często postrzegane bohaterki filmu – panie w średnim wieku, którego twarz zdobiły plasterki ogórka? Widać, skuteczność zabiegów z zielonych warzyw okazała się długo, po prostu zrobić trochę zapomniane ten fakt.

Klasyczny przepis

Przejdź do części praktycznej. Zacznijmy od najprostszych maska ​​z ogórkiem.

Kosmetyczki zaleca się przeprowadzenia procedur użyć schłodzonej warzyw, dlatego warto wziąć ogórka prosto z lodówki. Wtedy wszystko jest proste: slice plastry witaminy pupyrchatoy, rzeźbić twarz i odpocząć przez 20 minut. Niektórzy – ci, którzy nie chcą być w unieruchomionej pozycji, działać mądrze, wyciskając sok z ogórka i stosując ją za pomocą wacika. Nawiasem mówiąc, ta wersja maski jest bardzo przydatne do leczenia obszarów wokół oczu.

Warto zwrócić uwagę! Istnieje wersja maski i ogórkiem na bardzo zajęty. Weź kawałek warzyw i przetrzeć twarz, i tak kilka razy w odstępach co 5 minut.

Kompleks Maska ogórka

Jeśli czas pozwoli, masz problem ze skórą lub trądziku, należy użyć bardziej skomplikowanych receptur.

Mieszaninę zmarszczek

Aby pozbyć się znienawidzonych „dzwonów”, co wskazuje na zbliżanie się starości – zmarszczki trzeba podjąć w „towarzyszy” do ogórka to kolejny przydatny produkt – miód.

Zrobić maskę z ogórka i miodu jest również bardzo proste, a przynajmniej nie bardziej skomplikowane klasyczne. Tarty Cud warzyw wymieszać z miodem – aby uzyskać pastę. Skład wygrzewania Facial MINUTES 15.

To ważne, aby wiedzieć! Staraj się nie używać w celu usunięcia pozostałości mieszanki ogórka zwykłą wodą. Wolę zieloną herbatę, która chroni przed podrażnieniem lub suchości skóry.

Składniki dla skóry tłustej

Ale maska ​​jest nieco bardziej skomplikowana z ogórkiem dla skóry tłustej. Rub pół zielone pupyrchatoy przystojny na najmniejszej tarce. Kleik poruszają się w gazę i ostrożnie wycisnąć. Trzeba tylko sok. Ponadto, oddzielnie ubić jedno białko. Połączyć składniki. Zastosuj tę kompozycję za kwadrans.

Przepis na skórze wrażliwej

Delikatne ogórka maska ​​i kwaśną śmietaną – Ten wybór właściciele problematycznej skóry skłonnej do podrażnień, łuszczenie, suchość. W związku z tym kompozycja powinna zostać przygotowane w ciągu pół godziny przed badaniem, przed zastosowaniem go do ochłodzenia w celu uzyskania maksymalnego efektu uspokajającego.

Więc, weź łyżkę płatków owsianych i drożdży (najnowszej), wymieszać. Zetrzeć warzywa i scenariusz z poprzedniego przepisu jest skierowane sok, które dodają na łyżkę kwaśnej śmietany i miodu bazarze. Następnie połączyć dwie mieszanki, a na 15 minut, stosuje się na twarz.

Określ, które maska ​​ogórek jest odpowiednia dla Ciebie? Powodzenia!

load...