Małe rzeczy, życia lub jako ogranicznik, aby je zauważyć i stać zdrowsze

Zawartość

Na przykład, zapomniałem inteligentnego domu. Wydawałoby się, bagatela? Ale jak niewygodne liczyć sekundy na konwencjonalnym zegarku mechanicznym ze strzałką. Bez dokładna znajomość jak podejść trwało sekundy, mój wewnętrzny „Kontroler” jest bardzo zdenerwowany. A postęp jest trudniejsze do śledzenia w czasie. Tu i nie jakiś trening siłowy wybuchową. A teraz o ziemi, o ZOZhe, tj. Małe rzeczy Surround życia, a na początku, dopóki nie są używane do radzenia sobie z nimi i udawać, że nie jest to po prostu przypadek, a może zakłócić szkolenia i plan żywienia i ogólnie psuć nastroju. I to dobrze, jak sposób zrujnować swój dzień, mamy już wystarczająco dużo, prawda?

load...

[Powrót do spisu treści]

Masza, powiedz żelu!

Jeśli wybierasz się w pośpiechu w godzinach porannych, kładziemy w torbie spodnie, top, sportbra, tenisówki, skarpety, nie zapomnij o makijażu, ale … coś z kosmetyków zwykle pozostaje w domu. I to „coś” – zwykle albo żel pod prysznic i szampon lub dezodorantu. I musimy ogłosić szatni krzycząc głośno, po włączeniu w ręcznik i spojrzał spod prysznica. Co zrobić, jeśli Maryja nie pochodzi z żelu?

Ogólnie rzecz biorąc, podstawowe kosmetyki, których używasz w trakcie i po myciu powinny być zawsze w dwóch egzemplarzach. Ten dom, i niech stoi, i mogą być gromadzone w drugim pokoju tego samego zestawu. Wynajmij pudełko lub dodać zestaw w samochodzie w oddzielnym makijażu i po prostu przenieść go każdy raz w torbie sportowej. I tak, napisz sobie przypomnienie, że coś ważnego się skończył, a to byłoby konieczne, aby uaktualnić zestaw.

W instruktorów alfabetyzacji i „profesjonalnych szczurów dziewiarskich” znajduje się również zapasowe spodenki z koszulką gdzieś w kącie szafy. Wszystko może się zdarzyć, można je przed wysuszeniem zapomnij, aby ktoś nie jest piękny poranek?

load...

A przecież można sobie wyobrazić, jak uczennica, i zbierać swój „portfel” odzieży w godzinach wieczornych. Wierz mi, wieczorem będziesz spokojniejsza, i wreszcie nie zapomnij skarpetki.

[Powrót do spisu treści]

Aby wyciąć cięte

Jeden non-core forum raz starły fitnessistki … i tylko kobiety. Pierwszy ucierpiała w zwyczaju krojenia warzyw na sałatkę z wyprzedzeniem. Muszę wyznać, że nigdy nie zrobił, aż kupiłem robota kuchennego. No cóż, kto ma czas przebrnąć oczy prawie golenie i oczyścić marchew i gotować kukurydzę? Witaminy są, oczywiście, utracone, ale założę się, że w kawiarni niedaleko swoich ciętych pracy warzywami z góry i kupić najtańsze, ale nie na podstawie swojego miasta gospodarstwa.

„Tylko kobiety” chce powiedzieć – siostry, nie wyspać, musimy spać więcej niż godzinę, średnio, ale jeśli zamiast spania sałatki zgrzyt, i tak po krótkim czasie do opuszczenia HLS-pociągiem bez biletu powrotnego.

Ogólnie rzecz biorąc, postępowe ludzkość wymyśliła nie tylko pojemnik na żywność, ale także małych worków próżniowych, w których można umieścić osławionego pokrojone warzywa. Jak świeże są uzyskiwane uczciwie.

[Powrót do spisu treści]

Kupuj produkty – będzie zadowolić biurowy

I można kupić jedzenie do pracy. Lodówka coś tam jesteś, może? W poniedziałek w porze lunchu jest całkiem możliwe, aby zejść do supermarketu i kupić ten sam ser niskotłuszczowy domku, pieczywo chrupkie, a niektóre nie tak zamudrennye w zakresie sprzątania, gotowania owoce warzywa. Zapominając domu Container – to nie ma znaczenia, zawsze jest opakowanie twarożku. Nie jestem fanem tej sprawy, ale fani żywieniu sportowców można po prostu osiedlić się w małym słoiku białka, pożądane jest, aby po prostu rozpuszcza i bardzo smutny do smaku zwykłą wodą. Nowoczesne proszki wieloskładnikowe, tak po prostu. I tak, obserwować ruchy łyżek współpracowników. Niektóre ideowych wrogów żywieniu sportowców i jego propagandyści krzywdy, więc go nienawidzę, to i starają się je zniszczyć. Nie wierzysz mi? Bądź wiesz, gdzie białko gustowne cynamonem.

Ogólnie rzecz biorąc, rezerwa strategiczna pieczywa, owoców, sera i zapisywane więcej niż jedna dziewczyna w nagłym snack ciasta. Ciasto smakuje lepiej, oczywiście, ale najpierw trochę niespójne ze swoimi celami.

[Powrót do spisu treści]

Home sweet home, a dostawy żywności

Towarzysze w zdrowej innowacji w życiu codziennym, w środowisku gospodyń ideologicznych znanych jako „leniwe”, na pewno wie, numery telefonów wszystkich dostaw żywności, aby jeździć po okolicy. I noszą już wiesz – pizzę, sushi, sushi i pizza, i co wybrać, w przypadku nagłego, „nie ma nic do jedzenia w domu?”

Podczas ZOZhniki całym świecie potępiła użycie gruntów i innych kuchni japońskiej jest zablokowana w domu z ciężką … pragnienie, aby odpocząć, nazwijmy to tak, bym nadal nazywają „Japanese” miejscowej ludności.

Tak, twoje „suszarki”, prawdopodobnie masz strony internetowej. Spójrz na to chto-lubią zupę miso, palone proste bułki bez dodawania różnego rodzaju bułki tartej i niewłaściwego kiełbasą kuchni japońskiej (nie śmiej się, nie jest w moim mieście, jest nazywany „polskim ziemia”, i stoi pochemu-do, znacznie bardziej kosztowne niż zwykle sushi). I miejsce zlecenia szybko, jak nie nałożyły butelkę piwa premium, i zaproponował, aby kupić ze zniżką jakiejkolwiek super-duper-Megaset, która wciąż nie przytłaczają bez krach.

Alternatywnie, można odwiedzić najbliższy sklep w domu i kupić coś tam zdrowe, ale fast food. Proste – jajka, ser, owoce, warzywa, mrożone takie same (tak nie będzie nudna, lepiej niż ich pizzy, szczerze mówiąc), trochę sera, te same piersi kurczaka dość szybko przygotować. Ogólnie rzecz biorąc, głodu nie umrze, a jednak wypić szklankę wody i cieszyć się dłuższą jego pożywienie. Nie kawa z cukrem, błagam.

I można je oglądać i dowiedzieć się, co robisz to codziennie, co powstrzymuje Cię obserwować mniej lub bardziej zdrową dietę i odpowiedni tryb dnia. I wymyślić coś, co pomoże Ci zrobić to jeszcze raz. Na przykład, nigdy nie przejść obok kawiarni w dni powszednie, w której serwowane są najlepsze cappuccino lody w mieście. Ponieważ, jak w przeszłości, po prostu nie przejdzie, i 400 ml lodowato zimnego napoju, nawet bez syropu, ale z kofeiną poważnie zakłócać sen. Ale w sobotę rano po sesji w sali, po prostu spieszyć się szybciej niż wiatr. I znowu, zostawiam telefon, ale w jego skrzyni. Musi być dziewczyną przynajmniej niektóre nieszkodliwe osłabienie, prawda?

load...