Makijaż dla szarych oczu: zasady doboru koloru i stylu

Najbardziej popularna jest uważany szary kolor oczu. Ale to nie oznacza, że ​​właściciel takiego koloru – zupełnie przeciętnej kobiety. Profesjonalny makijaż dla szarych oczu może zdziałać cuda, co Smoky szare oczy niebieskie, niebieskie nudne, jeśli nie z brązowym odcieniem.

load...

Szarooki dziewczynka w makijażu prawie wszystko jest dozwolone, a co absolutnie nie może, można policzyć na palcach jednej ręki. Na szarych oczu pasuje do każdego makijażu, ale ma pewną subtelność. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Zawartość:

Makijaż dla szarych oczach szczegółowo

Szare oczy mogą po prostu być szare lub mieć dowolny kolor. Czy blondynki i lekkie brązowe włosy kobiety są często spotykane w takim kolorze barwy oczu. Szaro-niebiesko-szaro-zielone oczy – najczęściej spotykane. Jeśli nauczysz się jak używać ołówka i cienie, można utworzyć kilkadziesiąt różnych obrazów.

load...

Eksperymentowanie z kolorami

Makijażu. Wiele kolory są szare oczy, ale wybór palety cieni, należy skupić się na kolor skóry i włosów. K ciepłe kolory najlepiej nadają piasek i brązowy odcień. Jednak ich stosowanie nie jest obowiązkowe. Czasami wystarczy tylko kontur ołówek, szczególnie jeśli Twoja skóra jest ciemna.

Stalowe i srebrne cienie – koń szarooki kobiet. Wygląda świetnie makijaż z efektem metalicznym. Kontrastuje to z paletą ciepłych karnacji. Pewni dziewczęta mogą korzystać ciemny niebieski odcień. Z ich oczy ostry i wyzywające. Należy jednak pamiętać, że kolorystyka makijażu nie powinno być zbyt uciążliwe i stworzyć kontrast. Którykolwiek kolor wybrać cienie, uważając cieniowania.

Jeśli – brunetka szare oczy, można użyć dowolnego koloru oka cień, z wyjątkiem zakresu pomarańczowo-żółty. Granatowe cienie jak nikogo innego przejść ciemnowłosą dziewczynę szare oczy. Właściciele jasnej skórze zaleca paletę kolorów zimnych cieni. Najlepszym wyborem będzie zielone i fioletowe barwy.

„Chameleon” jakości

Szare oczy. Mają szare oczy, jest jedna unikalna cecha: jego kolor może się różnić w zależności od oświetlenia. Na przykład, w makijażu wieczorem (stonowane barwy), mogą być stosowane do górnej powieki odcień piasku, potem szare oczy nabyć miękki niebieski odcień. Jeśli w tym samym zasięgu nie zastosuje się cień metallic będą wyraźnie oglądany stalowy odblaski w kolorze oczu. Chcesz dać niebieskie szare oczy? Aby to zrobić, wystarczy dotknąć dolne rzęsy tuszem niebieskim lub niebieskim ołówkiem. Ten sam efekt jest zastosowanie zielonego. Szmaragdowy odcień ołówka dolną powiekę i cień zielony cień na górze, można zauważyć, że oczy nabyły zielonkawy odcień.

Tabu w makijaż dla szarych oczu

Szary artystów makijażu oczu uważane uniwersalne, ale mimo to istnieją pewne ograniczenia. Zatem, dziewczyna szarooki jasny makijaż należy unikać, ponieważ odwraca uwagę tęczówki, więc widok wydaje jakiś nieobecny i odpychające.

Wizażystów powinni zwrócić uwagę na rzęsy i brwi – tutaj szare oczy kobiety nie mają żadnych ograniczeń (w rozsądnym sensie, oczywiście – sam brwi szmaragd nie należy robić). Zawsze barwione każdy rzęski, uczyni to wyrazisty wygląd. Jeżeli kształt brwi nie jest idealny, pomyśl brwi tatuażu. Wystarczy znaleźć profesjonalne panom, aby uniknąć gorzkiego rozczarowania.

Innym przeciwwskazania do makijażu oczu szarości jest stosowanie wykładziny tłuszczowy, szczególnie w domowych dolnej powieki. Ta technika jest wizualnie zmniejszyć swoje oczy i pozbawić ich koloru. Jeśli chcesz zwrócić oko, niech to będzie ledwo zauważalne cienka linia, która sprawi, że wyglądają bardziej wyraziste, bez zmniejszania wizualnej cieszy oko. Zamiast klasycznej czerni pętli spróbuj użyć ciemny szary, brązowy lub niebieski (kolor zależy od odcieni eyeliner).

Z brązowymi odcieniami, być bardzo ostrożnym. Ciemnobrązowe, terra cotta kolory mogą stworzyć efekt zapłakaną oczach.

Nie zapomnij o głównych zalet szare oczy przed innymi odcieniach tęczówki. Szary – uniwersalny. Szary kolor – zmienna. Twój szary – tylko twoja. Picking idealny makijaż dla szarych oczach, można uzupełnić je w dowolny sposób, i mieć pewność, aby dostać się do trendu!

Film o niuanse makijażu dla „Seroglazok»

load...