Lekcje grupowe: oczekiwania i rzeczywistość

Zawartość

W moim klubie wszystkie sesje grupowe – „na zamówienie”. Tak nazywamy osobistą kreatywność wykwalifikowanych instruktorów. To może być cokolwiek – ktoś robi przepływ jogi, ktoś – mieszanka sztuk walki i aerobiku, a niektóre – nawet co drugi gramaturach od stepu. Dlaczego ten format? To proste – wielkie instytucje szkoleniowe z Les Mills i Uniwersytet Reebok rozpaczliwie szuka dla zaawansowanych klientów. Myślałam o tym problemie, a nawet zrobił ankietę anonimową. Wynik poważnie zaskoczony – ludzie nie lubią ten sam balans ciała od Les Mills tylko dlatego, że szkolenie nie jest zmieniane codziennie. Nie chcą rutyny. Wielu klientów nie są zadowoleni z wizyty zajęć grupowych. Jak nie wpaść w cierpieniu grupy?

load...

[Powrót do spisu treści]

Lekcje grupowe – nie dla korekcja

Zwiększyć ruchomość stawów – tak. Ulepszona elastyczność i wytrzymałość – proszę. Jednak, ze względu na najbardziej interesujące, nie idź na szkolenie grupy, aby dostosować kształt. W konwencjonalnych klubach fitness oferuje:

  • Lekcje jak „Tylko nogi” lub „Tylko górę” lub „tylko jeden prasie.” On następnie je 2-3 minut, aby podnieść bodibar 6 kg. Więc, przepraszam, nie ma mięśni, oprócz już napompowane wcześniej nieudokumentowane. W propagandyści skuteczności takiej pompy, co do zasady, pochodzą z bardzo różnych dziedzin władzy. Więc zanim zazdrości przystojnego instruktora i jej figury nie ask’m robi trójboju Spędziła jej walki młodzieży;
  • Kreatywność Reebok University (Hot Iron) oraz Les Mills. Program o łącznej mocy i wytrzymałości. Istnieje możliwość progresji łusek, a stopniowa poprawa sprawności fizycznej. Ale znowu, „ale” – pompować mięśnie tych ćwiczeń nie będzie działać;
  • Mln różne wariacje na temat „Inteligentne Body” – pilates, jogi i rozciągania zrobić figurę gwiazd? Tak, można spojrzeć na dane oryginalny typ gwiazd. Najprawdopodobniej cienkość im przez naturę, a ćwiczenia to tylko pomaga w utrzymaniu zdrowia.

Chcesz zawyżone nogi, podniósł ramiona i, bardziej, w kształcie litery V z powrotem? Nie trać czasu, w uzupełnieniu do którego będzie to konieczne do inwestowania w PFD. W siłowni, natychmiast.

[Powrót do spisu treści]

Zajęcia grupowe – nie jest to miejsce dla

Konkurencji

Jeśli po prostu nie może się zmusić do połączenia z pełną wydajnością, niezależnie od konkurencji – Ty CrossFit. Dla niektórych, to jest straszne dla kogoś – oszałamiające, ale we wszystkich innych formach aktywności sportowej grupy nie trzeba skupić się na jak być lepszym zespołem stojących obok siebie, ale na własnym ciele i uczuciach.

load...

Nie ma nic złego być włączone do „pokazania się”, ale zwykłe szkolenia grupa najprawdopodobniej dadzą nic w tym względzie.

[Powrót do spisu treści]

Lekcje grupowe nie pomoże Ci mieć wszystko

Tylko bardzo nawet pomóc w pierwszej kolejności. Kochać aktywności fizycznej osoba po raz pierwszy pojawia się w sytuacji dziecka z karty kredytowej matki w dziale cukierniczym. Chcę to samo na raz! Oznacza to, że po 3-4 godzinach rekreacyjnych stopniu skoków, pokonując gruszki, mini rod podnoszenia i rozciągnąć wszystko, co działa, przykro mi, że chce jeść. Jeśli jest trochę umiejętności i ładowania (białka i węglowodany złożone, które pomogą ci), nie ma jeszcze w toku z pewnością liczne przekąski i inne słodycze.

Następny będzie migać „zestaw masy mięśniowej”, ale raczej banalne zatrzymanie płynów i tworzenie nowej tkanki tłuszczowej. Ogólnie rzecz biorąc, należy zachować ostrożność i ostrożne.

W ciężkich przypadkach (życie na przemian diety dla 2 sałaty i przejadanie się) powinien najpierw nauczyć się jeść, a następnie doprowadzić do wysokiej aktywności fizycznej.

[Powrót do spisu treści]

Zajęcia grupowe i moc figury nie grają ładnie ze sobą

Osobiście znam tylko jeden człowiek może usiąść z ciężarem 100 kg na „czas”, a także aktywnie przeprowadzić trzy treningi grupy dziennie. Kogo to obchodzi, że to dziewczynka i młoda matka, ale w przeszłości – gimnastyka na dobrym poziomie olimpijskim.

Ale my, zwykli śmiertelnicy, rozpoczął szkolenia dla utraty wagi nie jest zwykle zbyt przygotowany na taki wyczyn. Nie jestem tu około 2 Zumba zajęcia w tygodniu, a „kompulsywne” odwiedzić wszystkie w szkoleniu grupy wierszy i próbuje podnieść dużo wagi głosu. Nawet jeśli masz czas i chęć, by lepiej się powstrzymać. Zobacz, jak robią sportowców wytrzymałościowych – więcej pracy na mobilności stawów, pewnej ilości rozciąganie i bardzo umiarkowane, jeśli nie powiedzieć – trochę pracy na wytrzymałość.

[Powrót do spisu treści]

Lekcje grupowe nie są w stanie „zabić” to biurko pracy

Tak, wiem – dla większości z nas siedzący tryb pracy przy komputerze jest jedynym sposobem na osiągnięcie co najmniej kilka dobrobytu. I wiem, że aerobik Krok trzeci trening w tygodniu nie przeniesie Cię do kategorii osób aktywnych fizycznie, jeśli reszta posiedzenia.

Zasada ta jest ważna dla tych, którzy są zdesperowani, aby schudnąć z elastycznego diety lub liczenia kalorii. Nie podkreślają całą swoją uwagę na fakt, że idziesz do klubu. Pomyśl o tym, jak długo nie idź.

Ci, którzy naprawdę cierpi z powodu niemożności aby dostać się do „równania kalorycznej” Zawsze doradzamy krokomierza banalne i proste kryterium. Jest co najmniej 5000 kroków dziennie – bezpiecznie umieścić dowolny liczenia kalorii rymuje się „trochę”, a nie „średniej aktywności fizycznej”, z wyjątkiem, być może, są tylko ludzie, którzy mają 3 godziny dziennie PKP 6 razy w tygodniu, ale nie im.

[Powrót do spisu treści]

Zajęcia grupowe nie umieścić treningu siłowego urządzenia

Wyjątek – Hot Iron z bardzo dobrego i odpowiedzialnego instruktora. Takie, jak można sobie wyobrazić, nie bardzo. Najprościej prowadzi jako filozoficznie i patrzy w grupie osób z prętów, wykonując niezrozumiałe zgięcie w biodrze zamiast przysiadu.

Jeśli chcesz się rozwijać w dziedzinie bezpieczeństwa i tylko w nich, byłoby rozsądne, aby umieścić trener technik.

A reszta szkolenia, grupa może stać się ulubioną rozrywką i motywacją do tego, co naprawdę kochasz wykonać sam. Cóż, kto z nas uwielbia romantyczne ciszy swojego mieszkania, aby rozciągnąć mięsień czworogłowy uda? To prawda, to lepiej iść na rozciąganie raz w tygodniu.

Elena Selivanova

load...