Kwiaty do włosów z rękami – tradycja w służbie mody

Zawartość:

Mimo to, kobiety – tworząc niezwykłe. Nasze pragnienie piękna jest tak niezniszczalny, że o ile to możliwe, staramy się nie tylko podnieść przestrzeni otaczającej nas, ale cały czas do dekoracji. Na rzeczą różnych damskiej, służąc tym celu, w ogóle, można napisać wieloczęściowego pracy, ale być może będziemy rozmawiać o biżuterii starożytnego damskiej. I skupimy się na kolor włosów.

load...

Być może to jest nasz prymitywny poprzednik już uważano zdobią się z kwiatami, a może to się stało później. Jednak niemal wszyscy ludzie (mieszkające na terenach, gdzie są kwiaty) kostium damski pamiętać o takich szczegółach jak kwiaty. W Europie oraz w Azji, Ameryce i Afryce rodowity zdobi ich włosy i stroje kolory. A dzisiaj, kwiat we włosach na pięknej kobiecej głowy – i hołd dla tradycji i szczególnego szyku i nawet codziennego dekoracji.

Niestety, włosy miękkie świeże kwiaty świeże i piękne na krótki czas, a zatem pochodzić z kobietą zrobić sztuczne kwiaty do włosów. Jest to niesamowita różnorodność krajowych technik robótek sztucznych kwiatów, na przykład w japońskim lub maltańskich tsumami KANZASHI ganutell. Jednak wraz z pojawieniem się nowych materiałów, nowych technik zostały stworzone i wymyślone nowe sposoby dokonywania sztuczne kwiaty, i, być może, w miarę upływu czasu będą jeszcze bardziej. Powiedzieć o wszystkich tych metod, jest to niemożliwe, ale weźmy kilka przykładów, aby dowiedzieć się w jaki sposób można szybko i po prostu zrobić kwiat włosy ręką.

Vintage kwiat na niewidzialność

Niezwykle prosty i szybki sposób ozdobić włosy – stab włosy niewidzialną kwiat. Na takim skąpym Klip może być dołączony do dowolnego sztucznym kwiatem, ale będziemy robić z rękami rocznika niewidzialności.

Będziemy potrzebować do produkcji takich niewidoczne:

 • Niewidoczne;
 • Kawałek filcu do podstawy kwiatu;
 • Koronki guipure lub taśmy (50 cm) na płatki;
 • Przycisk lub perełek do środkowego;
 • Nożyczek i kleju.

Po pierwsze, kilka z filcu wyciąć kręgi dwóch centymetrów średnicy. Następnie, krawędź jednej z pozycji, a warstwą samoprzylepną rozmaz zacznie trzymać taśmę, obejmując jego spiralne zwoje oraz poprzez krawędzi do środka. Braid stawiają Felt tylko do jednej krawędzi, mocno naciskając palcami. W rezultacie otrzymujemy elegancką rozetę guipure z delikatnych płatków. Centered ozdobić przycisków kwiatowych lub koraliki, umieszczając go na klej.

load...

Drugi element to klej filcu (lub nawet szyć siłę) do niewidzialności, a następnie nałożyć na niego kwiat i kleju załączając lub nici z igłą. Oto kwiat na włosy mogą być szybko i łatwo tworzyć własne ręce. Vintage rozeta we włosach – bardzo delikatny, bardzo romantyczny i bardzo modne. Ponieważ rocznika – to urok starego świata, alternatywny do arogancji i agresywności glamour, trend mody, związane z dobrym smakiem.

Szyfon wzrosła na obręczy

Rim lub obręcz – bardzo popularne ozdoby do włosów. A jeśli twój ręka kwiat, to przekształcenie tego akcesorium uznanie. Tak więc możliwe jest, aby ożywić stare i już znudzony obręczy lub nawet ozdobić nowy, ale zwykły zakup.

Do produkcji takiej biżuterii, będziemy potrzebować:

 • Obwódka lub cienkie plastikowe opakowania;
 • Kulki;
 • Szyfon;
 • Nożyczki;
 • Świecy lub zapalniczki;
 • Igły i nici;
 • Klej.

Wziąć szyfon tkanki i cięte z niego wiele okrągłych części o różnych średnicach. Liczba i wielkość okręgów cięcia będą zależeć od wielkości i świetności naszego kwiat. Im więcej szczegółów, tym bardziej bujna wola wzrosła, ale jej wielkość determinuje największą szyfon koło. Teraz wszystkie elementy starannie wypalane w krawędzi, dając tkankę podplava. Po tym, wszystkie plastry ułożone warstwowo, poczynając od największych, a kończąc na najmłodszych. Warstwy mogą być połączone ze sobą za pomocą kleju, ale można zrobić. Teraz ozdobić środku koralików kwiatów lub szklanych paciorków. Kwiat jest gotowy!

Gotowy kwiat dołączyć do obręczy za pomocą kleju lub igły i nici. Jeśli ramka wygląda bardzo reprezentacyjny, to obsheyte samo z szyfonu, a dopiero potem dołączyć go do obręczy kwiatu wykonane ręcznie. Nawiasem mówiąc, stosując szyfon i koralików w różnych kolorach, można wymyślić zupełnie różnych kolorach. Na przykład, czerwone płótno z czarnymi koralikami przekształcić maku, białe i żółte koraliki szyfon będzie kwiat jak stokrotka. A jeśli dodać do białego szyfonu pearl pearl paciorki, następnie kwiat i ozdobić włosy panny młodej.

Klip tsumami KANZASHI

Tsumami KANZASHI – niesamowite maszyny ręcznie Japoński niesamowity kraj. Wykonane w tej technice, jedwabne kwiaty zostały użyte wyłącznie w ozdoby do włosów fryzury kobiet. Tsumami KANZASHI nadal bardzo popularne w Japonii, ale aktywnie praktykowane przez mistrzów, którzy lubią co sztuczne kwiaty lub akcesoriów do włosów. Ta technika jest wszechstronny: tutaj są również bardzo proste metody dokonywania kolor i złożone, obejmujące kilka etapów. Niech nas i postaramy się zrobić spinkę do włosów, ozdobione takiego japońskiego jedwabiu kwiat.

W tym celu musimy:

 • Podstawą barrettes;
 • Orgaz taśmy, nylonu lub mat;
 • Koraliki do dekoracji;
 • Świecy lub zapalniczki;
 • Gwint z igłą;
 • Klej;
 • Nożyczki;
 • Pincety;
 • Szpilki.

Taśmy cięte na osiem kwadratów, które będą płatki kwiatu. Teraz możemy zacząć zarabiać same płatki. Weź szmatę i obrócić go na pół po przekątnej, łączący dwa przeciwległe rogu placu. Otrzymany trójkąt złożona w połowie ponownie łącząc ostre krawędzie i zagięte wzdłuż linii rozciągającej się od wierzchołka do podstawy. Trzymaj pincety i płatek nad płomieniem świecy do stopienia surowe krawędzie (miejsce cięcia). Płatek kołek ścinanie i odłożone. W ten sposób zrobimy resztę płatków kwiatu przyszłości.

Kiedy płatki są gotowe, zbierać płatki kwiatów spasowała i łączenie ich za pomocą kleju lub igły i nici. W środku szyć Kwiat lub kleju ściegu, a kwiat dołączyć do szpilek. Teraz można ozdobić swoje włosy z tej wspaniałej japońskiej kwiat. Nawiasem mówiąc, dla takich ozdób może podjąć inną taśmę i zrobić dwa-kolorowy lub wielobarwne kwiaty w ogóle (Tsvetik-semitsvetik). Może być dołączony nie tylko do automatycznego nawrocie, ale również na kołku na niewidzialności, a nawet Scrunchy.

W ogóle, ozdoby do włosów może stać się niemal każdy sztuczny kwiat. Z równym powodzeniem można w tym celu, aby kwiat organzy czy filcu, wykorzystywane do tej skóry lub taśm lub nawet splot koraliki kwiatowych. W końcu, po prostu urządzić salon kwiat do włosów (który dawno nie uschnie), podobnie jak naszych odległych przodków. Dekoracja ta zapewni Ci aurą tajemniczości i romantyzmu, przepychu i wyrafinowania, uroku i śmiałością. Co najbardziej Ci odpowiada? Wybierz!

load...