Kupować dzieciom „prawo” zabawki – dajemy im szczęśliwe dzieciństwo!

Eh! Chciałbym tyle zabawek w dzieciństwie, nie będę wychodzić z pokoju (LA)! To wyrażenie jest wystarczająco często, aby usłyszeć od rodziców, którzy dorastali w okresie niedoborów i tego samego typu nie są jasne produkty dla dzieci wykonane przez jednego stylu. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że tylko ilość i jakość zabawek zależy od poziomu szczęścia dzieci, ale nadal odgrywają one bardzo ważną rolę w życiu dziecka. I wyobrazić sobie pokój współczesnego dziecka bez ogromnej liczby wielobarwnej plastiku, gumy, metalowych zabawek pluszowych, jest praktycznie niemożliwe.

load...

Są one dostępne, są one potrzebne, więc kwestia, czy nie kupić dziecku co chce, to nie jest konieczne. Pytanie jest inne – co jest dosyć często w obliczu dzisiejszych rodziców – co kupić zabawki, więc nie są włączone do bandą niepotrzebnych rzeczy dla niemowląt? Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

  1. Wybierając produkty dla dzieci, aby nie narzucać swoich poglądów do Twojego dziecka. Na przykład, dobrze, dlaczego chcesz to łódź? Teraz kupić ten samochód! Ci, którzy wybierają zabawkę? Samemu bo dziecko nie jest taka maszyna? No, to być przygotowany, że to urządzenie może przyjść się w odległym kącie pokoju dziecka, a pozostały nieodebrane, bo to po prostu nie było pożądane. Jeśli chcesz zaskoczyć swoje dziecko i nie chcesz, aby zabrać ją ze sobą do sklepu, lub po prostu zapytać o to, co chciałby otrzymać jako dar, „go” z nim w sklepie internetowym towarów dziecięcych i zauważ, że on widzi ze szczególnym zainteresowaniem.
  2. Zakupu produktów dla dzieci w zależności od wieku dziecka. Na przykład, droga jest trudna do opanowania maszynę na pilocie nie zostaną docenione przez dzieci poniżej piątego roku życia. Do swojego wielkiego rozczarowania, ona po prostu nie może „przetrwać”, aż do momentu, kiedy dziecko będzie interesująca się z nią bawić. A to dlatego, że dziecko w wieku do pięciu lat jest trudne do radzenia sobie ze skomplikowanej technologii, jest o wiele bardziej interesujące zobaczyć, co znajduje się wewnątrz niej.
  3. Kupować produkty dla dzieci o najwyższej jakości. Dlaczego? Tak, aby nie obwiniać dziecko do innej złamaną zabawki. Dziecko nie jest tak naprawdę winny, że nowe lalki czy samochody wątpliwej jakości części odpadają. Czego można się spodziewać? Dlatego, że jest tani i że nie odbywa się jakościowo. Ponadto, niska jakość zabawki są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia dziecka. Mówimy o toksycznych barwników, które są często używane zaniedbania producenci produktów dla dzieci, a uszkodzone części, które mogłyby zranić dziecko.
  4. Kupować produkty dla dzieci zgodnie z płci dziecka. Nie, oczywiście, że dziewczyna w arsenale może być kilka maszyn, ale chłopiec – kilka szczeniąt. Ale w ogóle, hokej stołowy
    – zabawka dla chłopca i dom dla Barbie – czysto dziewczęcej zabawy.

load...