Krok Master Class Manicurist „Geometria”

Proste w wykonaniu manicure „geometria” z niezwykłym wzorem uwieść i ludzi wokół nich swoim pięknem, a stanie się niezależną częścią stylowego wizerunku. Dzisiaj dowiesz się jak to zrobić manicure z wzorami geometrycznymi w domu i przy minimalnych kosztach.

load...

W 2017 r manicure moda stosując różne wzory, w tym kwiaty, paski morskich, jagód, owoców, no i oczywiście, geometrii i abstrakcji.

Manicure „geometria” będziemy używać farb akrylowych, z którymi będziemy tworzyć unikalny wzór. Kup farba akrylowa może być dość łatwo, są one sprzedawane w sklepie z artykułami biurowymi i nie są zbyt drogie i mają wystarczająco długi czas. Korzystanie Farby akrylowe można stać się właścicielem spektakularny manicure.

Więc, manicure „geometrii” trzeba: lakier bezbarwny, lakier kolor podstawowy (np marchew – trend w 2017 roku), farba akrylowa (biały, czarny) punktów pędzel do malowania paznokci.

1. Przede wszystkim, można skorzystać z naszej porady, aby Twoje paznokcie rosną silne, zdrowe i nie złamać. Take 2 razy w tygodniu następnym podajnik polski: Take miskę, które dodają 1 szklanka ciepłej wody, 1 łyżka soli morskiej, sok z 1/2 cytryny. Niższe paznokcie przez 20 minut, po pewnym czasie, myj ręce wytrzeć ręcznikiem. Możesz przejść bezpośrednio do manicure – pokrycie gwoździ jasny lakier.

load...

2. Wybór lakier, który będzie służył jako podłoże powłoki. Wolimy odcień marchwi. Stosuje się go na paznokcie w dwóch warstwach, dając poprzednią wyschnięcia przed nałożeniem następnej.

3. Zapoznaj się z czarną farbą akrylową i kropek, wprowadź niewielką ilość kropek i odłożył punktów, jak pokazano na zdjęciu poniżej. Następnie wziąć pędzel do malowania paznokci i pomalować dwa poziomy i pionowy jedną linię, jak na zdjęciu.

4. Następnie należy wziąć białą farbą akrylową, wpisz go w kropki i odłożyć białe kropki na liniyah. poziomej i pionowej.

5. Weź pędzel do malowania paznokci i białą farbą akrylową, rysować figury geometryczne, jak na zdjęciu poniżej, zaczynając od środka okręgu.

6. Podsumowując zalecamy pokrycie gwoździe mocujące specjalnym lakierem.

load...