Kalifornii i Venetian włosy wyplata: poszczególne gatunki

Wielowymiarowy charakter damski, co oznacza, że ​​kobieta nie może pozostać długo w jednym obrazie. Dążąc do ciągłego doskonalenia swojego wyglądu – Jedną z unikalnych cech naszej natury. Niektórzy ludzie odwiedzają salony piękności naprawić włosy, raz na sześć miesięcy, inni robią to 2-4 razy w miesiącu. Ale wszystkie kobiety robią to w celu znalezienia równowagi pomiędzy jego wewnętrznym świecie i jego własne odbicie w lustrze. Jednym z najprostszych i najbardziej atrakcyjnych sposobów na zmianę fryzury – to splot włosów. Dzięki tej prostej procedury, można stworzyć niepowtarzalny i żywy obraz. Zaletą tego sposobu jest to, że w pełni malowane lub rozjaśnienie włosów nie jest konieczne – wystarczy, aby farba poszczególnych pasm.

load...

Podświetlanie wychodzi z mody od ponad dziesięciu lat. Nie każda procedura jest tak długo utrzymywane na cokole mody. Zjawisko to można wyjaśnić przez fakt, że sposób ten jest prosty i łatwy, a ponadto nie jest szkodliwy dla włosów jako pełne barwienie. Ale wraz z klasycznych najważniejszych nowych odmian częściowego farbowania włosów. Jakie są dostępne rodzaje podkreślając dzisiaj?

Zawartość:

Odmiany barwienia

Włosów

Barwienie Kolor odróżnić światło i ciemne splot. Light – kosmyki włosów farbowanie w jaśniejszych odcieniach. Można zrobić jasną blondynką lub ograniczyć skutki rozbłysk słoneczny lub słońcem bielone zamków. Ciemne pasemka – tworząc efekt odwrotny, barwienie ciemne kosmyki na wcześniej rozjaśnionych włosach. Bądź też pretornal pasemka – Aktualizacja zamki, która wyrosła.

load...

Według techniki wykonywania kilku rodzajów barwienia.

Podświetlanie grzebień

Mieszaninę stosuje się do barwienia w grzebień z kilku zębów. Jest ważne, że nie grzebień z metalu. Ruch odbywa się grzebień od przodu do tyłu, i mieszaninę równomiernie. W tym samym czasie próbuje podstawowe nie wpływa już farbowane włosy i powtarza Projekt nowej stronie. Okazuje się piękny jednolity splot.

Najciekawsze z ręcznie

Mistrz dostaje kompozycję barwienia czystym stylu włosy rękoma lub specjalnym pędzelkiem do malowania. Technologia ta ma dwa podgatunki – podświetlanie lukier i mróz.

Oblewania jest przeznaczony dla krótkich włosów (15 cm). W pre-mus przyłożonego do włosów, włosy stały, a następnie palce zastosowano mieszankę kolorów. Procedurę powtarza się 3-4 razy moczenia odstęp pomiędzy każdym aplikacji odpowiadającej tego typu włosów.

Rym jest przeznaczony dla dziewcząt z falowane włosy. Wyjaśnione włosy podkreślają objętość włosów. Jednak w celu osiągnięcia pożądanego wyniku, należy postępować zgodnie z zastosowania tej techniki. Farbę nakłada się na wilgotne włosy palcami, głowę w tym samym czasie trzeba go zamknąć.

Podświetlanie hat włosów

Ten klasyczny podkreśla, która nazywana jest także obraz „pióra”. Jest zalecany do cienkich krótkich włosach. Uzyskane cienkie nici, piękne blond włosy cieniowania. Najpierw trzeba przeczesać włosy i nosić kapelusz do barwienia nawlec nici w otwory o specjalnym haku, a następnie zastosować kompozycję tuszu na nici z pędzlem. Malowanie zazwyczaj zaczyna się od górnego pasma oraz wykończenie z tyłu iz boku. Farby pozostawiono na 30 minut, a następnie dobrze przemyto i wysuszono włosy.

Najciekawsze na pasm folii

Poszczególne pasma po są owinięte w folię barwienia. Oni nie stykają się z innymi aspektami po kolorystyce, dzięki czemu można jednocześnie korzystać z kilku odcieni. Ta metoda jest najlepsza dla długich włosów.

Profesjonalna technologia podkreślając

Charakterystyczną cechą tego typu farbowania jest płynne przejście od koloru włosów. Włosy wyglądają tak naturalnie, że problem z regenerować korzeni jest rozwiązany przez siebie, gdyż korzenie nie są zbyt wyróżniać się z kolorystyką, dzięki płynne przejście.

Najciekawsze mazhimesh i baliyazh

Jest to najbardziej łagodne formy barwienia. Mazhimesh jest farbą na bazie śmietany bez perhydrol tak jasnymi odcieniami nie dostaniesz. Zazwyczaj włosy są jaśniejsze o 3-4 odcieni. Mazhimesh idealne dla światła i lekkie brązowe włosy, odwraca się piękna gra świateł. Jeśli twoje włosy są ciemne, jest podkreślenie będzie na nich praktycznie niewidoczne.

Baliyazh – tylko ten obraz kończy. Nie na długo, ale wygląda świetnie na stopniowane fryzury i krótkie włosy. Uważa się, delikatny, ponieważ mogą być łatwo odcięte po pewnym czasie.

Czy chcesz wyglądać ekstrawaganckie? Zarezerwuj podkreśla mazhimesh lub baliyazh w jasnych, kontrastowych kolorach. Ten żel jest niestabilna, co jest całkowicie zmywane 6-8 razy. Żele oszczędzając włosy, ale nie pytaj mistrzów używać więcej niż dwa kolory na raz, tak aby nie wyglądać jak papuga.

Venetian podświetlanie

Technologia ta pomaga ciemnowłosą dziewczynę, aby spróbować na zdjęcie blondynki ostrożnie rozjaśnić kilka pasm. California przypomina weneckie podkreśla – ma też wpływ słońca rozjaśnionych włosach i również odbywa się bez folii i jej analogów. Mistrz wybiera i łączy w ciepłych odcieniach, które są odpowiednie dla Twoich włosów. To może być koniak lub złoty kolor, a następnie narysować na włosach wykończenia taśmy specjalnej szczotki. Jednocześnie z korzeniami na kilka centymetrów w dół. Rezultat – błyszczące włosy. Ten splot nadaje się dla każdego, kto chce zmienić wizerunek, ale zasadnicze zmiany nie mogą zostać rozwiązane. Ponadto, weneckie i Kalifornii podkreśla teraz naprawdę trendu. Czym się różnią? Wenecja nazywana pasemka na ciemnych włosach, w Kalifornii – na zapalniczce. Dlatego też stosować różne kolory dla dwóch typach farbowaniu.

Kalifornia (karmelowy) podkreśla

Jednym z najnowszych trendów mody. Technika kompozycji barwiących jest różny od klasycznego barwienia. To wyjaśnienie bez folii, a następnie barwienia włosów. Uwaga zdjęcia z Jennifer Aniston i Jennifer Lopez. To podkreśla Kalifornia. Działanie opiera się na braku kontrastu połyskujące naturalne kolory. Kolory przypominają cynamon, złoty piasek, kora, karmel. Rezultat – objętość, wieloaspektowe i bardzo intensywny kolor, tak blisko do naturalnego odcienia włosów, słońce bielone. Nazwa „California podkreśla” – hołd Sunshine państwa.

Wideo z kalifornijskiego Metoda

Jak dbać o włosy po

Procedury

Bez względu na to, jakiego rodzaju plamy wyboru, trzeba będzie monitorować stan swoich włosów po tej procedurze. Za pomocą profesjonalnych kosmetyków, które zaleci swojego pana. Istnieją specjalne szampony, odżywki, maseczki do włosów sprecyzowane, jak również specjalne spraye, kremy i żele nawilżające włosy. Maski do włosów mogą być gotowane w domu. Pomogą aby zminimalizować nieprzyjemne konsekwencje jak przekroju barwienia i utratę włosów.

load...