Jak związać piękny szal? Proste!

Produkty, łatwiejsze do zrealizowania, niż dzianiny szalik po prostu nie ma! W istocie, należy podnieść liczby pętli na żądaną szerokość chustę, a następnie zbiegają się w linii prostej do żądanej długości. To jest rzeczywiście łatwe. Łatwe, ale nie jest proste! Nie tylko piękne tie szalik igieł dziewiarskich. Dlaczego? Ponieważ Beauty – pojęcie względne, a co podoba jedna osoba nie może spowodować, że same emocje w drugiej. Jednakże oryginalność zawsze jest konkurencja. I nie ważne jak Twój szalik, to oryginalność przejawia: farbowanie, wzór, technika dziania lub model szalik. Najważniejsze, że jest niezwykła, pogrubienie (lub nawet śmiało!) I piękne. Warto więc spojrzeć na kilka opcji do oryginalnego wykonania samica szalik ręcznie dzianiny.

load...

Pierwszy wariant. Szal helisy

Lub, jak nazywa się różnie: szalik, szalik-wave-Boas. Najważniejsze tutaj nie jest rysunek z dzianiny, a nie rodzaj przędzy i barwienia gotowego szalik. Najważniejszą rzeczą w szal-Boas – oryginalny model i technika. Spirala szalik – to uroczystość, przepych, święta … On wygląda jak w tym samym czasie iw tym przepięknym koronkowym żabotem, a powietrze z egzotycznych piór boa i łatwe w tłumik (ale bardzo oryginalny).

Jak zawiązać szalik szprychy spiralne? Zbieramy szprychy na dwadzieścia cztery pętle provyazyvaem pierwszy wiersz: wargi, jedenaście i dwanaście backstitches twarzy. Następny dzianiny według wzoru:

  1. Pierwszy wiersz: jedno zgrubienie, jedno sc jedna powierzchnia jeden sc osiem twarzy, jeden strzał racji na prawej igły rozciągać nić do przodu pomiędzy szprychy usunięto powrót w pętli do lewej igły rozciągać nić z powrotem i do przodu pomiędzy ramionami (zwojów pętli owinięty nici) skręcić w pracy, provyazyvaem dwanaście backstitches pętle;
  2. Drugi wiersz: zgrubienie, jedno podskórnie trzy twarzy jeden sc sześć twarzy, jeden strzał racji na prawej igły rozciągać nić do przodu pomiędzy ramionami, powrót pętli po lewej igły rozciągać nić z powrotem i do przodu pomiędzy szprychy kolei pracy provyazyvaem dwanaście backstitches pętle ;
  3. Trzeci wiersz: zgrubienie dwa razem z przodu, jeden z przodu, dwa razem z przodu, są zasłonięte, strzał racji na prawej igły rozciągać nić do przodu pomiędzy ramionami, powrót pętli po lewej igły rozciągać nić z powrotem i do przodu pomiędzy ramionami, obrócić pracy osiem backstitches ;
  4. Czwarty wiersz: zgrubienie trzy wzdłuż przedniej cztery twarzy * owinięty pętli oraz wyciągnąć dolną provyazyvaem razem z następnym twarzy, jedna powierzchnia (od * na * Czynność powtarzać trzy razy), praca nie obraca się, galon pętle provyazyvaem.

Drutach szalik do żądanych bloków długości czterech serii. Kolor i jakość przędzy – według własnego uznania.

load...

Opcja druga. Szal baktus (chusteczka z podłużnych końców)

Baktusom nazywa szalik-szalik ręcznie dzianin. Długość szalika – od stu trzydziestu centymetrów (dużo), a szerokość – nie więcej niż czterdzieści centymetrów. Jego oryginalność przejawia się nie tylko w modelu, ale także w różnych sposobów upinania. Takie chusty lub dzianiny Ścieg płaski (z przodu lub od spodu) lub ażurowej lepka. Są również dwa sposoby Baktusa wykonania: pionowej i poziomej. Metoda pozioma jest mniej powszechne, ale nie mniej popularne. Do tego wzmocnienia w liczbie szprych pętli wzdłuż długości chusty (130 cm) i dzianie go pod kątem (szerokość) stopniowo odjęcie pętlę, aby uzyskać kształt trójkąta.

Skojarzyć piękny kobiet szal baktus pionowo i wpisany na czterech igieł i dzianiny szal pętli do góry długości przez dodanie pętli (z jednej strony) w każdym czwartym rzędzie. Dovyazav szalik szczyt (fałd narożne) Kontynuuj dziewiarskich poprzez pętle zmniejszyć w każdym czwartym rzędzie.

Dla zimnych porach roku baktus drutach szalik z ciepłym wełny lub przędzy z piór, jednego koloru lub melanżu. Latem lub jesienią byłby dobry bawełny lub jedwabiu baktus że lepsze łącza Wzór ażurowy.

Trzeci przykład. Szal-kołnierz

Lub w inny sposób: szal kołnierz, mini-LIC. Ta opcja jest dobra, ponieważ służy nie tylko jako szal, ale kołnierzyk, a także (w razie potrzeby) kaptura lub czapki. Ponadto, może być doskonałym akcesorium opcjonalne nawet na garnitur (jest to jak robić na drutach!).

Ten szalik jest zazwyczaj mieszczą się w kółko i nie ma żadnych szwów. Dla dobrego drapowania szalik kołnierzyków najlepiej dzianiny patentu Wzór: prostym języku angielskim lub francuskim zespołem. Ale to nie jest warunkiem koniecznym. Ten szalik można podłączyć i każdy inny wzór, nawet z plecionki i gałek. Wyglądają świetnie Snudy wykonany skandynawskie wzory lub dzianiny z przędzy Melange, ozdobione dolnej krawędzi pompony lub frędzlami.

Na LIC średniej wielkości i gęstości wymaga około stu gramów przędzy i okrągłym igły. Wpisz szprychy około dwieście czterdzieści pętli i dzianiny gumką w gronie około dwudziestu centymetrów. Jeśli to ma nosić opaskę, jak na przykład kołnierz, kołnierz, kaptur lub czapkę, po czym jej szerokość powinna być wystarczająca do drapowania w okolicy klatki piersiowej, lub w celu ukrycia ich głowy.
Tak więc, na przykład, aby zawiązać szalik-kaptur z wzorem szerokiej plecionki, musisz wybrać sto dwadzieścia szwów i dzianiny (dwa podwójne twarzy, kordonek dwa) elastyczny dziesięć centymetrów. Następnie należy wziąć druty i dzianiny większy niż szerokich warkocze (spośród dziesięciu twarzy) przez około pięćdziesiąt centymetrów. Dovyazav do pożądanej długości, aby zamknąć wszystkie pętle.

Jak związać piękny szal bez żadnych bajerów? Wystarczy wybrać piękną włóczkę (kolor lub faktura). I można robić na drutach szalik z ażurową lub ulgi wzoru lub wzoru przędzy w kontrastowych kolorach. Wierz mi, to często to wystarcza. Lub, wręcz przeciwnie, dać upust swojej wyobraźni. Użyj techniką patchworku do szydełkowane szal lub ozdobić go z tomu haft rokokowym. Starają się związać Tunezyjczyk szalik na drutach lub friform technologii. Tak więc, nie je regały, wziąć w rękę i mówił śmiało realizować swój plan, a wszystko można dostać!

load...