Jak zrobić manicure z wodą: film z marmuru projektowania paznokci

Wśród ogromnej gamy różnych technik projektowania paznokci zajmuje szczególne miejsce marmurową manicure wodą. W przeciwieństwie do większości innych technik, nie wymaga wysokiego poziomu rzemiosła i umiejętności rysowania na jakości wykonania, a efekt jest po prostu wspaniałe! Nikt nie pomyśli o tym, co stworzyłeś tyle piękna w swoim własnym domu, a nie rozplanowany porządek w sumie w kabinie. Marmara został nazwany ze względu na podobieństwo do wzoru na gwoździu z marmuru wzory. Każdy marmuru paznokci – jest wyjątkowy, ponieważ dokładnie powtórzyć wzór nadal nie uda się wszystkich pragnień. Chociaż opalizacji, ten manicure zawsze wyrafinowany, ale nie krzykliwe. Technika jest prosta, ale wymaga cierpliwości, wytrwałości i opieki. Możesz być pewien, że od pierwszej chwili na pewno się coś oryginalnego i ciekawe.

load...

Zawartość:

Co jest potrzebne do marmuru manicure?

W celu osiągnięcia efektu marmuru, gwoździe naprzemiennie zanurzone w zbiorniku z wodą na powierzchni specjalnej farby lub lakieru miesza się w postaci wzoru marmuru.

 • Paznokci bazowej;
 • 2-4 lakier lub farba do zdobienia paznokci;
 • Trochę ciepłej wody;
 • Zbiornik na wodę; wykałaczki
 • Lub cienkie sztyfty z lakierem;
 • Tłustego kremu do rąk lub wazeliny;
 • Serwetki lli_1;

  Klocki

  load...
 • Bawełny;
 • Paznokci zmywacz polski.

Instrukcja manicurists home

Dajemy Ci krok po kroku wideo na manicure nelliangel1

Bbk_2

 1. Pokrywamy paznokcie lakierem bazy. Jako opcja jako podstawę, można użyć jednego z kolorów wybranych do marmurowej manicure. Daj osuszyć.
 2. Wybieramy 2-4 paznokci lub taką samą liczbę specjalnych farb do projektowania paznokci. Ogólnie zaleca się, aby nie mieszać więcej niż trzy lub cztery kolory. Jeśli zdecydujesz się wybrać lakieru, a następnie upewnij się, że są wystarczająco płynne i doskonałej jakości, bo to w dużej mierze zależy powodzenie całego przedsięwzięcia. Nie należy próbować osiągnąć większą płynność lakier dodając aceton lub inne rozpuszczalniki, w przeciwnym razie jest to po prostu miesza się z wodą.
 3. Technika

 4. Tworzenia manicure wodą jest również jako „technika szkła”, ze względu na mały zbiornik do pracy z kolorami jest znacznie łatwiejsze niż w dużych. Gdy kropelki lakierów dotrzeć do krawędzi naczynia, jest łatwiejsze do przemieszczania się i łatwiej naciągnąć.
 5. Wlać do pojemnika trochę ciepłej wody do rozpuszczenia lakier dobrze i uzyskała niezbędną spójność, ale temperatura wody nie powinna przekraczać 40 stopni. Prawidłowa temperatura wody jest bardzo ważne. Jeśli woda jest zbyt zimna, lakier nie zostanie podjęta, a od gorąca po prostu koagulacji.
 6. Skóry wokół paznokci obficie nasmarować dowolną tłusty krem ​​do rąk lub wazeliny. Fakt, że po zanurzeniu w wodzie, farba lub lakier staje się nie tylko do paznokci, lecz także na palec. Krem pozwala łatwo usunąć konwencjonalnym bibułkę, bez użycia zmywacz do paznokci. Pamiętaj, aby nasmarować kremem i naskórek! Przy stosowaniu krem ​​należy uważać, aby nie trafić na płytkę paznokcia, w przeciwnym wypadku farba nie może się odbyć. Jeśli krem ​​przypadkowo trafić na gwoździu, wystarczy przetrzeć go serwetką.
 7. Cóż, teraz zaczyna się najważniejsze i najciekawsze etapie tworzenia manicure wodą. Stworzymy wzór marmuru, który jest wydrukowany na jednej z naszych paznokci. Alternatywnie, wziąć przygotowane butelki z lakieru lub farby i kapie do wody. Kiedy pierwsza kropla nieco rasplyvetsya na powierzchni wody, kapanie farby następny i tak dalej. Nail że używasz pierwszego, będzie dominujący w swojej strukturze. Zapraszam do eksperymentowania z kolorami. Jeśli tworzysz wzorzec w wodzie nie podoba, zawsze możesz utworzyć nowy, używając innej kolorystyce. Teraz
 8. Uzbrojeniu wykałaczkę, igłę lub cienki patyk i sprawiają, rozwód, jak wyobraźnia dyktuje. To się nazywa modelowania. Stworzyliście obraz odbity na paznokcie. Chodzi o to, aby uzyskać piękny abstrakcji. Nie przesadzaj! Wszystkie farby procedura mieszania nie powinien trwać dłużej niż 30-60 sekund, dzięki czemu jego powierzchnia nie jest pokryta folią, a nie trzeba robić wszystko od początku. Aby malować nie przylegające do „gun”, można ją zwilżyć lekko zmywacz do paznokci.
 9. Delikatnie, ale stanowczo paznokci zanurzać w wodzie „rezerwuar” w miejscu, w którym wzór marmuru ci wydają się bardziej atrakcyjne.
 10. Choć paznokci jest pod wodą, zbierając resztki farby z wodą wykałaczką i ostrożnie wyjąć palec z wody. Teraz weź chusteczkę i zdjąć skórę wokół pozostałości lakieru do paznokci. Jeżeli skóra nie została dobrze traktowane kremu, problemy z usunięciem nadmiaru lakieru nie występuje.
 11. Podczas lakier nie jest sucha, można dodatkowo ozdobić blask paznokci, cyrkonie lub mikropylyu. Gdy paznokci jest sucha, to musi być pokryta warstwą uszczelniacza, co pomoże przedłużyć żywotność swojego manicure marmuru. Jeden paznokci jest gotowy! Teraz, cała procedura musi być wykonane z pozostałych paznokci. Co można zrobić, piękno wymaga nie tylko ofiary, ale także cierpliwości, ale efekt jest wart cały czas spędzony i wysiłku. Zmiana wody nie jest konieczne. Pozostałą część atramentu można łatwo zmontować wykałaczką i powierzchnia pozostaje czysta. Rysunek każdy zostanie wykonany w tej samej kolorystyce gwóźdź, ale zawsze będzie wyjątkowa!

Nie mniej imponująca i to będzie ciekawe do oglądania i francuski manicure na długie paznokcie, wykonane z wody. Połączenie dwóch oryginalnych technologii, możemy uzyskać oryginalny i stylowy mix – Arlekin kurtkę.

Cechy francuskiej wersji

 1. Pokrywamy paznokcie lakierem bazy. Klejone listwy do francuskiego manicure, paznokci lewej krawędzi darmo.
 2. W przygotowana w pojemniku z wodą z marmuru wzór pominąć wolny brzeg paznokcia i wyjąć.
 3. Daj suche. Lakier z błyskotki i utrwalacz.

Mieszanie różnych kolorach, można uzyskać bardzo ciekawe kombinacje, które mogą i proszę i zaskoczenia. Marmur nail design wodą – zawsze jest to zaskoczenie, jasny, nieprzewidywalne widowisko, które można łatwo skonfigurować w domu.

Przykłady wideo marmuru manicure

load...