Jak zrobić manicure gradientu w domu: Sztuczki Ombre i kręgle

Taka konstrukcja gwoździa pokochają dziewczyn, które kochają pyszne. Manicure z przejściem koloru zawsze wygląda niezwykły i elegancki. Kiedy widzisz te paznokcie na kogoś, pierwsza myśl, która przychodzi do głowy – co to jest czas i wiedzę potrzebne do stworzenia takiego efektu. Chcesz dowiedzieć się jak zrobić manicure gradientu w domu? Przedstawimy wam kilka prostych sposobów.

load...

Zawartość:

Gra Jasne kolory, kolor, walcówka z jasnym tle w ciemnych i jasnych paznokci – manicure gradientu może być jednocześnie odważny i ostrożny. Aby zastosować najbardziej podstawowe opcje trwa zaledwie pół godziny swojego czasu.

Odmiany Gradient Nail Design

Teraz wiemy, że manicure z gradientem – lakier do paznokci z przejścia z jednego koloru do drugiego. To może być niezależny element projektu paznokci lub bardziej złożonych kompozycji i ich tło.

load...

Ale, pomimo faktu, że projekt gradientu (nie chodzi tylko o manicure, ale także makijaż, kolory mody) jest już uderzył kilka sezonów w modzie, jest jeszcze zamieszanie wokół definicji tego pojęcia. Zatem Gradient manicure i paznokci polski jest również nazywany Ombre (ombre nails), a Skittles manicure paznokcie (kręgle). W rzeczywistości są one różne opcje projektowe dla paznokci. Rozważmy każdy z nich.

Klasyczny manicure gradientu

Na paznokciach mieszane są tylko dwa odcienie lakieru do paznokci. Jeden kolor płynnie w drugi – od ciemniejsze się lżejszy, i vice versa. Dwa odcieni jednego koloru lub kontrastujące lakiery mogą być użyte. Barwa przechodzi od korzenia do końcówki gwoździa, z jednej strony na drugą lub nawet po przekątnej.

Niesamowite Manicure Ombre

Kolor przejście w każdym paznokci i paznokci z gwoździem lub rąk obu ramionach. Użyj 5 do 10 odcieni, z których każdy jest pomalowany paznokieć w innym kolorze, ale odcienie powinny być utrzymane w tych samych kolorach. Klasyczny manicure Ombre (nawiasem mówiąc, jest tłumaczone z francuskiego słowa oznaczającego cień) – stopniowe przejście od czerni do bieli poprzez odcienie szarości. Oczywiście, można użyć dowolnego koloru, ale lepiej jest wziąć Ombre manicure maluje producenta, a następnie przejście będzie gładka i jednolita powłoka tekstury.

Jasny Skittles manicure

Dwa lub więcej lakiery są używane do malowania paznokci w sposób chaotyczny. Manicure stał się znany jako nazwa wielobarwnych cukierków Skittles, to jest bardzo jasne krople, a co za tym idzie i manicure powinno być jasne.

Można łączyć różne rodzaje manicure gradientu, aby stworzyć niepowtarzalne wzory paznokci.

Najprostszym rozwiązaniem gradientu

Ten tak zwany manicure Ombre. Im ciemniejszy kolor staje się jaśniejszy, ale nie ma potrzeby, aby utworzyć przejście koloru na każdy paznokieć. Jeśli jesteś kciuka jest ciemniejszy kolor, będzie to najjaśniejszy na małym palcu. Odbywa się to tak. Weźmy dowolny lakier, najlepiej ciemniejsze i nie błyszczy (matowy). Paznokcie na kciuku natychmiast nakraste ten lakier, a następnie ścieka trochę palety i dodawać kroplami białego lakieru. Zastosuj powstałej barwy na paznokcie, paznokci, dobrze mieszając. Czas trwa mniej niż 20 minut. Wystarczy pomalować paznokcie na jednej i drugiej strony, po której ten sam lakier dodać biały. Fix wynik z lakierem bezbarwnym.

Jak zrobić manicure gradientem 3-5 odcienie

Najpierw trzeba wybrać 3-5 lakiery w tej samej kolorystyce, które chcesz użyć do manicure z efektem gradientu. Na przykład, od bladego błękitu do ciemnego błękitu. Na ostatniej warstwy, można użyć jasnego lakier i cekinów. Aby wykonać manicure gradientu w domu, to najlepiej używać aplikator do cieni.

Przed nałożeniem lakieru kolorowego, po uprzednim umożliwieniu temu pożądany kształt paznokci, lakier zastosować specjalną bazę lub inteligentnej szkliwa, która wygładza powierzchnię paznokcia.

Najpierw nałóż najjaśniejszy lakier na całej powierzchni paznokcia. Kiedy jest dobrze wyschnie, pokryć skórę wokół każdego paznokci małych kawałków taśmy klejącej. Po tym, podejmują aplikator lub gąbki kosmetycznej, kroplówka na niego trochę ciemniejszy odcień lakieru i stosować, począwszy od około połowy każdego paznokcia. Ułatwiają ruchy klepiąc. Gdy ta warstwa wyschnie, należy przyjąć następną ton ciemniejszy. Dłuższe paznokcie, tym bardziej płynne przejścia można zrobić.

Należy pamiętać, że należy zacząć od jasnych kolorach, a na końcówki paznokci lakier do ciemności, a nie odwrotnie. Ciemniejsze kolory na końcówki paznokci wizualnie wydłużają je i lżejsze wizualnie skrócić dokonać łyżeczkowate paznokcie. Ten manicure będzie wyglądać brzydko.

Po zakończeniu taśmy Peel, usunąć nadmiar wokół paznokci wacikiem zamoczonym w zmywacz do paznokci. Pokryć całość bezbarwnym lakierem na czubkach paznokci jeśli chcesz dodać trochę blasku.

Metoda operacyjna stosowania

Także lakiery 3-5 odcienie, trzeba pomarańczową patyk i kawałek gąbki. Przygotuj paznokcie. Przykryć je lakierem-base, należy odczekać do wyschnięcia, pokryć skórę wokół paznokci kawałki taśmy klejącej. Następnie nałożyć pomarańczowe paski kij gąbki kilku kolorach. Paski mogą być pionowe, poziome lub ukośne – jak chcesz. Należy jedynie do wydrukowania obraz wynikowy dla każdego gwoździa, naciśnięcie gąbkę wzorzec. Podsumowując, obejmują wszystkie lakier zbrojarzy, posypać drobnym blask w razie potrzeby.

Rainbow Gradient manicure

Można używać nie 3-5 odcieni jednego schematu kolorów i wszystkie kolory tęczy. Zastosuj pomalować w dowolny sposób wolisz. Wypróbuj różne kombinacje kolorów i elementów dekoracyjnych lakier. Za każdym razem dostaniesz fantastyczne przejścia kolorów.

Stealth gradientu paznokci

Najtrudniejszym zadaniem – aby przejście koloru na jednym gwoździu. W przypadku korzystania z aplikatorem gąbki lub cieni, stworzyć przejście kolorów lakierów zaliczkę. Odbywa się to na szkle lub innej gładkiej powierzchni. Umieść następny dwie krople lakieru i delikatnie wymieszać je igłą. Zanurzyć aplikator do gotowego przejścia koloru i po prostu stosuje się go na gwoździu.

Jeśli zdecydujesz się mieszać farby bezpośrednio na powierzchnię gąbką, dzięki czemu obszar A trochę większą powierzchnię przejścia koloru paznokci i nacisnąć gąbkę do paznokci to miejsce. Jeśli to konieczne, zaktualizować gąbki kolorów. Pokrycia gotowego manicure warstwą ochronnego lakieru bezbarwnego.

Demonstracja wideo techniką gradientu manicure

load...