Jak wybrać wrotki prawda?

Zawartość:

Zaledwie kilka miesięcy temu, narty, sanki i łyżwy rysunku były zabawne atrybuty spacery i miłośników zaostrzone kształtach i doskonałe zdrowie uczęszczanych siłownie. Ale teraz, gdy słoneczna pogoda kusi nieobecny ze szkoleń, liczba klientów w różnych siłowni zmniejszy jasno. Ale co harmonii organizmu – można zapytać. Czy to w okresie letnim, nasze mięśnie nie wymagają pewnych obciążeń? Oczywiście, wymaga! Ale można to zrobić na świeżym powietrzu! Więc nabywać filmy!

load...

Znanych producentów

Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć – to jak wybrać wrotki. To nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Pamiętaj, filmy – to wciąż sportowy i sprzęt technologiczny, w którym każdy szczegół jest ważny. Na rynku takiego produktu jest przedstawiona w szerokim zakresie. Weźmy krótki przegląd najnowszych firm do tej pory.

 • MICHELIN

Znany producent nie tylko opon, ale także inline łyżwy. Można kupić tylko niesprzedane resztki, od 2010 roku został wycofany wprowadzenia produktu na rynek.

 • SALOMON

Innym modelem jest przerwane. Zadziwiająca jakość, tak, że jeśli upadniesz przypadkowo niesprzedanych parę – bezpiecznie przymierzyć.

load...
 • K2

Zasługa tej an_0 w rozwój zupełnie nowej technologii „Soft Boot” (miękkie buty). Innowacja stała się podstawą dla wszystkich wariantów wrotek.

 • FILA

Produkt na rynku pojawiły się nie tak dawno temu, ale już udało się ustanowić siebie i zyskać sympatię.

 • Rollerblade

Twórca inline rolek. Ten model z kołami umieszczonymi w jednej linii. Dobrym rozwiązaniem od zakupu.

 • POWERSLIDE

Niemiecka jakość zawsze jest godne szacunku. W Polsce firma weszła na rynek w 2004 roku, od tamtej pory uważana za jedną z wiodących.

 • ROCES

W tym czasie producent długo trzymać dłoń, ale przeszedł już swoją pozycję. Chociaż, jeśli zadał pytanie: jak wybrać dobry film, można znaleźć produkty tej an_0 i wybrać rozmiar, kup go go – nie pożałujesz.

 • SEBA

Założycielem an_0 jest Sebastien Lafargue – słynny slalom. Jakość jest doskonała, ale ukąszenia cen. I odebrać noga konia nie zawsze jest to możliwe. Należy także pamiętać, że nie jest to właściwy wybór dla początkujących „katalschikov”.

Po zdefiniowaniu z producentem, możemy przystąpić do wyboru buta. Co należy spojrzeć na zakup nie okazał się bezużyteczny?

Koła

Zapewne zauważyłeś, że niektóre modele posiadają duże koła, inne małe. Jak wybrać pliki, jeśli są dostępne zarówno? Niska an_3 i małe koła odpowiednie dla tych, którzy lubią sporty ekstremalne. Idealny do skoków na parapety, ślizgać się na szynach i innych rzeczy. Jako wadą jest brak wentylacji w bucie. Walcowanie na nierównej powłoki będzie niewygodne ze względu na niską wysokość kół. Nie jest konieczne, aby je wybrać, czy jeździć rozsądnie jeszcze nie wiem jak.

Jak dokonać wyboru, koncentrując się na liczbie kół? Jakie są opcje pyatikolesnye? Jest to model sportowy dla łyżwiarzy, które są na tyle biegły w technice szybkiej jazdy. Mają trochę zwrotność ze względu na konstrukcję ramy i buty żadnych bocznych podpór. Jak rozpocząć zawodników o „pyatikoleske” może być zapomniane.

Jakie są wrotki wybierać spośród odmiany – pytanie nie jest prosta. W sprzedaży są nawet modele hokeja letnim. Są one przeznaczone dla sportowców z dobrze wyszkolonych kostce. Och, znowu, nie dla początkujących!

Ale model przydatności rodziny – to właśnie nasz „razmerchik”! Tu, nad wyborem kół mają kilka zaleceń. Nie Kodowanie: cyfr i liter. W ten sposób oznaczono średnicę i sztywności, odpowiednio. Im większe koło, tym większa prędkość może być rozwinięte, ale w tym przypadku mniej odczuwalne nierówności drogi. Największą cechą średnic modeli biegowych. Im wyższa jest twardość, tym gorsza przyczepność do powłoki, szczególnie na zakrętach. Wysokie wskaźniki sztywności wybrany doświadczonych skaterów.

Jak wybrać klipy dla dziecka lub dla początkujących dorosłych sztywności i średnicy koła? Dla tych, którzy pierwsze „rolki” to najlepszy wybór średnicy 76-80 mm, a twardość -78A-80A. Należy pamiętać, że miękkie kółka są szybko usuwane. Dzięki intensywnej codziennej jazdy na łyżwach i może się zdarzyć w ciągu dwóch miesięcy.

Łożyska

Wybór dobry film, nie przeoczyć ten mały szczegół, takich jak łożyska. Nie są one widoczne dla kupującego, ale odgrywają ważną rolę.

 • Szybkość i łatwość jazdy zależy od jakości „kulki”;
 • Ocena dokładności – 3, 5, 7 (wspólne) – jakość polerowania części. Im wyższa liczba, tym łatwiej będzie się poruszać. Najczęstszym -5 do 7;
 • O marce – Nautilus, Black Hole, SKF, Twin Cam;
 • Tanie walce – złe łożyska;
 • Nowy standard ILQ, w których stosuje się części 6 i 7 nie są;
 • Zestaw Starter łyżwy (prawie wszystkie) – ABEC-5;
 • Wybór filmów, należy pamiętać, że łożyska – materiały eksploatacyjne. Pod koniec okresu eksploatacji mogą być wymieniane, tak jak samych kołach.

Ramka

Rama do rolek są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Metalowych – z magnezu i stopów aluminium – wymagają dalszego tłumienia But wibracje podczas jazdy po nierównej powierzchni. Oni często używają modele, przeznaczone do szybkiej jazdy. Ale jeśli metal jest złej jakości, zagięcie część może być nawet ręką. Odkształcenia – najczęstszą przyczyną złamania ramy.

Plastikowych ramek (Composite), wykonane z włókna szklanego, nylonu, włókien węglowych. Dla dużych obciążeń może pęknąć. Ponadto, an_3 może być wymienny i stały. Pierwsza opcja jest wygodna, ponieważ jest możliwe, aby wyczyścić buty, ale jej brak – samoraskruchivanie śruby. Następnie uważnie. Nawiasem mówiąc, ta opcja jest idealna dla początkujących i dzieci sportowców.

Odebrać buty

Jakie rodzaje obuwia są na sprzedaż? Przeanalizujmy je szczegółowo.

 • Twarde buty

Do niedawna taka konstrukcja jest najczęstszą – miękkiego rozruchu włożona w plastikową folię. Tak zwany wariant klasyczny. Dość dobra wentylacja, jakościowy wsparcie boczne stóp, zewnętrzna część odporności na uderzenia grzbiet, zdolność do czystej miękkiej pasty. Wszystko to tkwi w rolkach z ciężkim butem. Wady: kłopotliwe i pewna surowość, potencjalna presja na plastikową nogę.

 • Miękkie boot – SOFT-BOOT

Struktura ta zdejmowana z oparciem bocznym w postaci wewnętrzne elementy usztywniające z tworzywa sztucznego. Są lekkie, wygodne i dobrze wentylowane. Ale ze względu na indywidualność nóg struktury, wsparcie strona może nie wystarczyć i czyszczenia tkaniny buta jest dość problematyczne. Ale dla początkujących łyżwiarzy – jest idealny.

Stosowny

Wreszcie dochodzimy do pytania, w jaki sposób wybrać odpowiedni rozmiar rolki. Dobrze, spróbujmy.

 • Nasze stopy mają tendencję do steam ciepła. Należy to wziąć pod uwagę przy wyborze wielkości wrotki;
 • Palce w żadnym wypadku nie powinny przylegać do głów bagażnika;
 • Zasznurować buty powinny być wygodny, ale nie zbyt dużego nacisku na stopy;
 • Noszenie butów, stań na jednej nodze, a cały ciężar ciała, starają się wypełnić przyczepę na swojej stronie. Im większy opór, tym lepsza manewrowość. Jeśli „przeszkoda” była na tyle głęboka, wyjąć łyżwy i chwycić inne modele;
 • Rolki powinny być ani mały, ani z wielkim, wszystko musi być w odpowiednim czasie;
 • Nie spiesz się! 15 minut spacer, ugnij nogi, zginać, usiąść, i to jest lepsze (jeśli to możliwe) przejażdżka wokół sklepu;
 • Do pomiaru różnych modeli i marek, aby wybrać buty, które będą wygodne tylko dla twoich stóp.

Objawy mówiąc, że wybrane wałki mały rozmiar: presja na stopy, drętwienie stóp, skurcze. Jeśli wolność stopy i pięty mocno oczywista, a tym bardziej ciasno splecione się nie powiedzie – łyżwy są świetne.

W tym i w innej sprawie, w dalszym ciągu szukać pary. Zapraszamy na narty!

load...