Jak wybrać odpowiedni makijaż dla brunetki

Jeśli wszystkie kobiety są takie same ludzie żyłby nudne. A: Nie chcesz wybrać: blondynka, brunetka, rudowłosa … Nic więc dziwnego, że wiele silniejszej płci z taką różnorodność rozproszonych oczach. A nawet w ramach tych grup istnieje wiele odcieni i niuansów kolorystycznych. Oczywiście, każda kobieta ma swoje sekrety i sztuczki, ale jest coś, co jednoczy przedstawicieli konkretnego tsvetotipa. Dziś będzie zwrócić uwagę na jedną z największych grup – brunetki. Uważa się, że makijaż dla brunetki powinny być jasne i chwytliwe, ale to nie jest do końca poprawne, ponieważ brunetki są bardzo, bardzo różne, w zależności od intensywności koloru włosów, karnacji i koloru oczu.

load...

Zawartość:

Zewnętrzny brunetki i makijaż

Brunetki, co do zasady, charakter daje jasny wygląd, umożliwiając im, w przeciwieństwie do stonowanych i delikatnych kobiet blond włosach, bardziej bezpiecznie korzystać soczyste nasycone kolory, bez domieszki wulgarności. Czerwona szminka jakby specjalnie zaprojektowane dla brunetek i jak skutecznie na ich twarzach wygląda zmysłowy makijaż smoky! Jeszcze brunetka brunetka niezgodę i każdy ma swoje granice jasności.

Makijaż dla brunetek o brązowych oczach

Makijaż dla brunetek o ciemnych oczach umożliwia bardzo jasne i nasycone kolory. Ton jest lepiej wybrać pokrewną brązową paletę ochra, tan, tytoniu. Im jaśniejszy kolor włosów – w jaśniejszy odcień powinien być. Blush odpowiednie korale, czerwone lub czerwono-różowy. Dominujące kolory w makijażu trzeba być bogatym, brązowy, morela, trawa, zielony i różowy i fioletowy. Znamiennym Darkie z ciemnymi oczami należy unikać, a odcienie żółtawe światło, które wyglądają blado i bez wyrazu. Spalanie brunetka o ciemnej skórze mogą łatwo zaakcentować liner do oczu, mascara, lub odcieni nasyconych kolorach. Właściciele kasztanowych włosów idealnie nadaje eyeliner wirginijskiego. Cienie wybrać dwa kolory: jasny i ciemny. Jasny odcień oznaczony na zewnętrznych kącikach powiek i pod brwiami. Wnioskujemy makijaż dla brązowe oczynałożyć szminkę, utrzymane w kolorze różowym lub czerwonym dzwonka. Im ciemniejszy kolor włosów i odcień skóry, bogatsze należy szminki, ale jest to możliwe i skupiając się wyłącznie na oczach wykorzystujących dyskretny szminki.

load...

Kluczowe dla właścicieli

Zielone oczy. Zielonooki brunetka, co do zasady, są właścicielami kasztanowych włosów i wyglądają doskonałe z makijażem, w którym dominujący zielony, brązowy, różowy i czarny. Na dzień makijaż lepiej jest użyć proszku truskawek lub brzoskwiń tony, a dla opcji wieczorem – ciemnej opalenizny. Podkreślają magiczną zielone oczy mascara pomoże węgiel czarny lub brązowy. Cienie wybrać zielony, złoty brąz i malachitu odcienie. Makijaż dla zielonych oczu powinny być prowadzone tak, aby nacisk był na ustach soczyste i apetyczne. Aby uczynić je więc używać szminka koloru dojrzałych wiśni, koralowa lub ciemno różowe odcienie wersji dziennej i bogatą rubinowy odcień czerwonego lub na wieczór.

0. 5. 1.

Make-up dla dziewcząt z niebiesko-szare oczy

Bardzo ciekawe i pikantne mieszanka, która wymaga szczególnej opieki, delikatność i światła niebieskiego „niewinność”. Natura nie często rasschedrivaetsya taki cenny dar. Masters makijaż uważa, że ​​to niebieskooka brunetka jest mniejsza niż w przypadku innych kobiet potrzebujących dekoracyjnych kosmetyków. Są one z natury jasne, wyraziste i atrakcyjne, więc podstawową zasadą powinno być: Nie szkodzić! Korzystne jest lepiej dać spokój, nieco stonowane odcienie i kolory. Szczególnie dobrze będzie wyglądać delikatnie perły w kolorze srebrnym, fioletowym, jasnoróżowym, jasnobrązowy, fioletowym, beżowym i Pearl projektu. Kolor proszku powinno być tak naturalne i przejrzyste. Blush beżowy, różowy lub brzoskwiniowy odcienie również używać bardzo oszczędnie. Dla eyeliner lepiej wybrać nie czarny, szary lub brązowy, ale tusz musi być czarny lub orzech. Cienie mogą być kilka odcieni. Zastosuj je być starannie cieniowania wokół wieku do brwi, bezpośrednio pod którym można zastosować biały kolor. Wypełnij makijażu z niebieskich i szarych oczach na ustach przez zastosowanie połysk delikatny rozowy, który wyśle ​​nacisk na urzekających oczach.

8. 6. 5.

Katerina Bagatskaya

load...