Jak wybrać kolor włosów i włosy nie boli?

W naszych czasach trudno jest spotkać płeć piękną, która byłaby w stu procentach pasować jej naturalny kolor włosów i nigdy nie pomyślałby o malarstwie. Jednak nie każda dziewczyna jest gotowa podjąć taką drastyczną zmianę, jak grozy opowieści o znajomych girlfriends girlfriends, którzy po zabiegu zaczęła się kolorowy lub utraciły znaczną część niegdyś luksusowym czupryną, może zmylić nawet najbardziej śmiałych i ryzykownych piękno. W tym przypadku istnieją dwie możliwości: albo zrezygnować i pozostać szarą myszką, lub wybierz farbę jakości, który zawiera barwy i staje się jeszcze lepszy.

load...

Pięć podstawowych zasad doboru lakieru

Marka producenta

Odbiór produktów z kategorii średniej i wysokiej cenie znanej i sprawdzonej firmy markowych, które zostały już pozytywnie sprawdził się w tej dziedzinie. Próbując uratować może być opłakany, jak również tanie farby dodaje się zwykle do najbardziej prostych, tanich i korozyjnych składników. W najlepszym wypadku, trzeba iść na kurs rehabilitacji włosów zabiegów, ponieważ stają się suche i martwe, w najgorszym – musisz kupić perukę. W razie potrzeby, można nawet znaleźć farby bez amoniaku, ale istnieje taka nowość znacznie droższe. Według właściwości, to praktycznie nie różnią się od zwykle tylko bardziej delikatnie i ostrożnie odnosi się do włosów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Początkowo powinien znać skład produktu i poglądów innych klientów. Oczywiście, nie wszystkie kobiety będą równie zadowoleni z danej farby, ale zbyt wielu negatywnych opinii i skarg powinna cię ostrzec. Co gorsza, jeśli na danym znakiem towarowym nie została wysłuchana. Zebrać wszystkie informacje można na forach lub stronach producentów żadnych kobiet.

Znalezienie odpowiedniego wykonania

We wszelkich dużych placówek handlowych, które sprzedają producentom farb zostawiać katalogi w których znajdują się wskazówki dla potencjalnych klientów – małych malowane „ogony” lub obraz przedstawiający ostateczny wynik na podstawie swojej obecnej tonem. Wybierając kolor należy pamiętać, że wynik może być nieco inny od źródła. Może to mieć wpływ zarówno na niedawne malowanie, na przykład, henna, Brahma i naturalne cechy włosów. Dlatego też pierwsza procedura najlepiej jest wykonywać w specjalistycznych salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

load...

Możemy określić kolor

Przed odebrać farbę do włosów, konieczne jest, aby upewnić się, czy pasuje jeden lub inny kolor. Na przykład, właściciele jasne złote oczy i skórę, która może być w kolorze czerwonym, miodem lub złoty blond. Ciemny kolor z dziewcząt silnie wieku, biało – sprawia niepozorne. Jeśli masz ciemną skórę, a następnie trzeba znaleźć bardziej żywe i nasycone odmianach: bordowy, ciemny czerwony, czekoladowy kolor. W żadnym wypadku nie powinny być wyjaśnione, w przeciwnym razie twoja twarz będzie wyglądać brązową plamę na tle blond włosach.

Największą trudność może wynikać dla osób, których włosy zaczęły tracić swój naturalny pigmentację, bo czasami to włosy nawet najbardziej uporczywe i drogie produkty nie mogą uzyskać pożądany kolor. Jak wybrać kolor włosów dla tych, którzy dopiero niedawno napotkał ten problem? Po pierwsze, nie zaczynaj nagle wyjaśnić, więc można po prostu włączyć żółty lub marchewki imbir. Po drugie, należy skonsultować się ze specjalistą i poprosi, aby wybrać odpowiednią opcję. Po trzecie, przed zabiegiem, nanieść niewielką część tekstury i patrzeć, jak farba będzie się pokazać. Jeśli pojawi się żądany kolor, nie krępuj się, aby kontynuować barwienie.

Liczba opakowań

Producenci zawsze określić, ile paczek trzeba dla danej długości włosów (jeden standardowy pakowania na dwudziestu centymetrów). Jednak zaleca się, aby wziąć trochę więcej, tak że później, gdy czas nie wystarczy, nie trzeba biec do sklepu i szukać tego samego koloru, co, jak zwykle, kupuje się ostro.

load...