Jak utrzymać wagę po utracie wagi – praktyczne wskazówki

Mark Twain żartobliwie chwalił się znajomym, że jego liczne próby rzucenia palenia były udane. Tak samo jest z próbek schudnąć może poważnie powiedzieć 98 kobiet na 100, które przeszły jeden lub drugi rodzaj diety dla utraty wagi. Dieta pomogła, ale po bardzo krótkim okresie czasu kilogramów powrotem, a nawet zwielokrotniony. Chodzi o to, jak utrzymać wagę po utracie wagi, nie mniej ważny niż wybór skutecznych metod, aby go zmniejszyć.

load...

Zawartość:

Przygotowanie do diety – fundament jego skuteczności

Często myślał o konieczności schudnąć przychodzi spontanicznie. Na marginesie, ja usłyszałem obraźliwe porównanie z dużymi dwóch rogatych zwierząt, rozmawiać z bardziej smukłych dziewczyn, złego zakupy z setkami opraw nie zbliżyły wielkości rzeczy – wszystko to może wypchnąć od decyzji do zaangażowania się w postać już od najbliższego poniedziałku.

Jest to pierwszy błąd, ponieważ tradycja przejść na dietę przed świętami, do noszenia na imprezę strój korporacyjny wielkości mniejsze. Dieta w tym przypadku, co do zasady, jest wybrany najbardziej ekstremalne, najbardziej uderzające obiecujące wyniki. Koniec czczo jest taka sama: nadmierne jedzenie przy stole bankietowym oraz zestaw ciężarków jest podwójnie utracone. Aby uniknąć tego wyniku diety, konieczne jest, aby wprowadzić je systematycznie i świadomie wcześniej przez okres kalendarzowy wolnej od głównych świąt.

load...

Nie może być w porządku i moralnego przygotowania domochadtsev.Vyderzhat diecie, jeśli koledzy Diners przejadać smaczne, o wiele trudniejsze niż do przestrzegania diety razem. Jest mało prawdopodobne, że rodzina jest gotowa ograniczyć się do jedzenia na równi z głodu, ale z poczucia solidarności, aby wykluczyć z menu ciast i wędzone lub zużyte swój dom z dala od domu, bardzo zdolny.

Nie kupić abonament na siłowni tylko dla okresu rozpoczynającego się diety. Pierwszym krokiem w długoterminowej diety jest najtrudniejszy, a gwałtowny wzrost aktywności fizycznej zwiększa pragnienia głodu. Na jakim etapie szkolenia, można rozpocząć ograniczenia dotyczące żywności, można powiedzieć, że trener jest i zaleci najlepszą dietę. Ta symbioza sportu i diety pomoże utrzymać wagę. Doświadczeni sportowcy wiedzą, jak dowiedzieć rozprzestrzenia po gwałtownym spadku obciążenia. Wyrzucanie klas po zakończeniu programu zdrowej diety nie jest w żaden sposób możliwe, zwłaszcza jeśli osiąga wymierne efekty.

Poważne i kompetentne przygotowanie do diety – ważnym elementem zabezpieczenia jego skutki. Powinien on zawierać:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Uprzedniej stopniowej redukcji kalorii;
 • Wyjątkiem późnych posiłków;
 • Zwiększyć spożycie płynów;
 • Stopniowy wzrost aktywności fizycznej;
 • Pomiarów początkowej wagi i objętości dla późniejszego monitorowania;
 • Wyznaczanie celów

 • Jako opis pożądanego rezultatu w dokładnych danych liczbowych.

Właściwe wyjście z diety – zastaw zabezpieczenie

Efekt

Aktywne odchudzanie Kurs zakończył centymetrem pokazuje swój sukces, a podstępna idea „rekompensaty” dla ograniczenia czasu zaczyna pukać do mózgu i żołądka z nową mocą. Podstawowym warunkiem dla zapewnienia wynik diety – w celu powstrzymania tego pragnienia. Organizm stara się grać bezpiecznie w przypadku następnych głodówek, spróbuj zapisać tkanki tłuszczowej do wykorzystania w przyszłości. Proces ten jest główną przyczyną przybierania na wadze po diecie. Włączenie do diety nielegalnego kompletny program produktów powinno być stopniowe.

W każdym rodzaju diety głównym zagrożeniem dla talii są:

 • Cukier i wyroby cukiernicze;
 • Wędzone i smażone potrawy;
 • Fast food;
 • Alkoholu lli_1.

Jest to możliwe, aby całkowicie usunąć je z menu, jeśli nawyk konsumpcji zmniejszył. Wymiana nawet część niezdrowej żywności do udzielenia użytecznej wynik: palące pragnienie „słodki” można ugasić bary musli zbóż i powiew nocy snack – plasterek jabłka lub szklankę soku.

Aktywności fizycznej w okresie wyjściu diecie powinno również być wzmocnione, a sygnał wyjściowy z podziałem tłuszczu będzie trwać przez długi czas, i siedzący tryb życia opóźnia ten proces. Tkanka tłuszczowa jest utworzony po prostu w innym miejscu, nie pozostawiając korpus całkowicie.

Lęki i pragnienia – najlepsze asystenci w utrzymaniu osiągnięty wynik

Przyczyną nawracającym przyrost masy ciała zwykle leży w psychologii i fizjologii nie. Długoterminowe diety, które są uważane za najbardziej skuteczne, pozwalają rozwijać nawyk prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia, które jest konsolidacja wyników wystarczy motywacji i kontroli.

Kilka prostych sztuczek pozwalają zapobiec waga odzyskać.

 • Zdjęcia „przed i po” program odchudzania, przymocowanej do drzwi lodówki, są dobrym przypomnieniem osiągniętego efektu, i nazwał je strach stracił zamian byłoby wielkim bodźcem do zamknął drzwi, nigdy go nie było. Te same myśli o zagrożeniu unieważniający wynik powinien powodować regularne dopasowanie stała się duża szafa.
 • Kuchnia jako całość, jako naturalne źródło zagrożenia, muszą przejść pewne zmiany. Lodówka jest pożądane, aby utrzymać w połowie puste lub wypełnione zdrowej żywności: świeże warzywa, owoce i produkty o niskiej zawartości tłuszczu. Jeżeli gospodarstwo domowe jest kategorycznie przeciwko pierwszej propozycji, drugi akapit obiekcje mało prawdopodobne do naśladowania. Prosty i tani sposób na kontrolowanie przejadania – płyty zamienne są stale wykorzystywane na płaski. Czynniki
 • Umniejsza przyjmowania pokarmu – częstą przyczyną przejadanie
 • Należy pamiętać, że uczucie nasycenia przychodzi późno, już w chwili, gdy proces poszedł picia nadmiernej ilości pokarmu. Przypomnienie o konieczności wstać od stołu z lekkim uczuciem głodu banalnie, ale to prawda.
 • Wszystkie zakłócone, gdy powinny być wyłączone jedzenia: telewizor jest wyłączony, książka jest emocjonująca historia jest zamknięty, dostęp do telefonu, na portalach społecznościowych przełożone. To daje impuls do zakończenia posiłku szybko, nie używać zbyt dużo.
 • Wsparcie poglądy w tym temacie pomogą społeczność, aby przetrwać trudne okresy
 • Duma z ich wyników – wielką siłę napędową dążyć do nowych wyczynów, zwłaszcza jeśli jest to osiągnięcie, z kim dzielić. Grupa tematyczna w sieciach społecznościowych i forach, gdzie można porozmawiać o swoich sukcesach, pouczać innych odchudzania i przeczytanych komplementy i entuzjastyczne recenzje w komentarzach do zdjęć, będzie wspierać środowisko pcha do dalszych form kontroli.

Porady Wideo konsolidować wyniki odchudzania

Bez względu na trudny proces utraty wagi po formy odliczenia, to nie jest bolesne aktywny okres aktywnego programu odchudzania. Przy realizacji tego faktu przetrwać etap mocowania wynik jest znacznie łatwiejsze, a prawdopodobieństwo nawrotowym kg znacznie zmniejszona.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...