Jak usunąć paznokcie szczepione: Zasady żel do usuwania i akrylowe paznokcie

Kiedy przychodzi czas, aby usunąć paznokcie po ich budynku, zawsze pojawia się pytanie: jak usunąć paznokcie Naroscheny bez uszkodzenia „native”? Oczywiście, najlepiej jest to zrobić w kabinie kapitana z dużym doświadczeniem. Ale co, jeśli nie masz czasu, aby odwiedzić salon lub takiej procedury nie jest dostępne, a następnie wyjąć gwoździe trzeba pilnie? Nasze porady pomogą usunąć paznokcie Naroscheny w domu prawidłowo, zachowaniu zdrowia i urody naturalnych paznokci. Według specjalistów, naturalne paznokcie są zepsute nie tylko budynku, ale na nadużycia i grubej usuwania gwoździ rozszerzeń, więc niezależnie przeprowadzenia takich procedur powinny być ostrożnie.

load...

Wystarczy zgadza się, że należy zachować w rezerwie wystarczającą ilość czasu, specjalne narzędzia oraz wszystkie niezbędne materiały i wiedzieć dokładnie, z którego można zrobić paznokci – akryl lub żel. Jest to ważne, i można zobaczyć, dlaczego.

Zawartość:

Procedura usuwania sztucznych paznokci

Jak usunąć paznokcie Naroscheny

Domu. Weź zwykły standard zestaw pincety manicure. Wolnej krawędzi paznokcia musi być starannie bite, upewniając się, że krawędź ze sztuczną i nie usuwać własne. Bądź ostrożny – w sztucznych paznokci bardzo ostre krawędzie, nie zranić! Uwolniony od swobodnych krawędzi wszystkich naliczonych paznokci i można przystąpić do usuwania na półmisku. To jest, gdy różnice rozpocząć ze względu na materiał sztuczne paznokcie.

load...

Jak usunąć paznokcie akrylowe

Potrzebujemy:

 • AcrilikRemover specjalny płyn, jeśli istnieje taka – regularne polski paznokci zmywacz. Wystarczy wybrać płyn, który składa się z acetonem, tak, nie zdziw się, drugi nie zrobi. Spróbuj zminimalizować obrażenia rąk i kupić produkt wysokiej jakości w specjalistycznych sklepach. Używa paznokci aceton, na pewno nie będzie, ale ta metoda jest bardziej łagodny niż szorstkiej „stripping” akrylowe;
 • Plików

 • Paznokci z dużym ściernego;
 • Folia aluminiowa – około dziesięciu płyt 12×7 mm, można użyć folii z czekoladą, który jest dobry pomysł, aby jeść przed zabiegiem za odwagę;
 • Kawałki

 • Tej wielkości materiału, aby całkowicie pokryć paznokcie, dopasowanie i bawełniane wkładki.

Zawsze noś okulary ochronne (pamiętaj ostre krawędzie sztucznych paznokci?), Odbił się od kawałków akrylu może uszkodzić wzrok.

 1. W żadnym wypadku nie należy próbować zerwać moje akrylowy paznokieć, ponieważ kreator czasie narastania użyć specjalnego kleju do uchwycenia naturalnych paznokci i sztuczne były silne. Nie uszkodzić paznokci, uważaj!
 2. Uzbrojony w pilnikiem, wyciąć górną warstwę żelu mety. Zrób to trudne, to jest bardzo trudne, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo bez tego dalszego usuwania przedłużenie paznokci nie jest możliwe.
 3. Po zakończeniu żelowe piłą, wilgotne płatki kosmetyczne w cieczy, która jest stosowana do paznokci akrylowych i że płyn nie odparuje, okładka płyty na wierzchu kawałki folii. Spróbuj ścisnąć folię na brzegach jest gęstsza, że ​​powietrze nie dostać się do środka.
 4. Obejmować wszystkie gwoździe z płyt bawełny i folii, zwróć uwagę na czas – aby w pełni zmiękczona akryl, trzeba 35-40 minut. Po tym akrylu będzie przypominać galaretę i można je łatwo usunąć dowolnym ostrym narzędziem, bez uszkadzania własnego gwóźdź. Usuwanie powinno odbywać się szybko, ponieważ akrylowa może zamarznąć ponownie. Pozostałości paznokci akrylowych usunąć wacikiem zanurzonym w cieczy.
 5. Pod koniec zabiegu dokładnie umyć ręce wodą z mydłem i traktować ich zmiękczający krem.
 6. Prawie tym samym może zostać usunięty z gwoździ Bio-żel, to konieczne jest użycie specjalnego płynu, który ma wiele specjalistycznych sklepach.

Jak usunąć paznokcie żelowe

Usunąć gwoździe, wyliczone przy żelu, to jest bardzo trudne. Następnie ciecz nie żel nie miękną, a nie rozpuszcza, usunąć je można tylko po wyciąć.

Jeśli usuniesz paznokcie w salonie, kapitan piłowania paznokci spędza około 5-10 minut, jeśli istnieje specjalna maszyna – jeszcze szybciej. Jednak podczas korzystania z takiego paznokcie Maszyna jest bardzo gorąco i trzeba robić częste przerwy. Po leczonych gwoździ, plik paznokci żel usuwa resztki opanowania.

Ale to – mistrz. Po tym wszystkim, że ma obie ręce wolne, może przełączać się między nimi i pracować szybko, wciąż mamy do zarządzania jedną ręką. Jeśli nie używać specjalnych narzędzi, które mogą być wykorzystane w procedurze usuwania gwoździ przez cały dzień! Dlatego należy pamiętać, aby kupić:

 • Szerokości cięcia o współczynniku ścierania 80/100;
 • Plików

 • Paznokci przez współczynnik 150/180;
 • Szczotki

 • Usunąć żel pyłu;
 • Piłowanie-buff polskim.

Etapy usunięcie żelu do paznokci:

 1. Wolny brzeg paznokcia strzyżenia trzeba zacisnąć sam sposób jak opisano powyżej (nie zapomnij o ostrych krawędziach i ochrony oczu!);
 2. Podczas piłowania tam dużo kurzu, czasami robiąc przerwy, aby usunąć go za pomocą pędzla, a także zobaczyć, jak praca;
 3. Podczas piłowania należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić paznokcie, zwłaszcza gdy proces zbliża się do końca;
 4. Jeśli staramy się trzymać wacikiem zamoczonym w acetonie do paznokci, można zobaczyć granicę, która działa między żelem a paznokciem naturalnym. Można też po prostu nacisnąć lekko na gwoździu i czuć, że żel jest znacznie sztywniejszy niż paznokci;
 5. Usuwania niemalże wszystkich żelu zmiany pilnik na sekundę, przy czym wyższy stopień ścieralności, które nie jest ziarnisty. Kontynuując składać się żel, ciśnienie na paznokieć nieznacznie obniżona. Może to być postrzegane jako że z żelem paznokci zacznie łuszczy się łuski, ale nie usunąć go całkowicie warto. Cienką warstwę żelu zupełnie nie przeszkadzają, ale tylko wzmocnić paznokcie;
 6. Polerowania pilnik do paznokci; Pył
 7. Które powstały podczas cięcia żelu, może silnie wysusza skórę wokół paznokci, więc po zakończeniu prac ma obowiązek traktować paznokcie krem ​​odżywczy.

Jeśli twoje paznokcie budowania połączeniu metody przy użyciu zarówno żelu i akrylu, konieczne jest, aby zastosować się do wnętrza, co jest bardzo prawdopodobne, aby uszkodzić paznokcie usuwając normom narosłe warstwy.

Pielęgnacja paznokci po usunięciu rozszerzenia

0. Jak ostrożnie i delikatnie Ci przeprowadziła procedurę usuwania gwoździ rozszerzeń, naturalne paznokcie to nadal będzie ciężką próbą i ten stres, po którym będą potrzebne w odbudowie, wzmocnienie i ochrona. Przyjść z pomocą specjalnego oleju paznokci ani oleju roślinnego, takie jak oliwa z oliwek, moreli lub konwencjonalnym słonecznika, który jest zawsze dostępny w gospodarce.

Dla anty-stres regenerujący masaż niewielka ilość wybranego oleju lekko podgrzać, smaruje płytkę paznokcia i masowania jej ruchy płynących z lekkim naciskiem.

Jeśli chodzi o wnętrze po masażu oleju płytka paznokcia jest zwykle polerowane ze szczególnym zamszu polerki. Gdyby nie było w takiej poręcznej domu, można użyć kawałka grubego zamszu. To nie tylko daje nagietki zadbany wygląd i zdrowy połysk, ale także chroni je przed rozwarstwienie.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogły ci, a teraz będzie można Usunięcie przedłużających paznokcie u siebie w domu, niszcząc własną rękę przy minimalnym ryzyku. Powodzenia!

load...