Jak stracić faceta i nic się uczyć

Kilka lat temu, rozwijają się w filmie „Jak stracić chłopaka w 10 dni”. W tej historii, główny bohater – Andy Anderson – dziennikarz magazynu The New York damskiej, zdecydował się na eksperyment społeczny, wyniki którą planował napisać ekscytującą historię. Oraz zwiększenie liczby czytelników swojej kolumnie i, oczywiście, stać się ulubieńcem publiki.Oglavlenie:

load...

Chodź, coś, że nie śni. Andy chciałaby napisać poważne artykuły o polityce, ekonomii i kultury – dobrze, jak pisać. Ale to nie chodzi o mnie, nie o marzeniach bohaterki.

Po jej przyjaciela Andy po raz kolejny rzucił innego człowieka, zdecydowała się pokazać poprzez łamach magazynu dla wszystkich kobiet, które nie psują los długich i ciepłych relacji z mężczyznami, które nie są winni, bo los oni sami! Wymagało to trzy rzeczy: znaleźć faceta, zakochać się po niego rzucić się. Jeśli chodzi o charakter.

Akapit trzeci był tylko punktem, aby nie rzucać się, by nie zapytać go zamknąć, a to doprowadza do wścieklizny państwowego, oraz przekonanie, że „gorzej niż dziewczynki nie mogą być i trzeba się go pozbyć, i to szybko!”.

Część praktyczna

Tzw „część praktyczna” po eksperyment musiał położyć się na papierze, że zrobiła dobrze i pokazać „opuszczone” typowych błędów, które prowadzą do ekranów telewizyjnych dla dialogu melodramatów miłosnych cieszyć się smakiem śmietany czekoladowe lody zmieszanej z łzami i smark.

load...

Znajdź atrakcyjny facet dziennikarza nie było trudne. Trudno byłoby znaleźć odpowiedniego faceta niż znalezionego Andy. Miał na imię Benjamin, a on miał również okoliczności, z powodu których był zdeterminowany, by wytrwać do końca. Jaką – nie powiem, że podjęły a film wyglądał. A ja się czegoś nauczyć! A jeśli już wiesz wszystko, powtarzanie – matką nauki.

Ponieważ znaki zasobów czasowych były tylko 10 dni, śmieci nie trzeba było długo czekać. Andy zaczął dostarczać swoją ofiarę słodki ból z pierwszych kroków stosunków. Ben z kolei pokazał stoicyzmu i trzymał się do samego końca, aż było pełne Achtung. Co to było – trzeba uważać. Ostateczny kurs był nieco inny niż planowano, Andy, ale w duchu tego gatunku.

Chociaż bohaterka filmu prostu odgrywał rolę w życiu kobiet, które zachowują się tak, jakby chciał być rzucanie faceci są dość powszechne. Początkowo myśli, że wszystko jest pod kontrolą. Jeśli w ogóle myślenia. Inaczej niż facet, który myślał maszynę używa dokładnie, zwłaszcza gdy czar od pierwszego wrażenia nieco blaknie, a on zrozumieć, jak daleko „wroga” poszedł na innym terytorium.

Daj mu, niech go całkowicie!

Dlaczego odebrać mu wolność człowieka? Czy to naprawdę takie ważne – aby zobaczyć lub aby wywołać na co dzień? Pamiętaj, aby dowiedzieć się, dlaczego nie zadzwonił wczoraj? Tak, nawet jeśli nie dzwoni w tygodniu! Nawet jeśli jesteś pięć lat randki, więc co? Dlaczego mam cały wolny czas spędzać razem: w rzeczywistości, w trybie online lub przez telefon?

Czy kiedykolwiek jeść ulubione jedzenie codziennie przez rok lub dwa? Nie? I to jest, gdy coś ma się? Zgubione, uciec, zostawić? Facet – brak Olivier, ale to działa na tej samej zasadzie: im mniej – tym lepiej! Chcesz go mieć zawsze? Wtedy po prostu dać mu wolność, a on nie odejdzie!

Są dziewczyny, które same są kwestionowane i starają się za wszelką cenę, aby dać mu godnej odpowiedzi. Wszystko w porządku, jeśli chodzi o pracę, kariera, rozwój osobisty. Ale nie, to jest człowiek, żeby wziąć udział!

– Kochanie, przyjdziesz dzisiaj?

– Przepraszam, kochanie, muszę zrealizować projekt!

– Nie kochasz mnie już?

– Co ty, taka właśnie sytuacja …

– Jeżeli kochasz – Chciałbym tu!

0.

W ten sposób mógł zadzwonić, ale nie! Zestaw cel: musi pochodzić, w przeciwnym razie gubię! A jednak! Do łez! Nie z powrotem w dół! Ale w końcu jeszcze stracić. Wygranie tutaj tylko jedną opcję – po „przepraszam” powiedzieć „w porządku”. Będziesz walczyć do samego końca, a on nie przychodzi – utracone. Będziesz walczyć do samego końca, a on pochodzi – jeszcze stracone.

Bądź grzeczną dziewczynką i dowiedz się, aby wygrać!

Ivan Sopiga

load...