Jak stać się „ich” w siłowni

Zawartość

I w końcu, możesz przejść od słów do czynów. Oglądanie filmów pięknie urządzone, a odpowiadające im obrazy na portalach społecznościowych zostały zarejestrowane w hali. Ale do rzeczy, co was tam w dziwnym spojrzeniem z ukosa, a nikt nie jest chętny, aby pomóc. Wręcz przeciwnie, wielkiego zła ciotka ze sztangą ciągle do zrozumienia, że ​​byłoby lepiej, jeśli tu nie było. I to wszystko dla rodziny, klub zapłacił pieniądze. Walcz, machając ustawy o ochronie konsumentów jest bezużyteczny. W każdym pokoju znajduje się hierarchia, czy ci się to podoba czy nie. Nie, to tylko „luksusowe” pokoje dla dużo pieniędzy. Chociaż, czekaj, i nie jest ona też – którzy mają długą kartę graficzną z osobistym trenerem, on również podejmuje symulatorów w godzinach szczytu. Ale jak to zrobić, „przestali przynajmniej zeza?” Wiesz, co robić? Konieczne jest, aby zapomnieć o połowę tego, co można zobaczyć w większości z tych siłowni rolki

load...

[Powrót do spisu treści]

Formularz

Numer zerowy. I w zasadzie iść na siłownię w najstarszych spodnie potowych i t-shirt. I to nie w „nic do ukrycia” / nie śledzić modę, ale że moje serce krwawi, gdy nowa forma nabywa nieusuwalne plamy magnezji. Tak, pod pewnymi warunkami (przy pierwszym podmuchu wiatru, a następnie moc, szyjka jest taka sama i stanąć przewlekle zajęty) pasek na plecach, białe „kieszenie” i „Linia shin” utworzone na ubrania szybko.

Ale nie zachęcam do tego samego. Na szczęście, można odebrać piękny kształt normalnej. Ale nie wolno nam i zrobić jak przedstawiono „w filmie.” Każdy pierwszy klip przedstawia młodą kobietę z włosami w temacie i rajstop lub szortów. Tak, i z gołymi plecami, wysmarowane olejem dziecięcego. Tak że ociera się o tył bieżni. I nie, nie miała ręczniki. Jak można było piękne i atrakcyjne, nikt nie chce się ślizgać w kałuży swojej potu na symulatorze dla prasy nogi. I nie każdy lubi strzelać z jego ubrania Twój długie piękne włosy.

load...

Tak sobie trudu nosić koszulkę i krawat ogon. Nie, mówię poważnie! O takich rzeczach jak brak ostrych pachnących olejków zapachowych i migocze na otwartej powierzchni ciała, a nawet napisać coś nieco niewygodne. Uwierz w słowa, „piękno” nie lubi nikogo. Łącznie z tymi, dla których próbujesz tak ciężko. Po tym wszystkim, nic nie rozwściecza więcej niż uderzenie aromatu nos jakiegoś „Cacharel” W najgorszym podejścia.

Zakup formularz do sali, nie wahaj się go zginać kilka razy, aby usiąść i ewentualnie obniżyć głowę do kolan. Nie musi być nudna, ale nie powinno się powiesić żadnych tchórzami, ani żadnych innych szczegółów toalety. Oni, nawiasem mówiąc, jest też najlepiej kupić w dziale sportowym. Przemysł pianka osiągnięć zostawić bielizny modelu.

I przede wszystkim chcę powiedzieć o butach z ukrytej platformy. Jeśli widzieliście ich w jakimś modelu lub przydatności blogger, to nie znaczy, że muszą chodzić na siłownię. Przede wszystkim w wykonywaniu tych ćwiczeń jest obarczona utraty równowagi i „promuje” uraz silniejszy niż w przypadku normalnych butów treningowych. Specjalne świadczenia nie są, a nie ty sam nic nie będzie „pompa”, ale nie wpaść w odpowiednim czasie – można.

[Powrót do spisu treści]

„Cóż, jestem dziewczynką”

Więc to jest najbardziej pchania młode i piękne stworzenia na brzydkie rzeczy. Czy wiesz, kto często wspina się na symulatorze jest kolejka i zapobiega wszyscy obecni? „Cóż, jestem dziewczynką.” Przypomnijmy, jak mają prowadzić drogę. Och, gdyby wszyscy obcięty z tym samym okrzykiem bojowym? Prawie pierwsza zasada każdego pomieszczenia – wszystko dla wszystkich. I posprzątać po wymagana jest również waga.

Ile ciężar na barze, a nawet fakt, że tylko jeden sęp trzeba na nią, nie zwalnia z konieczności prosić wszystkich obecnych, czy sprzęt rachunek. Ta podstawowa zasada, jeśli nie przestrzegają, że nie w hali prizhiveshsya kiedykolwiek.

[Powrót do spisu treści]

Breech szaleństwo

Przypomnijmy, co masz do innych części ciała niż pośladki. To nie tak, że ludzie dbają o swoich treningów, a jeśli są regularnie zajmuje się, na przykład, trener Smitha, każdy trening tam robi 1,000 różne odmiany lonży i urazowe milion naciska, będziesz być irytujące. Co więcej, każdy, w tym organizmie.

Nie wszystko, co jest pokazane w filmie jest naprawdę dobre dla organizmu. Zwłaszcza nie jest dobra do zrobienia 5-6 ćwiczenia na pośladki notorycznie za to, zwłaszcza, jeśli twój trening zwykle raczej niska, niż na to pozwala, na przykład, aby usiąść z jego ciężarem na ramionach. Twoje sto milionów różnych ataków i przyczyni się do przewodów, a nie na rozwoju i przeciążenie niektórych stawów.

Ale zmiany nie mogą być genetycznie określonym kształcie i „wzrost”. Więc uspokój się już, i rozwijać cały

Ciała [Powrót do spisu treści]

Główne sposoby, aby uniknąć drażniących ludzi

Staraj się unikać siedzi na trenera pomiędzy zestawami jeżeli sala jest dość dużo ludzi. Wyjątek – długi zestaw spadek, a następnie w tym czasie, kiedy zmienić wagę. Ale, przepraszam, nie dla początkujących wymyślone.

Nie mów głośno przez telefon, nawet jeśli nie mają przerw deal tam. Nie rób kilka autoportretów w każdym lustrze. Ludzie, którzy są zaangażowani „w tle” nie chcą być bohaterami swojej instagrama fitness. I nie wszyscy z nas dobrze wyglądać podczas treningu, więc na to też może złapać swój udział nienawiści. Zdjęcie z jego ciała w szatni, gdzie są nie całkiem ubrani ludzie mogą czasami gorzej.

Twoje białko – to twoja sprawa. Nawet jeśli jest z tobą, kiedy go mieszać, nie powinno rozpraszać spryskać pokoju. Zamknij Wreszcie, shaker i nikt do wyrzucenia ciebie, a nie patrzeć.

O żywności w szatni. Wielu ludzi naprawdę trzeba zrobić, być może, po zajęciu mają wiele godzin pracy, ponieważ staram się nie patrzeć z ukosa na tych, którzy jedzą w szatni. Jeśli jesz siebie – lepiej wybrać czas, gdy obiekty nie są ukrywane w aerobiku grupowym. Nie dlatego, że jesteś kimś zranić pojemnik, tylko siedzi w tym czasie sporo ludzi ma miejsce.

Na ogół starają się zachowywać jak każdy inny, a nie jak widzieliście tam w reklamach, a szybko stać się w każdym pomieszczeniu.

load...