Jak splot warkocz Fishtail: Maszyny tkackie i opcje

5.

Być może najbardziej popularną formą mierzei jest zdecydowanie „rybi ogon”, który przypomina ogon kończyn życia wodnego. Dziś nie tylko mówić, ale pokazują, jak splot rybim ogonem i stać się prawdziwą złotą rybkę, która nie jest „Rybak” chce złapać w swoje sieci. Kos – dziewczęcy urody. Tak było, jest i zapewne tak będzie. Opcje siatczane więcej niż wystarczająco, począwszy od zwykłych spikelets i kończące afrokosichki złośliwy, ale nie każdy warkocz może być porównywana z oszałamiającym efektem rybim ogonem. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że aby tworzyć będzie potrzebował specjalnej umiejętności i duże doświadczenie. Oczywiście, bez dobrej inteligencji i zręczności nie można zrobić, ale w rzeczywistości technika tkania rybi ogon jest bardzo podobny do klasycznej spikelet, tylko o wiele łatwiejsze, ponieważ tworzy tylko dwa pasma. Para treningu przed lustrem i jesteś mistrzem, który z łatwością można spleść warkocz i siebie i przyjaciela i młodszą siostrę, a każdy z odbicia, które nie będą dokładne. Cóż, uczymy?

load...

Zawartość:

Film instruktażowy dla tych, którzy chcą warkocz własną

Fishtail warkocz na każdą okazję

Zewnętrznie Spit rzeczywiście przypomina rybi ogon – na bazie tego jest szeroki, a pod koniec tkania zawęża znacznie. Pomimo swojej nazwy nieparzystej, stworzony z wizerunkiem fryzura jest mało prawdopodobne, aby pozostawić nikogo obojętnym. Każdy, kto opanował technikę tkania rybi ogon, nie żałuję czasu spędzonego, ponieważ jest to jeden z najbardziej wszechstronnych fryzury wszech czasów. Ona nigdy nie zawieść i nikt. Dzięki niemu można bezpiecznie iw szkole i na siłowni, a także spotkań biznesowych, a plaża, a na imprezę, i na zakupy, a na bieżąco i na przyjęciu, a także w konkursie piękności, w ogrodzie, ale przynajmniej na ślub! A z prostym letniej sukience i stylowe dżinsy i elegancka sukienka wieczorem ogonem ryby będą wyglądać dobrze! Na upalne dni bardziej komfortowe fryzura jest na ogół trudno wymyślić – wszystkie włosy zebrane, nic nie przeszkadza, a co najważniejsze – wygląda bardziej kobieca, szlachetny i skuteczniej niż konwencjonalne warkocz lub kucyk. Z takim r bardzo wygodne do uprawiania sportu bez obawy, że może to rozpadnie. Nawet ubrana w dżinsy i grungy kurtkę rowerzystę, z rybim ogonem, jesteś wciąż delikatne i kobiece.

load...

Jak splot warkocz Fishtail

Potrzebne narzędzia: masaż szczotka z naturalnego włosia, guma (szpilki, spinki do włosów, wstążki), lakieru do włosów (mus, pozostawić w odżywkę lub zwykłej wody).

  1. Przed Transgress bezpośrednio do tkania, czesać włosy dobrze, zwilżoną wodą, aerozolu, pianki, lub klimatyzacją – nie będzie elektryzować włosy i splątane, a także dać im więcej blask i połysk.
  2. Zaczesane do tyłu włosy. Wybierz jeden kosmyk włosów w płacie skroniowym każdej strefy. Grubość każdej nici musi wynosić do 2,5 cm. Lli_2
  3. Wybrane pasma dryfuje z powrotem do tyłu i są skrzyżowane prawej na lewą.
  4. Splątane nici trzymać jedną ręką, a drugi po lewej stronie wybrać kolejny kosmyk włosów o tej samej grubości. Przecinających nową nić lewej do prawej strony, umieszczenie go na górze i przycisnął do głowy lewą ręką.
  5. Swoją prawą dłoń, chwyć nowa nić jest teraz na prawej stronie i przecinającą ją w lewo. Alternatywnie, podkreślając nici z prawej i lewej strony, warkocz włosy w warkocz przed linią włosów na karku.
  6. Teraz musimy pluć wychodzi z jej „koński ogon”. Wybierając z ogonem pod pożądanej grubości nici przemian po lewej stronie, po prawej stronie, podobnie jak utrzymać swój krzyż poprzednich etapów. Kiedy dotarł do końcówki, zamocować końcówkę dziąseł Spit, klamerką lub wstążką.

Niezależnie splot pełnej rybiego ogona, począwszy praktycznie od górnej części głowicy, to jest trudne. Alternatywnie, można zacząć splot warkocz Fishtail na wyżej opisanego schematu, zbierając włosy pod niskim kucyk i zabezpieczyć gumką. Bez pomocy, najlepiej boczny splot ogon wersja ryb.

Opcje tkackie warkocze Fishtail

Być przyzwyczajony do tkania rybi ogon w klasycznej wersji, można zacząć eksperymentować. Na przykład, oplot nie warkocz mocno lub z jednego boku na drugi, przesuwając swoje ramię. Wygląda świetnie rybi ogon otacza głowę w formie wieńca: Ten tkania warkocze zaczynają się od świątyni, z jednej strony, a kończy się z innego warkocz sznurka twarz. Dwa warkocze plecione, bliźniaki, z lewej i prawej stronie głowy, panienki są idealne do tworzenia żartobliwie romantyczny obraz. Bardzo ładna stylizacja będzie wyglądać stworzone z pewnym udawaną nonszalancją, gdy zbyt mocno splecione oplot i pylistych z poszczególnych pasm. Daje objętość włosów pomogą tkać polar wykonany.

Kompensowanie rybi ogon jest idealny do fryzury ślubne, zwłaszcza na kręcone włosy: warkocz dwa warkocze ze świątyń, z tyłu głowy połączyć je w jeden, tkanie nici z małym wyjąć, tworząc efekt koronki, ozdobić gotowe fryzurę błyskotki, cekinami lub kwiaty.

Jeśli czas jest dokąd pójść, a cierpliwość i wytrzymałość, również więcej niż wystarczająco, nie trzeba ograniczać się do jednego lub dwóch warkocze – spróbuj splot trzy, cztery, a ile dusza zapragnie, tworząc zbiornik na głowie. Ponadto, można zacząć tkać rybi ogon nie na skroniach i czole, albo w samym środku na górze, od linii włosów lub na plecach, to jest możliwe ze świątyń, ale oba naraz, łącząc na szyi jednego. Ponadto, przed dotarciem do linii włosów, można zablokować warkocz, pozostawiając ogon wolne od tkania. Można także spróbować utkać Fishtail nie dwa, ale trzy podstawowe nici. Co ciekawe, na początku do tkania zwykły warkocz nagłe uwolnienie jej rybi ogon. Użyj wyobraźni, można być oryginalnym, wymyślając coś świeżego, nowego i unikalnego. Tylko nie zapomnij poczucia proporcji! W praktyce najlepiej często okazuje się być najprostszym i prostym rozwiązaniem.

Aby sprostać Fishtail oplot

Z techniką tkania i opcji zrozumieliśmy. Ale czy ta fryzura jest odpowiednia dla Ciebie? Idealne rybi ogon uzyskuje się w długimi prostymi włosami. Przynajmniej będzie ładnie wyglądać i kręcone i grube i cienkie i rzadkie i gęste włosy. Kręcone i kręcone włosy będzie pasować nici warkocz z rozwianymi powietrzu. Ponadto, aby pomóc zwiększyć piękno fryzury pasemkami – dzięki skomplikowanej tkania, nici w różnych kolorach będą bardziej zauważalne. Specjalny sposób tkania pojedynczych nici w warkocz włosy nawet niebarwione dokonać luchitsya z blasku.

0.

Jak ozdobić ryby ogon

Mocno spleciony warkocz, a więc wygląda stylowo i imponujące. Starając się uczynić go jeszcze piękniejszym nie warto. W tym przypadku jest on uruchomiony zasadę: im mniejszy nadmiarze, tym lepiej. To wystarczy, aby odebrać tonu gumki, spinki czy wstążki. Najlepszy dekoracji do strzyżenia – zdrowe, lśniące włosy. Bezpłatne Weaving, wręcz przeciwnie, daje wolną rękę do wszelkiego rodzaju wolności i odważnych eksperymentów z elementami dekoracyjnymi – Multi-kolorowe wstążki, łańcuchy, sznury, kwiaty, cyrkonie, piór, szpilki skomplikowanych, gumki, szpilki. Nie bój się zmienić! Po opanowaniu klasyki na pewno spróbować coś z takich rzeczy!

1. 3. 4.

load...