Jak rozciągnąć buty w domu: 3 prawdziwą metodę zwiększania rozmiaru obuwia

Poznajcie człowieka, który w swoim życiu nigdy nie spotkało się z problemem nie do końca odpowiedniego obuwia jest chyba niemożliwe. Nawet przy zakupie butów człowiekowi wydaje się całkiem właściwe, w trakcie noszenia butów może zacząć masować nogi lub kilka godzin ciągłego noszenia staje się napięty, a nogi są po prostu puchną. Niektórzy w tym przypadku może zrezygnować gorącej ulubione buty na bardziej wygodne, ale mniej słodkie serca parę mokasynów, ale niewielu wie, że buty mogą być rozciągnięte. Ponadto, w celu zwiększenia buty nie muszą pracować w sklepie obuwniczym, można rozciągnąć buty w domu. Aby jak to zrobić prawidłowo i będzie poveschena ten artykuł.

load...

Zawartość:

Sposób księgowania „” But

3 Ludowej. I rzeczywiście, istnieje wiele sposobów, aby zwiększyć swoje buty. Jednym z najprostszych i najbardziej popularny sposób rozciągnąć buty przedstawia się następująco: buty, buty lub inne buty, które trzeba zamknąć wewnątrz mokrego alkoholu lub najbardziej, że nie jest to prosta wódka. Kolejne buty noszone na nogi i zwilża Podobnie jest już w górę cieczy. Takie nasączone buty trzeba oczerniać o jedną lub dwie godziny. Pomoże to rozciągnąć na wymiar i utrudniają części miękkie.

Innym sposobemrastyazhki buty, nawiasem mówiąc, dość prymitywne, raznashivanie jest, że tak powiem, przez mokre skarpety. Właściciel parę butów, który czuł się nie dość wygodne zakładanie wilgotnych skarpet wełnianych. Następnie, odpowiednio, buty i kapcie. Skarpety lepiej zanurzyć w gorącej wodzie, ponieważ but jest bardziej giętkie z ciepłą wodą. Po przejściu w takim „stroju” na jakiś czas, właściciel butów będzie osiągnąć to, co będzie stanowić buty nogi i nie będzie naciskać.

load...

T rety sposób na zwiększenie rozmiaru buta nadaje się tylko do skórzanych butów. To polega na tym, że buty, które chcesz wyciągnąć, zalać wrzącą wodą. Spuścić nadmiar wody, a gdy ostygnie buta lekko, a przerwy w butach do całkowitego wyschnięcia. Dlatego metoda ta ma zastosowanie tylko w przypadku skórzanych butów? Bo tylko skóra może wytrzymać tak gwałtowną wpływ. W obuwia, wykonanego z innego materiału, mogą pojawić się plamy. Tak! Może to być odcinek, ale, niestety, to straci swoje dawne piękno.

Jakiekolwiek buty mogą również rozciągać się specjalnie stworzone do tego sprayu lub pianki, które można kupić w sklepach obuwniczych, specjalny dział w supermarkecie lub obuwia mistrzów. W tym przypadku, buty posypane zakupiony pojazd i nasunąć na noszach (zwykle drewnianym klockiem u stóp postaci). Oczywiście, należy również kupić nosze. Jako, że było już możliwe, aby zrozumieć, metoda ta wymaga pewnej koszt. A koszt wynosi mniej niż trzech metod opisanych powyżej. W zasadzie, w tym przypadku, nie można umieścić buty na specjalnej podkładce i włamują się na własną rękę. Zmniejszy to koszty.

Wideo na temat sposobów zwalczania ciasne buty

Jeśli kupiłeś buty, które zbyt mocno, nie należy się denerwować. Ten but może być trochę odcinek, używając dość prosty sposób. Są one bardzo proste, a jego całkowita masa – bardzo ekonomiczne. Ale nie należy zapominać, że buty napinane na własną rękę, będzie można maksymalnie pół rozmiaru. Więc buty, które są bardzo małe, nie warto kupić.

load...