Jak przerwać przyjmowanie suplementów diety dla utraty wagi

Zawartość

Wszyscy wiemy, że większość suplementów diety nie działają. I mamy nadzieję, że w moim sercu, że tak nie jest. Sly „kursy”, które byłoby zazdrościć Matki „chemików” cykle odbioru i bez przerwy, zmiana marki, przejście do „apteki” na „naturalnych produktów ziołowych”, i vice versa. I to nie jest rzeczywistość życia model fitness i fakty biografiach dość zwykłych ludzi mają wiele osób przyjmujących leki z apteki, aby schudnąć przez długi czas zamienił się trochę niezdrowej zależności.

load...

Zmuszeni są dać dodatkowe pieniądze nie przyczynia się do stopniowego pogorszenia stanu zdrowia i prawie nie ma wpływu na stosunek tłuszczu i beztłuszczową masę ciała. Czy nie nadszedł czas, aby porzucić nałóg? Przede wszystkim, aby zrezygnować, trzeba zrozumieć, dlaczego trzeba go osobiście.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego wiele suplementów diety przez cały rok – bad

Tak, po prostu dlatego, że większość z tych produktów – jest:

 • Przeczyszczające różnym życie;
 • Moczopędne lli_1;

 • Stymulant układu nerwowego, co do zasady, na podstawie kofeiny tani i można nazwać go na wiele sposobów, technicznie, kilka naturalnych źródeł kofeiny;
 • źródło

  load...
 • L-karnityny, witaminy z grupy B, chromu, magnezu i żelaza. I wiecie co? Jest to – naturalnie istnieją źródła bardziej lukratywne, ale także – bardziej smaczne i tańsze źródła

Ponadto, pierwsze dwa punkty jakby wyklucza większość suplementów diety przynajmniej niektóre asymilacji i witamin i minerałów.

Na niebezpieczeństwami przeczyszczających i moczopędnych dla zdrowej osoby napisano wiele artykułów, materiałów, notatek, a nawet komentarze w duchu „cri de coeur” W skrócie – nie zmieniają metabolizm, ale naruszają asymilacji konieczne (w istocie jest to konieczne) składniki odżywcze.

Na ogół, reszta, co jest zawarte w Badakhshan jest przydatna tylko wtedy, gdy masz ten niedobór, a warunek ten powinien być ustawiony medyk.

[Powrót do spisu treści]

Jak „zabrać się” z suplementów żywieniowych szybko

Prosta metoda i radykalny – są świadomi, że fundusze nie są bardzo pomocne, biorą znaczna część budżetu, aw zamian „pochodzi” Jedyny dyskomfort? Weź worek na śmieci, rzucać, i żyć dalej. Jedynymi długotrwałe stosowanie kofeiny slabielno diuretykami, nasz organizm przystosowuje się i najprawdopodobniej poczujesz:

 • Zmęczenie. Tak, system nerwowy będzie trochę czasu, aby nauczyć się radzić sobie na własną rękę;
 • Zmiany

 • Pracę przewodu pokarmowego, ewentualnie zaparcia. Im silniejsze przeczyszczające, które jest pobierane codziennie, bardziej wyraźny efekt może być;
 • Zatrzymania płynów w organizmie;
 • Zmiany

 • Apetytu. W większości przypadków, zniesienie kofeiny powoduje stopniowy wzrost jego

Jeśli nadal brakuje kalorii, jak zdrowie nie poprawi sytuacji. Ze zwykłą poradę – zaplanować całą drogę się przynajmniej na diecie konserwacji.

Jeśli twoje życie nie zostało jeszcze zaplanowane przerwy w diecie, spróbuj wybrać czas, tak aby:

 • Byłaś gdzieś w środku cyklu treningowego, aż do momentu, gdy robotnicy waga zaczęła spadać, a Ty – do przepracowania;
 • Was może sobie pozwolić, aby porzucić wszystkie dodatkowe cardio. Jeśli robisz cardio codziennie i przez kilka godzin, jak to niektórzy czynią, zmęczenie objawia się jeszcze silniejsza, bo limit trzech półgodzinnych sesji dla zdrowia serca;
 • Was może sobie pozwolić, aby zmniejszyć intensywność obciążenia pracą. Być może w pierwszych dniach, ale nic więcej porcji kofeiny i nie chce myśleć, więc starają się zmniejszyć aktywność umysłową do minimum;
 • Może nie stracić treningu siłowego. Zaplanuj swój dzień tak, że zatrudnienie spadło w tej części, jeśli są zdrowe i aktywne bez używek. Podnieś swoje okresy odpoczynku pomiędzy zestawami, jeśli jest to konieczne, ale starają się dalej pracować na masę poziomu, na którym byli przed awarią suplementów diety

[Powrót do spisu treści]

Walka z ogniem, albo trzeba wybierać żadnej

Uniżajcie, będzie nadal przybierać na wadze, gdy odmówi środków przeczyszczających i moczopędnych. Dla kogoś będzie to symboliczne 2 kg, które same znikają po kilku dniach, ktoś się trochę mniej lub więcej. W każdym przypadku, psychologicznie łatwiej nie waży co najmniej 2-3 tygodnie po odrzuceniu suplementów dietetycznych na utratę wagi.

Kobiety są lepiej zaplanować działanie uwalniania według pierwszej trzeciej części cyklu miesiączkowego. Tak będzie mniejszy problem z obrzękiem i wizualnych „efekty”.

Słabość z braku kofeiny szybko przechodzi. Ale nie zaszkodzi wspieranie pełnego ciała zdrowy sen, można nawet zwiększyć jego czas trwania 1-2 godzin dziennie.

Ale „jechać woda”, zgromadził po przejściu do normalnego życia nie jest bez tabletek. Pij zieloną herbatę, bez fanatyzmu, idź na basen i do sauny, to pomoże. Ale nie poddawaj się od soli i pić diuretyki farmaceutycznych. Problem z szybkim „zlew” w tym, że wzywający go, nie pozwalają organizmowi odzyskać, a następnie obrzęk ponownie zatrudniony.

Jeśli masz problemy z trawieniem i zaparcia, nie wahaj się skontaktować się z lekarzem. Wszystko to może być nieszkodliwe proces adaptacji i objawem głębszych zaburzeń. Mogę pić środek przeczyszczający? Przed piciem, myśleć o tym, nie mam na „brzuch dieta”, jeśli chcesz go zaakceptować. Jeśli odpowiedź jest uczciwy i stanowczy, bardzo polecam, aby spróbować zrozumieć ich przyczyny utraty wagi. Aby to zrobić jawnie dla zdrowia i długiego, szczęśliwego życia. I wszystkie inne przyczyny „przebić się” może prowadzić nie tam, gdzie zdrowi ludzie stają się dorosłe.

Co to jest? Tak, wszystkie takie same, to znaczy, że przepisuje swoją dietę. Ćwiczyć ją i Suplementy pić tylko wspólne wsparcie moralne? Nie lepiej, aby nie uzyskać tłuszczu, a nie rosną tłuszczu, jeśli zatrzymać i cofnąć ciekłych zawartość jelita z organizmu. Jedz dokładnie tak samo, jak do tego wszystkiego historii z tabletkami i zakończenia ich przyjmowania i będzie sukces.

Jeśli przy okazji, trzeba tylko część pewności siebie, to najlepiej, aby spróbować osiągnąć to bardziej zdrowy sposób. Na przykład, spróbuj zaawansowanego planu treningowego. Kiedy zrozumiesz, co można poprawić fizycznie i bez pigułki, można znaleźć prawdziwe źródło siły, nie jest zbyt odbiegające od planu.

load...