Jak podróżować z dzieckiem

Jeśli wybierasz się na wakacje, często decydują się opuścić swoje dzieci na babki w kraju, wierząc, że byłoby mniej kłopotów. A potem żałować swojej decyzji i zacząć je przegapić. Wyjście z tej sytuacji jest: podróże mogą i powinny być z dziećmi. Oto kilka przydatnych wskazówek, jak uczynić podróżowanie z dzieckiem interesujący i covsem uciążliwe.

load...

To miejsce na relaks

Niezależne podróży – najlepsza droga do opuszczenia organizacji. Dzięki czemu można znacznie zaoszczędzić i będą mogli w pełni realizować swoje pomysły na podróż.

Rodzice często nie mają odwagi planowanie podróży siebie, obawiając się wydać na to zbyt wiele czasu. Ale można uprościć zadanie, wykorzystując gotowe rozwiązanie otmetapoiska Momondo. Jego opcja „Gdzie się udać?” To pozwala na wyszukiwanie dla najbardziej popularnych miejsc na wakacje z myślą o potrzebach użytkownika. Podasz swój budżet na przelot, żądaną datę podróży i zależy od własnych zainteresowań i nastroju. Finder wybierze najbardziej odpowiednie miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Co więcej, to pokaże, a niektóre użyteczne informacje o każdym miejscu, takich jak koszt żywności lub ciekawych faktów.

Jednak zaleca się, aby pomyśleć o tym, jak to będzie interesujące dla Twojego dziecka. Dzieci będą lubią igraszki od natury lub na plaży, gdzie będzie on wygodny, super pogoda. Starsze dzieci z wielką przyjemnością przyjmie aktywną rozrywkę, takich jak parki rozrywki. Dzieci w wieku od 6-7 lat docenią kulturalnych i rozrywkowych program z rozrywki wycieczki i wyjazdy do muzeum. Dzięki wyboru opcji pogodowych „Gdzie się udać?” i można wybrać najbardziej odpowiednie do klimatu podróży: gorąca (26), ciepło (+ 14-25 ° C), umiarkowany (+ 6-13 ° C) lub chłodną (+ 5 ° C i poniżej).

load...

Generalnie, wakacje z dziećmi wymaga spokojnego miejsca bez ekstremalnych i egzotycznych. Dążyć do wyboru łagodnym klimacie, nie wiele różni się od zwykłej pogody dla gospodarstw domowych. Więc dziecko będzie dużo łatwiej przyzwyczaić się do nowego otoczenia.

W samolocie

Wiele linii lotniczych zrobić zniżki na bilety dla dzieci i hotele nie pobiera opłat za noclegi we wszystkich maluszków. Na przykład, loty na polskim lotów krajowych bezpłatne dla dzieci do 2 lat, a na zewnętrznej często dostarczane znaczne rabaty. Ale należy pamiętać, że trzeba zachować swoje dziecko w ramionach dla całego lotu. Jeśli masz miejsce na początku kabinie, samolot jesteś wolny, aby zapewnić kołyskę dla dziecka. A jeśli masz dwójkę dzieci, to będą one miały miejsca w samolocie, ale w tym przypadku płacisz połowę normalnej ceny biletów dla „dorosłych”.
Czasami linie dać ich młode pasażerom miłe upominki. Dzieci będą zadowoleni z nowego misia lub cute zestawu drogowego.

Hotele

Najlepiej jest znaleźć hotel w centrum miasta. Więc trzeba będzie więcej swobody w ruchu i może, na przykład, pójść na spacer, pozostawiając dziecko z mężem.

Przy wyborze hotelu, przeczytaj opinie innych użytkowników z dziećmi. Więc będzie można dowiedzieć się z wyprzedzeniem o zaletach i wadach wybranego hotelu ty. Szczegóły, takie jak pola gry dla dzieci lub pomoc animatorów nie nudzić dziecko.

Oto, na przykład, we Francji, Włoszech, Szwecji, Norwegii i Danii polecam wynajem mieszkań. Jak się okazuje, a oszczędności i wygoda, gdyż hotele w tych miejscach często nie zapewniają rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Praktyczny poradnik

  • Dzieci wymagają trochę więcej czasu

Podczas pobytu z dzieckiem, a potem do niego przyzwyczaić, że dzieci czas spędzić nieco więcej niż zwykle, na wycieczkę po mieście, muzeów, wycieczki … właściwie zaplanować swój czas, dodając trochę dodatkowych minut na każdym swoim działaniu.

  • Być w stanie wynegocjować z mężem

Spróbować uzgodnić wcześniej z mężem wszystkich działań „na brzegu”. Na przykład, nawet gdy idziesz na zakupy, twój mąż będzie siedzieć z dzieckiem. I vice versa. I tak nikt nie został obrażony, aby zaplanować swoje działania.

  • Lotnisko dla dzieci

W podróży lotniczych większości sezonu oferują niektóre lotniska rodzinom oddzielną kolejkę. Dzięki czemu można bardzo szybko przejść niezbędnych procedur. Nadal nie zapomnieć o place zabaw dziecięcych na lotniskach, w którym dziecko będzie w stanie igraszki podczas relaksu przed lotem.

  • Najbardziej przyjazny kraj dla rodzin z dziećmi w „poza sezonem”

Uważa się, że najlepszym jesienią wakacje z dziećmi na plaży – w krajach, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Spadek jest tutaj przychodzi sezon aksamitu i można pływać przed końcem października. Ten tak zwany „przyjazny dla dziecka” kraj, ponieważ istnieją doskonałe warunki specjalne dla dzieci (takich jak żywność i dodatkowych łóżek w hotelu). Ponadto, w rejonie Morza Śródziemnego – wspaniała i pouczające wycieczki, to równie ciekawe jak twoja oszołomienie, a ty. W październiku i listopadzie mieć dobry wypoczynek w Tajlandii, gdzie można oczekiwać wspaniałą pogodę i ciepłe morze. Od listopada, można jeździć w ZEA, gdzie w tym czasie po prostu spada dusznej ciepło.

Wyrzuć wszystkie wątpliwości i fałszywych iść podróżujących z dziećmi. Uwierz mi, to jest dość łatwe, a następnie Twoje wakacje na długi czas, aby zainfekować całą rodzinę w dobrym nastroju i przyniesie Ci wszystkie nowe emocje!

load...