Jak myśleć o naturze zła

Zawartość

„Naturalnie cienki” – nowy trend w branży odchudzania. Jeśli tylko kilka lat temu, bohaterami były kobiety, silnej woli działania pomocowe 60 kilogramów lub więcej na normalnej diecie dla normalnego człowieka, ale teraz każdy szuka „chudość myślenia.” Ostatnio często natknąć wszystkich artykułów, książek i blogów o tych, szczęśliwy, a nie „zamorochennyh” na wadze pań i panów. Ściśle mówiąc, prawdziwi wyznawcy PSI-odchudzanie napisać, że „chude” poprawnie mówić, konieczne jest „slim”. Ale używam tych słów zamiennie. Oba – w znaczeniu „bardzo złym człowiekiem, który zjada wszystko, pociągi losowo i ma prasy, lepiej niż ja.” Jednak w przypadku tego rodzaju są niezwykle rzadkie. Osobiście znam wszystkie trzy z tych towarzyszy, a jeden z nich – prawdziwy mężczyzna wspinacz i nawet dziewczynę. Jednak kochasz mnie wystarczająco dobrze z nimi, aby dowiedzieć się, gdzie w rzeczywistości jest granica między światem błogiej nieświadomości, przepraszam, harmonii, a nasze sportowe i diety wszechświata.

load...

[Powrót do spisu treści]

I uważasz, że nie!

Moja dziewczyna Lily, oprócz egzotycznym wyglądem i interesów polskiej historii, ma tytuł doktora nauk głównych i … 50 kg żywej wagi w czasie wzrostu 168 cm. Co więcej, ta skromna waga wspiera instytut z duchem czasu, a na diecie nigdy nie widziano. Jednak raz użyła, aby przejść do jego przydatności do spółki z siostrą utraty wagi, ale potem przeniósł się i sprawa rzucona.

Lil’ka może zapomnieć jeść, i na kilka dni. Godzinami siedziała na naukowych tekstów, wykładów, a nie myśleć o jedzeniu. Kawa z mlekiem, niektóre dziwne ciastka i kanapki – to była dieta kobiet do niedawna. Na moim ścisła: „zarobić żołądka”, ona odpowiada mniej więcej tak: „Mój tata zjada 1 dziennie i jest najbardziej zdrowe tata na świecie.” Moja dziewczyna nie robi wyrzutów niewiedzy lub braku wykształcenia, ale nie czyta książek na temat prawidłowego odżywiania i ogólnie nie interesują się problemem. Gotować Lily początek, odnoszącego się tylko do Cerkwi kilka lat temu … wiesz, trudno jest w post żuć kilka jabłek i ogórków.

Był tam jeden dzień chciałbym klienta. I miała pompować jakieś wystające części ciała. W trener Tak kompleksowa obsługa obejmuje również rozmowy na telefon komórkowy z pytaniem: „Czy jesz” Więc, towarzysze, naturalnie cienkich naprawdę odnoszą się do żywności jako paliwo. Pamiętał -poeli nie, i tak dobre, wiele innych ciekawych rzeczy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Źle to wszystko, ale dobrze, dobrze!

Między innymi, natura zła jest czasem trenerzy fitness. A oni zdobywać trofea w kompleksie dla zrozumienia kobiecej dyscypliny „ciężarów”, rodzić dzieci … i utrzymać ciężar do 54 kg z wysokości 167 cm Ta część artykułu dedykuję kolegą, któremu zazdroszczę. – Ana.

Poznaliśmy się w pracy, a nie w hali, w coachingu. I pełzać po własnym treningu, białko rasy, lecz siedział blond wróżkę … i pić herbatę, tylko górną suszenie siły. Wyrażenie Musiałem być magiczne, jak ujrzałem cudzoziemca. Wszakże w naszym trenazherke wszystkie podawane przez godzinę, a nawet niektórzy instruktorzy zegar poszedł, aby nie przegapić kolejnego przydatnych przyjmowania pokarmu. I nawet ci, którzy przybierały na wadze, preferowany ciasteczka z fabryki sera kreatyny i barów. Taka jest oazą diety nuda.

Ana osobliwe zdrowe odrzucenie wszystkich tych problemów. Tak, to poszło Dietetyka kursy dla instruktorów, i wie, że konieczne jest, aby mieć pełny klient, aby stać się szczupła. Tak, w nieświadomości, co jest użyteczne żywności i które – nie bardzo, że nie można zarzucić. Jednak dieta składała się z kobiet notorycznie suszarek, odżywcze zupy i popularny w naszym mieście tureckiego fast food. W dniu jej urodzin ona pieczone ciasto miód, i szampana też nie odmówi.

Pewnego dnia zapytałem go wprost: „Co sądzisz na ten temat?”. I usłyszałem sakramentalnego: „To nie tak, oczywiście, to … Może zrezygnować sportu oraz przytyje Tak, dobrze, dobrze, więc nie mam już siły.”.

[Powrót do spisu treści]

Strome góry może być tylko ciastka

U progu dorosłości wynajęliśmy pięć-pokojowe mieszkanie, jak zwykle w domu Stalina, a sześć z nich. Miasto Freaks „zaatakowane” sportowych. Dziewczyna-manager, dziewczynka – skater, chłopiec wspinacz, Jock futbol amatorski i zawodnik MMA, to była taka kompozycja. Zrozumiałe, ranek rozpoczął się z faktem, że trener i sportowiec amator przygotowanie omlety białkowe fighter pogryzł kilka tybetańskich ziół z ryżem, piłkarz spali po opłatach i stron z groupies graczy, a chłopiec, himalaista, jako jedynej otwartej piekarni na rogu, rzucił dla Pirozhenko.

Nasza lodówka ciągle wisi ciasto, słodycze została rozproszona w salonie, więc z dziewczyną-skater siedzi w pokoju i cierpiał … zawodnicy jak i na ogół oświecony, nie obchodzi, ale to jest nasz Anton cichu potępiony. Ale sportowcem amatorem spożywa się okresowo w akcje zdobywca wysokościach, a następnie zorganizować dni postu.

Pod koniec suszenia kwietnia moje nerwy zawodzą. Z okrzykami „ubrać głową” i kolejny tort w ręku, Pobiegłem do zwinny wspinacz na wspólnej kuchni. To była zabawa, ciasto i alpinista nie zostało rannych, ale urodziła wszystkie z charakterystycznym dokładności, zaczął pytać „dlaczego i co myśli.” I otrzymałem w odpowiedzi sakramentalne: „Tak samo smaczne!”

Co te zdjęcia? Nasze cienkie znaki mają ze sobą coś wspólnego. Nie poważnie myśleć, że zdrowa żywność odgrywa przynajmniej pewną rolę w swoim życiu i nie są gotowe do wprowadzenia na ołtarzu wyników sportowych i zdrowia własnych przyzwyczajeń. I oni mają jakąś tajemnicę, która, nawiasem mówiąc, już dawno ujawniły amerykańskich psychologów. Ale o tym innym razem, ale teraz dokładnie rozważyć, czy należy powtórzyć dietę naszych bohaterów.

load...