Jak mogę przygotować zieloną kawę?


Zawartość:

Zielona kawa – to unikatowy produkt. Umożliwia on prowadzić do normalnej masy ciała, oczyszcza organizm z substancji szkodliwych i zasila.

load...

Jednak, aby uzyskać maksymalne korzyści z jego użytkowania oraz w pełni cieszyć się jego smakiem, napój ten powinien być przygotowany prawidłowo używając kluczowych zaleceń.
Powrót do spisu treści

Prażenia i mielenia

Na półkach są zwykle sprzedawane zielone ziarna kawy. W związku z powyższym, po zakupie tego produktu wymaga wstępnego szlifować go. To musi być zrobione w celu smaku napój stał się bardziej nasycony i wyraźny. Ponadto, proces gotowania kawy mielonej jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Ale najpierw zaleca się smażyć ziarna. Aby to zrobić, należy je przepłukać pod bieżącą wodą. Następnie ziarna są rozmieszczone na ściereczką i wysuszyć. Następnie można wysłać je do patelni. W tym przypadku nie jest konieczne dla jednego odbiór pieczeń cały pakiet kawy natychmiast. Musimy to zrobić w partii. Jest to konieczne, aby wypełnić PAN warstwę ziarna jest nie większa niż 2 cm.

Podczas smażenia musi być stale mieszając je tak, że nie są one zagęszczone i nie uległa pogorszeniu. Ziarna trzeba smażyć na wolnym ogniu przez 5-10 minut. Ważne jest, aby zachować poczucie czasu i nie przesadzaj, w przeciwnym razie kawa stracą swój charakterystyczny cierpki smak. Ponadto, nie zbyt długo prażenia zachowa je wszystkie składniki odżywcze. Zaleca się, aby kupić tę nową patelnię i używać go tylko na kawę. Następnie produkt nie absorbuje żadnych obcych zapachów.

Ziarna kawy może być smażone w piekarniku. Aby to zrobić, musi być podgrzewana do temperatury 350 stopni. Następnie, w jednej warstwie w pieczeniu wylewa ziarna. Potem włożył w piekarniku przez 10-15 minut. Podczas tego mieszania jest to konieczne do wytworzenia ziaren. Kiedy są gotowe, trzeba wyciągnąć je i dać im czas na ochłonięcie. Następnie można wlać ziarna do słoika lub torby.

load...

Zmielić produkt trzeba z wielką starannością. Stosowanie nie jest wysoce pożądane w tym elektrycznym młynku. Zielona kawa ma dużą gęstość, a zatem możliwe jest, aby przełamać urządzeń noży. Lepiej jest użyć szlifierki strony, tzw młyn. Jest to konieczne do mielenia ziarna dla cząstek o tym rozmiarze: 1,5h1 mm.

Jeśli ręczny młynek nie jest w arsenale, a następnie użyć maszynce do mięsa. Do szlifowania ziarna nie musi się nóż do mięsa, a dysze przypraw. Można zmielić ziarna zielonej kawy z moździerza. Ale to będzie wymagało dużo wysiłku, aby i wydać na ten proces wystarczająco dużo czasu.


Powrót do spisu treści

Sposób wytwarzania

Większość parzonej kawy zielonej w Turku. Ale jak właściwie gotować w takim urządzeniu do picia? Przed rozpoczęciem parzenia kawy, konieczne jest, aby ogrzać się trochę Turka. Ale powinno się to odbywać na małym ogniu. Nie jest konieczne, aby utrzymać go na dłużej niż 1 minutę. Jeśli Turcy nie rozgrzać przed parzeniem kawy, napój nie będzie tak tart i pachnące.

Następnie należy wlać zimnej wody do Turk i natychmiast go dodać w ilości mielonej kawy 3 łyżeczki. Trzeba powiedzieć, że niektóre przepisy kulinarne napój ten obejmuje stosowanie ciepłej wody, ale to jest błędne. Jeśli wystarczy umieścić mieloną kawę w gorącej wodzie, to nie będzie w stanie wydobyć z niej maksimum użytecznych substancji. Ten negatywny wpływ na skuteczność i smaku napoju. Dlatego też należy zawsze stosować zimną wodę. Gdy jest wypełniona kawę, należy umieścić Turka na małym ogniu.

Wytrzymania napoju jest konieczne dopóki powierzchnia nie pojawiają się pęcherzyki bulgotanie. Następnie należy natychmiast wyłączyć grzanie i wlać do filiżanki kawy gotowy. Teraz można wypić drinka. Jednakże, jeśli chcemy, aby było bardziej aromatyczne i ostre, a następnie podczas gotowania, dodać trochę pikanterii do niego. A jeśli chcesz, aby ten napój bardziej wyrafinowane, a następnie po ugotowaniu należy dodać do Turka kilka łyżek półsłodkie szampana. Następnie trzeba poczekać na odparować spalin w wysokiej temperaturze. Następnie można korzystać najpyszniejszy napój.

Wiele z nich jest zainteresowany informacjami na temat parzenia kawy w prawo gejzer. Proces gotowania nie różni złożoność. Po pierwsze, w komorze gejzeru umieszczonym poniżej wymaganej ilości wody przelewa się. Następnie zestaw filtrów z metalu, a w zagłębieniu wylano 3-4 kawy łyżkę. Dalsze nici górnej części gejzeru, a następnie ustawienie urządzenia na małym ogniu. Jest to konieczne, aby czekać, aż woda wrze i kawy całkowicie dotrzeć w górnej komorze gejzeru. Po zakończeniu tego procesu, urządzenie może być usuwane z ognia i wlać napoju do filiżanki.

Drink Gotowanie francuski-press i ekspres do kawy

Niektórzy ludzie wolą napar zielonej kawy prasy francuskiej. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w tym przypadku możliwe jest gotować niezwykle aromatyzowane napoje, które zadowolą swój niezwykły smak każda. Ale jak go ugotować prawidłowo? Po pierwsze, trzeba wypełnić specjalny zbiornik francuskiej prasy kilka łyżeczek kawy mielonej. Potem napełnia się wrzącą wodę. Wszystko to należy pozostawić do zaparzenia na 8-10 minut. Następnie nacisnąć tłok powoli i pić z odrębnych powodów. Teraz może być wylana do filiżanki i cieszyć się niezwykłą smak i aromat.

Zielona kawa może być parzona w ekspresie do kawy. Może to zostać wykorzystane jako produkt gruntowych i produkty pełnoziarniste. Proces gotowania jest taka sama, jak w konwencjonalnej czarnej napoju. Najpierw wlewa się do specjalnej komory kawy, a drugi jest wypełniony wodą, a następnie umieścić niezbędne korekty w oparciu o model sprzętu gospodarstwa domowego. Po tym, to pozostaje tylko czekać, aż napój jest gotowy.

Prosty sposób do parzenia napojów

Często może okazać się, że dom nie turecki, nie ekspres do kawy, no French-press lub inne odpowiednie urządzenie. Co zrobić w tym przypadku? Konieczne jest użycie prostego przepis na gotowanie. Przewiduje on parzy kawę w filiżance. Przyjrzymy się, jak to zrobić dobrze. Tak, trzeba najpierw zalać w filiżance 2 łyżeczki mielonej kawy. Następnie wlewa się ją do wrzącej wody w wymaganej ilości. Następnie trzeba zaparzyć napój. Zaleca się, aby zostawić go na stole przez 5-7 minuty. Wtedy trzeba podjąć jeszcze jedną filiżankę, ustaw na nim drobne sito i wlać napój. Po, że będzie gotowy do użytku.

Jak gotować silny napój?

Z zielonej kawy parzonej jest często silny napój. W tym celu konieczne jest, aby wziąć wodą (1 część) i całość ziarna (6 części). Wszystko to umieścić na średnim ogniu, i utrzymuje się przez 15 minut. Następnie gotowy wypić trochę chłodzi i sączy. Po tym można ją pić. Co do zasady, to sposób przygotowania okazuje dużo kawy. Jeśli nie można go wypić od razu, zaleca się, aby usunąć pozostałą w lodówce, a następnie można je dostać i podgrzać w razie potrzeby. Przechowywać gotowane zieloną kawę w ten sposób może być kilka dni.


Powrót do spisu treści

Typowe błędy podczas przygotowywania

Sporo, kupując zieloną kawę i rozpocząć szlifowanie, rozczarowany w produkcie. I to wszystko jest to, że nie dokona ziaren drobnych granulek. W efekcie uzyskuje się dopiero po szlifowanie grube okruchy, a oni uważają, że nie jest to absolutnie nadaje się do gotowania. Jednak zielona kawa jest prawie niemożliwe, aby dokładnie zniszczyć. Dlatego nie być zdenerwowany, gdy w stanie uzyskać dość duże cząstki. Zapraszam do korzystania z nich w celu przygotowania napoju.

Często w trakcie prażenia niektóre w celu nadania im bardziej estetyczny wygląd trzymane im więcej niż 15 minut na ogniu. Aby to zrobić jest zdecydowanie odradzane. Po tym wszystkim, a następnie dostać regularną czarną kawę, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Podczas przygotowywania kawy, niektóre aktywne wykorzystanie imbir, które są znane, aby przyspieszyć metabolizm i spalanie tłuszczu. Nie należy jednak nadużywać tej przyprawy. Dietetycy twierdzą, że picie więcej niż jedną filiżankę zielonej kawy dziennie z imbiru szkodliwe. Dlatego też korzystać z różnych przypraw. Pomimo faktu, że waga pójdzie trochę wolniej, nadal będziesz w stanie utrzymać ich zdrowie.

Powrót do spisu treści

Jak pić zieloną kawę?

Osobno należy powiedzieć o tym, jak pić zieloną herbatę. Użyj go na różne sposoby, wszystko zależy od tego w jakim celu dana osoba chce osiągnąć. Tak więc, jeśli chcesz, aby naładować swoją energię i wigor, to wystarczy jeden kubek na śniadanie. Jeśli twoim celem jest utrata wagi przy pomocy takiego napoju, istnieje potrzeba, aby pić co najmniej 4-5 filiżanek w ciągu dnia, oczywiście, jeśli nie są zakazane kofeiny w dużych ilościach. Jednocześnie pić zieloną kawę w zakresie niezbędnym do co najmniej 10 tygodni. Dopiero po tym czasie będzie w stanie znormalizować swoją wagę.

Dywersyfikację smak kawy, można nie tylko dodać przyprawę do niego, ale także mleko. Można nawet umieścić go w ciągu kilku łyżek miód. Cukier może być dodany tylko jeśli napój nie jest stosowany w celu schudnąć i do zasilania i energii. Wymieszać z niektórych leków lub Badami nie jest zalecane.

Jeśli kobieta jest w stanie lub karmi piersią, najlepiej jest zrezygnować z korzystania z tego napoju, lub przynajmniej zmniejszyć dzienną dawkę do dwóch filiżanek dziennie.

load...