Jak gotować naleśniki sekrety gotowania cienkich naleśników powietrznych

Karnawał już minął, ale zawsze chcą naleśniki. Naleśniki z pewnością przygotuje wyjście na śniadanie. I nie masz pojęcia, ile zajęło mi trochę czasu, aby nauczyć się je gotować. Dlatego będę oszczędzić cenny czas i dzielić tajniki gotowania moje ulubione naleśniki.

load...

Składniki rekordu:

  1. Eggs – 2 szt. Lepszym wyborem, to świetnie.
  2. Wody – 250 ml.
  3. Milk 250 ml.
  4. Mąka – około 180 gramów.
  5. Masło – 50 uncji
  6. Sól i cukier.

Zacznijmy. W misce lub garnku, jak wolisz, wymieszać mleko, wodę, jajka, cukier i sól. Mieszać do momentu, aż cały cukier się rozpuści. W tym czasie, stopić masło w kuchence mikrofalowej i pozostawić do schłodzenia do temperatury pokojowej.

Wprowadź posiłek, wziąć w rękę trzepaczką lub blender zanurzenia i mieszać, aż będzie gładkie. Ja syknął, na wszelki wypadek, że nie natknąć się w naleśnikach mąki grudek.

load...

Teraz wprowadź stopione masło i wymieszać je w cieście naleśnikowym z. Spójrz na konsystencji ciasta. Wyciąg trzepaczka nad miską. Ciasto drenażu cienkim strumieniem, ale w tym przypadku nie może być zbyt gruba. Po pewnym czasie można nauczyć się być określony przez konsystencji ciasta, czyli naleśniki można uzyskać wynik.

Daj ciasta trochę stanąć około pół godziny. Jest to bardzo ważny etap. Torment wymaga czasu, więc „chwycił”. Po półgodzinie można gotować naleśniki. Nawiasem mówiąc, nie zastanawiam się, dlaczego naleśniki są pieczone, nie smażone? W kuchni, termin „herbatniki” oznacza zazharivanie suchej patelni. I to nie jest pieczenie lub grillowanie, czyli ciastka, więc piec placki.

Powiedzmy sobie z patelni i ciepła. Najlepszym rozwiązaniem dla patelni – żeliwo. Jest dobrze i równomiernie rozgrzewa, nie pozostawiając żadnych nieogrzewanych pomieszczeniach. Ale jeśli nie masz żeliwną patelnię, a następnie podjąć najcięższe z tych, które masz, i piec w nim, a następnie kupić żeliwny wciąż 🙂 zawsze pod ręką. Temperatura powinna być wysoka, ale nie za dużo. Na moim talerzu 12 reżimów temperaturowych, naleśniki zawsze upiec 9 lub 10. Jeśli tryby 6, wybrać 5, ale pan powinien być dobrze rozpalone. Rozmowa jest dobry, mam na myśli naprawdę dobre. Jeśli temperatura jest zbyt mało, naleśniki prawdopodobne peresushatsya i przyklejają się do patelni.

Red-hot Patelnia. Wylać go w małej ilości oleju roślinnego i pocierać cienką warstwę na szalce z papierowym ręcznikiem. Należy uważać, aby nie spalić. Mieszać cieście kadzi, łopatka trochę. Teraz weź patelnię w ręku, wlać go w środku ciasta i zacząć dystrybuować go w ruchu kołowego na powierzchni patelni. Ciasto powinno być na tyle, aby pokryć powierzchnię szalki równomiernie. Po 5-6 naleśników zdasz sobie sprawę, ile trzeba, aby przetestować swoje patelnie.

Wszystkie te działania nie powinny zająć więcej niż 2-3 sekund. Włożyć z powrotem na patelnię z ognia i poczekać, aż krawędzie pancake zacznie wysychać nieco. Teraz musi być odwrócona. Można to zrobić na wiele sposobów, trzeba wybrać najwygodniejszy. I podnosi się z jednego końca naleśnik z wykałaczką lub bambusowym patyku, naleśnik chwycić rękami i szybkiego obrócenia 🙂 Jeśli uważasz, że w ten sposób zbyt ekstremalne, korzystanie z cienkiej i długiej łopatki. Spacer ją delikatnie na skraju naleśnik, i podniósł swoją kolej.

Jeśli naleśnik zaczerwienił, ale złamał podczas skręcania, wtedy test jest za mało mąki. Dodaj łyżkę bez slajdów, wymieszać i spróbować upiec nowy naleśnik. Jeśli po tym naleśniki są podarte, należy powtórzyć procedurę z mąką. Minimalna ilość mąki 500 ml – 180 gr. Ale posiłek jest inny, więc nie może być odchylenie. Nie zniechęcaj się, jeśli cholera wybuchła. Skorygować ciasto i spróbuj ponownie.

0.

Odwrócone i piec w około połowie czasu, niż do pierwszej strony. Złożyć naleśnik na talerzu, i pamiętaj, aby spróbować. Jeśli to konieczne, dodać cukier lub sól, nie zapomnij dokładnie wymieszać ciasto.

Dobry naleśnik musi być gruba. To powinno być cienkie i przewiewne. Nie należy łamać, jeśli wziąć go w ręku. Powinno być lekko słodki, nawet jeśli masz zamiar wepchnąć ją na coś słonego. Lubię stosunek soli i cukru na 500 ml cieczy 5/35.

Nadal gotować naleśniki, do końca ciasta. Uwielbiam ich naleśniki w pomarańczowym smaku, więc dodać trochę skórkę pomarańczową do ciasta. Można dodać, że do gustu. Może to być cynamon, wanilia, pieprz cayenne i być może, dlaczego nie 🙂 Spróbuj, eksperyment, sprawozdanie z wyników do 🙂 Bon appetit!

Wiaczesław Pogorelyi

load...