Jajko diety przez 3 dni – jeden z lekkich opcji menu

Dzisiaj, to dieta jest uważana za jedną z najbardziej popularnych. Jednak zanim zdobyła taką sławę, o korzyściach płynących z jajek były liczne i długotrwałe spory. Poprzez badania przeprowadzonego w różnych krajach, to wykazano, że dieta jaj przez 3 dni lub więcej, nie jest szkodliwa dla organizmu. Przeciwnie, ma korzystny wpływ na wiele procesów życiowych. Będziemy rozmawiać o jego zalety i wady.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości jaj

Ten smaczny i niedrogi produkt ma masę przydatnych właściwości, a mianowicie:

 • Jajka są bogate w substancje, które poprawiają pamięć, koncentrację i funkcjonowanie mózgu w ogóle. Jest to witamina K i substancji niacynę.
 • Ponadto zawierają wapń, jod, cynk, żelazo, witaminy B, E, A, D. To eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kompleksów Okres diecie witamin i minerałów.
 • Oczywistą zaletą jest niska Produkt kalorii. Jeśli śniadanie zjeść 2 jajka, potem głód przyjdzie do ciebie szybko. W rezultacie, kiedy jest stosowany regularnie, można szybko zobaczyć, jak łuski będą odbiegać w dół.

Istnieje wiele wariantów takiej diety – od szybkiego do 3, 5 dni przed dłuższej perspektywie, przeznaczony dla 1,2,4 tygodni. Skupimy się na najprostszych opcji.

load...

Krótkie diety przez 3 dni

Jaja mogą być spożywane bez ograniczeń w czasie tej krótkiej diety. Oni mogą dodać trochę owoców i warzyw. Całkowicie wykluczyć z diety mąka, słodkie i tłuste potrawy. Zamiast czarnej herbaty i kawy, zaleca się pić wodę.

Ponieważ dieta ogranicza się spożycie węglowodanów, które w dłuższej perspektywie możliwe są objawy, jak uczucie osłabienia mięśni oraz pogorszenia nastroju. Dlatego nie powinno trwać dłużej niż 3 dni (maksymalnie – 4 dni). Ale nawet w tym przypadku, wyniki mogą być zaskakujące – można stracić nawet do 4 kilogramów nadwagi. Wraz z jego odejściem nastąpi i oczyszczanie organizmu z toksyn.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Podczas takiego wyładowania należy stosować się do następujących zasad:

 • posiłek jest podzielony na 3 dawki;
 • Przerwa między nimi powinna wynosić 4:00;
 • Raz ostatni powinien jeść 4 godziny przed snem;
 • Jak już wspomniano, nie może być dodawany do oleju spożywczego i innych olejów;
 • Podczas jednego posiłku można dodać do jaj jednego gatunku warzyw (z wyjątkiem ziemniaków);
 • Jako ciekłej wody pić ani niesłodzone zielonej herbaty.

Dobre wyniki słynnej diety, podczas 3 dni wraz z jaj używane duże ilości grejpfrutów. W nim, omówimy oddzielnie.

Egg-grejpfrut dieta

Odżywianie grejpfrutów podana jest szczególne miejsce, ponieważ posiada unikalne właściwości:

 • Pomaga obniżyć zły cholesterol;
 • Zapobiega powstawaniu nowych tłuszczów osadzonych;
 • Pomaga zmniejszyć apetyt;
 • Pozwala przywrócić równowagę glukozy i insuliny;
 • Składa się z minerałów i witamin.

Jaja kurze z powodu długiego asymilacji powoduje uczucie sytości, a zatem taka dieta nie jest trudne. Ponieważ zawierają luteinę i biotyny przyspieszenia procesów, takich jak podział tłuszczów i wydalania z organizmu. Przyczyniają się również sprężystość elastyczność skóry i tkanek.

Warunki połączenia jaja i grejpfruta

Dieta ta jest przeznaczona do 3 dni, ale może być rozszerzona na 1 tydzień. Należy stosować się do poniższych wskazówek.

 1. Cały czas trzeba pić dużo wody (2 litry). Byłoby najlepiej alkaliczne niegazowanej wody. Pomaga neutralizować działanie kwasów organicznych, które są bogate w grejpfruta.
 2. Lepiej użyć jajka na miękko. Ich asymilacji trwa dłużej, co oznacza, że ​​później przychodzi uczucie głodu.
 3. Odżywianie powinno być owocem. W ten sposób proces produkcji rozpoczyna enzymów odpowiedzialnych za rozszczepianie tłuszczowej ciała, i sprawia, że ​​nowe formy.
 4. Nie stosować jako dodatek soli, przypraw i cukru. Więc można zmniejszyć spożycie kalorii do 800 kalorii dziennie.

Podczas diety przeznaczony dla 3-4 dni, na śniadanie można zjeść pół grejpfruta, 1 jajko, kawałek diety chleba i szklanka zielonej herbaty. Podczas kolacji, jeść pozostałe owoce i dodać do niej 2 jajka i zielonej herbaty. Kolacja składa się z jednego jajka, pół grejpfruta i zielonej herbaty z łyżeczką miodu.

Obniżone wersja tej diety zawiera bulwy ziemniaka (1), które są gotowane lub pieczone formularza, można jeść w porze lunchu. Udziela się zgody na obsłudze i sok pomidorowy.

Jeśli dokładnie stosować się do powyższych zaleceń, 4 dni można zostawić co najmniej kilka kilogramów.

Środki ostrożności i wady

Taka dieta jest przeciwwskazany u osób, które są skłonne do reakcji alergicznych, ponieważ oba produkty – są potencjalnymi alergenami. To nie może być stosowany w okresie ciąży i laktacji. To może pogorszyć chorób nerek i dróg trawiennych. Od grejpfruta nie można łączyć z niektórymi lekami, zawsze należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Jak wygląda jajko dieta

Opinie mówią, że w perspektywie krótkoterminowej, która oferuje trzydniową dietę jajka mogą szybko zredukować wagę. Nie możemy powiedzieć, że sukces można osiągnąć z łatwością. Ale jeśli nie boją się trudności, to możemy zaryzykować i spróbować. Powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...