HLS: oczekiwania i rzeczywistość

Zawartość

Członkowie zdrowego stylu życia jest bardzo optymistyczne. Rzeczywiście, nie ma podstaw do rozprzestrzeniania idei bardziej płodne niż mózg człowieka, raz na zawsze, postanowił zmienić swoje życie. Inwestycje w wątpliwych papierów wartościowych oraz zakup bezużyteczne, ale bardzo prestiżową Bag -. „Mnie” nie tylko impulsywne wydatki Zdecydował się w Nowym Roku jest bardzo zdrowe podatne na reklamy i promocji nie mniej niż innych neofitów. W ogóle, zdrowia wyścigu życia przekształcona w zakupy 24/7, a harmonia i piękno do dobrego samopoczucia to nie sumują się. Dlaczego tak się dzieje?

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak sądzimy, zdeterminowany, aby zmienić siebie

Nie lekceważyć prosty ludzki strach przed nieznanym. Nikt nie znajdzie to dziwne trochę strach, zmieniają pracę i czuję się trochę niepewnie, przenosząc się do innego kraju. Ale żeby zacząć jeść warzywa zamiast puree i liofilizowane mięsne pierogi zamiast, tak jak nie powinno powodować te same emocje i lęki.

Wierzymy, że wszystkie użyteczne zmiany są tak dobre, że zakorzeni się. Tak, bez wysiłku, bez problemu i bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dlatego oczekujemy, że:

 • Jeśli dieta jest zdrowa i zbilansowana, głód szybko oddalać się od siebie;
 • Otaczającego cię radośnie klepiąc po ramieniu, kiedy zobaczył tacę z surówką i puszki z gryki w porze lunchu; Dzieci
 • Będzie tak zadowolony z faktu, że zamiast „McDonald”, jesteś teraz pójście do parku jeździć na rolkach;
 • Wydatki na żywność

  load...
 • Same spadną;
 • Problemy zdrowotne też rozpuszczają się same;
 • Miesiąc ZOZha mogą czerpać korzyści w postaci pięknej figury w stroju kąpielowym;
 • A wszystko to się stanie z łatwością, bez wysiłku i wewnętrznej walki

[Powrót do spisu treści]

Reality ZOZha oczy zwykłego człowieka

Proste, w pewnym sensie, nie obciążone zombiruyut psychologii pozytywnej, a nie powtarzając afirmacje, zamiast rozwiązywania problemów. Osobiście uważam, że lepiej jest, aby ostrzec samotnie, że na drodze znaleziono kamienie, a powinni nosić wygodne buty, wysłać go w sposób, w sandałach iz pozytywnym.

Ale to w końcu z metafor. W rzeczywistości, to się dzieje:

 • Po zdrowe śniadanie z płatków owsianych i twaróg głodny przez podręcznika 2, 5:00, i jest szokujące;
 • Powinien dostać tylko tacę z domowej roboty jedzenie w miejscu publicznym, jak wiele rzeczy słychać niepochlebne o sobie. I tak, szef samo nie mogą być zadowoleni z tego, co masz rozgrzany. Wielu moich klientów bardzo narzekają na szefa, który jest zawsze w biurze „żywność pachnie”;
 • Krewni

 • Wolą zachowania własnych nawyków, a nie wsparcie. I tak, trzeba smażyć naleśniki jeśli smażyć je wcześniej, nawet jeśli teraz nie je jeść. A w „McDonald”, aby przejść z dziećmi, też;
 • Pierwszym miesiącu kosztuje prostu szokujące. Tak, można kupić „zwykły pokarm dla wszystkich” i „zdrowe” dla siebie;
 • Możliwe, Twoje zdrowie nie poprawi się z prędkością światła, a nie czujesz się od razu obiecał wigor i wzrostu. I pewnie jeszcze wrócić do kliniki i ulegają niezbędnych badań;
 • Rysunek za pierwszy miesiąc, też specjalnie się nie zmieniają. Ktoś, przepraszam za to, że proste, uruchomiła właśnie podręcznik wyrzucić 3-5 kg. I ktoś – w ogóle nic, a nawet podnieść.

Wydawałoby się, że wraz z pojawieniem się w ostatnim akapicie powinno pochodzić powszechnego smutku, depresji i powrót do dawnego stylu życia. Ale jest zwykle okresem manii zakupów – po prostu kupuje wszystko biznesowe Soup, zestawy posiłków i tabletki odchudzające, a zaczyna się to wszystko w nadziei, że przynajmniej zbliżyć się do prawdy tak. A potem, patrząc na wyciągu z karty kredytowej, osoba rzuca wszystko i idzie do kategorii okazjonalnych gości do klubu fitness i okresowych „sałatki klienta” na lunch. Oczywiście, nie poprawia zdrowia, jak również na tej samej figurze.

[Powrót do spisu treści]

Jak uniknąć problemów i rozczarowań

Osobiście radzę wszyscy moi klienci zrezygnować z wyznaczania celów, takich jak „minus 5 kg na miesiąc”, mimo że są fizjologicznie i prawdziwe. Popieram pomysł, że celem było opracowanie pewnych nawyków:

 • Regularnej aktywności fizycznej;
 • Do treningu siłowego 3 razy w tygodniu;
 • Do prawidłowej, zdrowej i umiarkowanego jedzenia

I zwykle zalecają wprowadzić nowy zwyczaj w tej kolejności, co najmniej fizjologicznie i jest spowodowane działaniem na odwrót. Jest to logiczne, jeśli chcesz schudnąć szybko, od razu przejść na dietę. I nie mniej uzasadnione tylko wtedy połączyć trening i tak dalej. W rzeczywistości, „zwykle na odwrót” działa tylko dlatego, że dla większości kobiet jest to wyczyn nie tylko dieta, czyli normalna organizacja szkoleń. We wszystkich dietach nie siadała, a więcej niż jeden raz. Ale jeśli chodzi o sport „dobrych przyjaciół”, głównie przed wakacje lub przed latem. I to jest, przepraszam, nie HLS i jego imitacji.

A co z resztą? Rozsądne oszczędności na produktach, a stanie się z rodziną jak najszybciej nauczyć się zakup jedzenie jest naprawdę odpowiedniej ilości, i nie będzie z przyzwyczajenia pchnięcie w koszyku 2 opakowania pączki z obliczeń „na siebie.” Jeśli kupujesz słodycze męża lub dzieci, kupić je w tempie, które nie jedzą ich więcej, i to jest cały sekret oszczędności.

Aby poradzić sobie z krytycznie myślących ludzi, moim zdaniem, w rzeczywistości nie jest to konieczne. Pierwszy raz był również – wygłosił wykład na temat korzyści płynących z gryki za osądów widzenia, i był szczęśliwy, aby wyjaśnić, dlaczego na statywie nie będę męski, ale mój przeciwnik od ciągłego gadania o niczym w pokoju, więc nic nie będzie rosnąć. Rzeczy są w porządku w jego różnorodności. I istnieją dwa „nie jest dość Apollo”, który wystawił cię w plecy z palca i znaleźć naleśniki na swoim stanowisku, prawdopodobnie w czymś dobre, być może są one doskonałymi pracownikami i wspaniały ojciec, kto wie?

Cóż, czego się głodny, będziesz cierpieć średnio trzy tygodnie. Jest to mniej niż dla każdej dłuższej adaptacji diecie jak „Kremla” lub „protasovskoy”. I „puścić”, zwykle, gdy zmniejszenie masy ciała jest nie tylko świadomość znaczenia przy wyborze produktów, ale również muszą zorganizować diety.

Ale co z postaci i stroju kąpielowym? Daj sobie co najmniej pół roku, aby robić to dobrze, a nie iść na odległość. A w lecie będzie można umieścić więcej ciekawych celów i wyboru różnych zadań.

load...