Gwiazdy schudnąć z zielonej kawy?

Zawartość

Oh Lightstone! Kto nie wie, tzw ekstrakt zielonej kawy. Trzeba tylko otworzyć zasobu do publikacji naukowych w dziedzinie medycyny (PubMed), Stany Zjednoczone, a znajdziesz tysiące linków do wyników badań, które okazują wiele korzyści dla Świetlnego zdrowia. Wiesz co? Jeśli PubMed był dostępny podczas promocji ekstraktu zgodne z ananasa, ekstrakt z zielonej herbaty, Garcinia i papai, badacze byłoby po prostu jako „eksplodujące doznań” w tym zakresie. Jeśli chodzi o wybór tematów badawczych, nie myślę, że ten proces jest tak niezależny od trendów branżowych wagi straty. Czy wiesz, co i kto płaci naukowców w Stanach Zjednoczonych? Zasadniczo, wszystkie badania przeprowadzone na fundusze pieniędzy sponsorzy. A ich jest czymś po prostu i stworzyć właścicielom firm produkujących suplementy diety. Nie chcę powiedzieć, że jest w 100% z drogi, ale badania nie mają niezależne. A zwłaszcza nie biorą pod uwagę, że nie jest gwiazdą Hollywood połyka N.

load...

[Powrót do spisu treści]

Coś o korzyściach płynących z zielonej kawy

Badania na University of Scranton w stanie Pensylwania, Stany Zjednoczone (Między nami dziewczynami, niezbyt silnego ośrodka naukowego, a stamtąd, i słynnych lekarzy żywienia, wtedy w ogóle nie ma, a nawet uniwersytet tam pieniędzy wspólnoty katolickiej, ale nie zarabiają jako ośrodka badawczego, który jak to wskazuje na rozwoju wiedzy w tej instytucji) wykazała, że ​​nawet w dawce 800 mg Lightstone czyste, dodaje się do żywności, można ograniczyć masę tłuszczową o około 10% w tym samym czasie, gdy uczestnicy eksperymentu nie przylegają do każdej diety, jednak jedli wszystko proszę.

W rzeczywistości, publikując wyniki, naukowcy slukavili – dowolną aplikację na diecie i aktywności fizycznej, respondenci nie zostały podane do publicznej wiadomości. Być może to jest dieta „, jak im się podoba” był całkiem sam w kategoriach tego, co jest zalecane dla odchudzających znanych organizacji ochrony zdrowia i aktywności fizycznej jest wciąż obecny. Krótko mówiąc, sam eksperyment jest bardzo podobny do znanego na całym show dr Oz, gdzie uczestnicy zostali podzielona równo, jeden pół i pili 600 mg Lightstone, a drugi, po prostu pigułki placebo. Dieta nie przestrzega równych, ćwiczenia nie również szczególnie zaangażowana. A publiczność, szczerze mówiąc, został wybrany spośród osób cierpiących na otyłość i całkowicie uzależnionych od fast foodów w najgorszym z jego zrozumieniem. W rezultacie, „svetolovye” dzieci straciły na wadze, średnio 2 kg i „normalnych” – 1 kg, jak to ilustruje nie tylko korzyści z zielonej kawy dla utraty wagi, ale również fakt, że ludzie jedzą mniej, jeśli tylko obiecują na terenie całego kraju i do zrobienia.

Ale to wszystko pod uwagę, że wierzchołek góry lodowej. Zgroza, co autorytatywny w sprawach żywienia gazety „Daily Mail” (dla tych, którzy nie wiedzą o poziomie źródłowym „Komsomolskaja Prawda” w języku rosyjskim), ale opublikował artykuł, według którego Lightstone zabrać Jennifer Lopez, Katy Perry i Demi Moore. I, jak mówią, to się zaczęło …

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie zrobić wszystko, co trwa Jen Lopez

A teraz szczerze przyznać się do siebie dobrze, kupisz Lightstone, no i co z tego? Słynna gwiazda z listy, przepraszam za to, że rude, dokładnie ubezpieczony część ciała nie siedzą. W normalnym (nie jest na utratę wagi, a także wspieranie kształt) tryb ich tygodniowego harmonogramu obejmuje 4 sesje z osobistym trenerem. I każdy z nich-taki przylega do zdrowej diety. Co więcej, ta ostatnia interpretacja, sądząc z wywiadów, nie jest „nie jedzą tłuste / słona / słodka”, ale raczej, dieta Zone, „czysty” power (czytaj, niektóre warzywa, owoce i źródła niskotłuszczowe białka) ze ściśle kontrolowanych porcji specjalnie wyszkolonych ludzi.

10% tkanki tłuszczowej – nie jest tak dużo, nawet jeśli jest to prawdą. Ale zagrożenie związane z „svetolschikov” nie jako iluzoryczne:

  • Zespół jelita drażliwego. Kto nie wie, stawia w stabilnej biegunką i traktowano skomplikowanych procedur, które obejmują zmiany w diecie i, Lightstone i wykluczenie oraz, ułaskawienie, czopków doodbytniczych, też;
  • Zwiększona drażliwość nerwowego. Tabletki kofeiny z najbardziej svetolovyh nikogo wykluczone. Zalecana dawka „w pakiecie” i rzeczywistą dawkę, w którym ekstrakt z zielonej kawy zaczyna działać jakiś sposób, na dwóch różnych dawek. Jeśli ty sam podnieść dawkowanie może „wyprowadzić”, a także jest kofeina. A to drżenie, adaptacja układu nerwowego „przez kofeinę”, a po nim zespół odstawienia, ciśnienie skacze, tachykardia i ewentualnego przeciążenia układu wydalniczego powodu silnego moczopędnego

[Powrót do spisu treści]

Nie wszystkie Świetlnego że tabletki

Porozmawiajmy o cechy działalności w strefie „ru”. Aby zdobyć zieloną kawę powinna być następująca:

  • Rejestracja na każdej chińskiej tablicy, co zmniejsza hurtowych dostawców i klientów;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Miejsce w magazynie w mieście, a także układ z drukarki, aby wydrukować etykiety

Biznesmeni nie są zbyt zaniepokojeni o swoje zdrowie, należy wykonać następujące czynności – kupić Lightstone „know Neum” in-chińskich braci za 1 $ za 400 g tabletek pakowanych w słoiki się w mieście, a dostarczonych z każdym pięknym opakowaniu. Zaawansowane chińscy bracia oferują nawet do samych etykiet. Wszystko to pochodzi przejść przez aptekę internetową lub po prostu reklamy. No nie odpowiada za nic nie jest odpowiedzialny.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się wziąć zieloną kawę do utraty wagi, wierzą, że bez niej nie można utrzymać dietę i ćwiczenia plan kupić wyciąg tylko prawną, apteka off-line, z normalnego adresu prawnego i normalną licencję. Wybierz tylko Lightstone, która jest prawnie zarejestrowaną na terytorium Federacji Rosyjskiej przez producenta lub dystrybutora, a producent nie ukryć tę część cudownego leku, a nie ukrywa się za ekstraktu z zielonej kawy regularny benzoesanu kofeiny lub gorszej.

I upewnij się, że ćwiczysz przynajmniej 4 razy w tygodniu, a nie zapomnij, aby jeść prawo. A potem, wiesz, nie jestem jednym ogłoszone na stronach internetowych lekarz-odnostranichnikah-adw odchudzania z zielonej kawy i brak wychowania fizycznego w prawdziwych rejestrów zaświadczeń lekarskich nie został znaleziony.

load...