Futro – główny trend zimie 2017

W tym sezonie, u szczytu popularności naturalnego i sztucznego futra: futra, kurtki, czapki i torby futerkowych. Co jeszcze przygotowaliśmy wiodącą dom mody mody dla wszystkich krajów? Co zadowoli ich podczas nadchodzącej zimy płci pięknej? Odpowiedź szuka w naszym wyborze produktów futrzarskich.

load...

Futra

W obecnym sezonie zimowym, taka tradycyjna pozycja ubrań damskich obecne w prawie wszystkich kolekcjach. Niewątpliwie płaszcze są uniwersalnym sposobem, aby chronić się przed zimnem, a jednocześnie zaspokoić jej kobiecej próżności.

Główną cechą nadchodzącym sezonie – dość skromny rozmiar: prosta sylwetka, kolan lub nieco poniżej. Futro istotne jak krótki i długi drzemkę.

Absolutnym hitem zimy 2017 – futro z lamparta barwienia. Ponadto futra może być mała, na przykład, jagnięcina Beaver i królika.

algierka

W tym roku, przynajmniej znać ciuch przekroczyła wszelkie oczekiwania fashionistas. W przeciwieństwie do futrze jest poza granicami tradycyjne i zwyczajne. Projektanci oferują model w kombinacji futra oraz tkane materiały. Krótko mówiąc, wybór jest bardzo bogata i zróżnicowana. Ale dzianiny płaszcz wielkogabarytowych przędzy z dużym futrzanym kołnierzem będzie absolutny hit tej zimy.

load...

kurtki futrzane

Kurtki futra są nadal popularne, a wiele z nich w tym sezonie. Ale nie trać czasu na poszukiwanie nowych produktów. W modzie kurtki są takie same jak w poprzednim sezonie. Wyroby futrzane wiszące w szafie nie jest to pierwszy rok, dzisiaj większe znaczenie niż to było kilka lat temu.

kamizelki futrzane

Rękawów futro – sama nowość i kolejny hit sezonu. Według projektantów, ten nowy produkt powinien być przedmiotem zainteresowania i odwołać się do wielu z płci pięknej. Przede wszystkim, jego funkcjonalność i atrakcyjny wygląd.

Tej zimy futrzane kamizelki są prezentowane w różnych stylach i odmianach. Ta kamizelka można nosić z dzianiny Kombinezony denim sukienkę i szyfonu lub jedwabiu suknia, i umieścić na szczycie skórzaną kurtkę lub płaszcz z grubego płótna.

kolorowych futer

Chociaż dzisiaj nie ma takiego szał kolorze futra, jak to było rok czy dwa lata temu, ale wielu projektantów i w tym roku zdecydowaliśmy się oddawać się tej przyjemności.

Aby wyglądać modne tej zimy, wystarczy być przemalowany w jasny niebieski, czerwony, żółty lub fioletowy futra zapomniane rzeczy ze swojego gabinetu.

Nakrycia głowy

Co dziwne, ale w tym sezonie nie prezentuje tak wiele kapelusze. Ten kaptur futro i różne odmiany beretów futra i czapki ushanok.

W tym sezonie do przesadzone kurtki, płaszcze, kurtki i futra są stosowane różnorodne okapy (wygodne, duże i nieporęczne), które są również oddzielnie podjęte Ubiory głowy.

kołnierze futrzane i boa

Tej zimy mogą być odpinane kaptury nie tylko, ale nawet obroże i boa wykonane z futra.

Aby wyglądać modnie, niekoniecznie wydawać pieniędzy na zakup nowych akcesoriów futro, wystarczy, aby wydostać się z ich zapasów zakupione kilka lat temu, boa i obroże. Naturalne futro powinno być puszyste. Red fox – bez jakiejkolwiek konkurencji.

Kobiety projektantów mody powinni nosić je z kurtki i płaszcze, a połączony z głównym trendem mody tej zimy – dziane rzeczy.

pelisa

Boa futra i obroże mogą być noszone jako odzież wierzchnia z obiektami i sukienki wykonane z jedwabiu.

Dla pięknych kobiet, wiele domów mody oferują rzeczy stałych futerkiem, które pozwalają płci pięknej wyglądają bardzo słodkie i kobiece.

Dla kobiet biznesu projektanci oferują stroje z odrobiną futerkiem.

torebki futrzane

Torby z dużymi wstawkami futerkowych oraz w całości wykonany z futra, wszystko było wściekłość pięć lat temu, od tego czasu moda na nich nie przechodzi. Akcesoria te już dawno przestała szokować konserwatywnych poglądach panie. W tym roku odbędzie się pod znakiem futra, ich liczebność należy się spodziewać. Przynajmniej tak projektanci obiecują.

buty futrzane

Jeśli produkcja toreb futra stały się dość znane materiały, obfitość butach futerkowych – dość nieoczekiwane zjawisko. Wysokie buty wykonane w całości z futra, z wyjątkiem podeszwy, zapowiada się na hit tego sezonu.

Puszyste futro wykończenia tej zimy dostał nie tylko krótkie buty, ale nawet eleganckie buty.

0

Mitenki wykonane z futra

Ta oryginalna nowością jest mało prawdopodobne, aby przyciągnąć wiernych kibiców. I panie, najprawdopodobniej, nie doceniają go na jej zasadność. Nie tylko, że rękawice wykonane z puszystej sierści obejmują długo oferowany tej zimy, przypominające ubrania mieszkańców dalekiej północy, jest bardzo, bardzo niewygodne, więc oni też wyglądają okropnie.

1

wyobraźnia projektantów

Najbardziej nietypowe wykorzystanie futra, naszym zdaniem, znajduje się słynny dom mody Chanel. Jego kreatywnych projektantów w tym sezonie z futra jest nie tylko płaszcze, spódnice i kurtki, spodnie, a nawet buty. W krótkich wszystkich rzeczy, które wyciągnął rękę z igłą. W rezultacie, niektóre modele są bardziej przypomina bałwana niż Glamorous młoda pani z podium.

load...