Fimo do projektowania paznokci – foto i video tutoriale

Kreacja Nail Design jest w stanie obrócić uchwyt kobiet teraz uczta dla oczu. Wraz z elementów dekoracyjnych dla dekoracji płytki paznokcia jak dżetów, cekinów, koralików, perełek, wstążek, kryształy, kolorowego piasku, folia, piór, suszone kwiaty, kolorowe kamyki i przekłuwania ciała jest coraz większą popularność jako mistrzów, a od amatorów nabywać fimo do projektowania paznokci – specjalne plastikowe cylindryczne pręty długości i pięć centymetrów średnicy od trzech do pięciu milimetrów. Dziś Fimo-design w świecie sztuki paznokci jest najczęściej obecny trend nie jest zaskakujący, ponieważ w znacznym stopniu upraszcza pracę mistrza i Fimo-Liczby w żelu lub akrylu, jak gdyby żył, zamienia się w kolorowe motyle, soczystych owoców i delikatnych kwiatów. Z Fimo skomplikowanych oryginalne kompozycje tworzone bez większego wysiłku i znacznych inwestycji czasu.

load...

Zawartość:

Jak używać rolki fimo do paznokci projektowania

Fimo – kiełbasy rolkach, pręty, pałeczki, rolki, wykonane z tworzywa sztucznego – polimeru gliny. Ten plastikowy materiał przypominający gliniane rzeźby, który jest powszechnie stosowany do modelowania, symulacji, produkcji różnych rzemiosł, zabawek, biżuterii, rurek medycznych.

Przed użyciem Fimo kije ze specjalnym ostrzem przekrojowy w formie półkola, koła, kwartały lub swoich pragnień serca. Na podstawie planowanego projektu, sam mistrz określa formę figur. W pozioma warstwa może być wiele obrazów. Szczególnie popularne owoce Fimo – niezwykłe odkrycie dla paznokci sztuki, czymś nowym, świeżym, smaczne i soczyste, pozwalając, aby projektowych jasne wiosną i latem notatek. W przypadku skomplikowanych kształtów pręty są cięte za pomocą stempli – Kwiaty, motyle, gwiazdy, wielokąty.

load...

Korzystanie pałeczki dogodne ze względu na bardziej eleganckie i środowisk twórczych projekt nagietka można ciąć pod dowolnym kątem i dowolnej grubości. Z każdego kija może uzyskać maksymalnie 200 figur! Jeśli ręce nie rosną bardzo się z tego miejsca, z którego chcesz i własną pięknie wyciąć Fimo nie działa, można kupić gotowe figurki już pokrojone. Fimo używane głównie do dekoracji Tipsy, z powodu ich przywiązania potrzebuje żel do modelowania lub pasty akrylowy. Fimo pozwalają tworzyć niepowtarzalne kompozycje do projektowania akwarium, gdy wszystkie elementy „uszczelnione” wewnątrz paznokcia, bez konieczności stałej regulacji i podrisovki. Rozłożone Fimo może być całą płytkę paznokcia, lub po prostu na krawędzi paznokcia, w postaci pewnego rodzaju odmiany French manicure.

Aby stworzyć konstrukcję paznokci żel Fimo jest umieszczony pomiędzy warstwami. Fimo pierwszy położył na cienkiej warstwie żelu – lekkie zgięcia kręgu i nie próbować umieścić go w obszarze naskórka blisko krawędzi paznokcia. Można spróbować dołączyć figurki i kleju, ale jest bardziej złożony i żmudny proces. Aby kompozycja bardziej holistyczne i dać projektowaniu trochę blasku, luki między Fimo opcjonalnie może być wypełniona cekinami lub kolorowego piasku. Po zakończeniu tworzenia, trzeba pokryć paznokieć dość gęstą warstwę żelu do figur nie „trzymać się” na zewnątrz. Otbivshiesya całkowitej masy elementy wystające mogą być starannie wyciąć pilnik. Wreszcie, kładziemy kolejną warstwę żelu lub pokrycie płytki paznokcia mety-żel. Fimo cięte o grubości mniejszej niż jeden milimetr, mogą być używane jako dekoracja pod ostrym lakieru lub utrwalaczu.

0. 5.

Podczas korzystania z FIMO w domu należy zwrócić uwagę na jakość materiału, który od różnych producentów może znacznie różniących się spójność, jasność, kolor i gęstość na cięcie. Ponadto, nie każdy plastik jest bezpieczny, więc dać pierwszeństwo produktom znanych marek, które spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

Opcje fimo nail design ze zdjęciami i instrukcji wideo

Owoce Design „Banana wstrząsnąć”

Tworzenie pyszne owoce z nagietki plastry Fimo-banananov.

stworzyć projekt, czego potrzebujemy:

 • Bazę i top coat do paznokci
 • Główny kolor na
 • Tunika

 • Różowego koloru za cynk
 • DOTS

 • Z dwóch odcieni farb zielone tablice
 • Fimo bananów
 • Różowymi koralikami
 1. Paznokcie pokrywa powłoka bazowa i powoduje, że kolor bazowy i kolor końcówki różu.
 2. Dodać trochę gładź szpachlowa i uzbrojony pęsety, delikatnie rozprowadzić wcześniej przygotowany cienkie plasterki banana fimo.
 3. Z Kropki jasnozielone liście malarskie, znakowanie zarysy ciemnozielonym zabarwieniu.
 4. Dodając trochę więcej gładź szpachlowa i rozprowadzić różowe koraliki.
 5. Fix warstwę konstrukcyjną lakieru nawierzchniowego.
 6. Kwiat Fimo-design

  Jasny kwiatowy wzór dla fanów blichtru i przepychu.

  stworzyć kompozycję, musimy:

  • Lakier do paznokci
  • Wielokolorowym tle
  • Fimo Flower
  • Lakier brokatowy
  • Cyrkonie
  • Paznokci mocowania
  1. Stworzyć tło paski umieszczone na paznokcie różnych kolorowych farb, Daj lakier do wyschnięcia.
  2. Cała

  3. Płytkę paznokcia lakierem z cekinami i dać suche.
  4. Nałóż warstwę przezroczystego lakieru do paznokci i ostrożnie położył się wcześniej wyciąć małe i duże fimo kwiaty.
  5. W lakierem bezbarwnym lub kleju przymocować dżetów.
  6. Gotowy projekt okładki warstwa lakieru mocowania.
  7. Profesjonalne projektowanie akwarium z suszonych kwiatów, fimo, owoce i jagody

   Aby stworzyć ten projekt, zaproponowany przez prowadzącego instruktora budynku szkolnego i projektowania paznokci LafStudio Elena Loikaw, używane serię profesjonalnych materiałów do paznokci markiLa Femme:

   • CleanerLa FEMM
   • Cieczy do paznokci odtłuszczania Pre Primer
   • Szczotki 6LN
   • Wiążące żel
   • Rzeźbę żel budynku grube różowe
   • Żel Art Mimosa
   • Żel Pastel zielone
   • Żel Art zielony żel
   • Art Pearl White
   • Ciekłym UV żel Cleanser
   • Błyszczące żelu
   • Jasnozielonym brokat
   • FIMO w postaci jagód i kawałkami owoców
   • Holograficzna dekoracja

   1. Przede wszystkim należy przygotować paznokcie budować: gwoździe cover oznacza CleanerLa Femmi ustanowienia specjalnych form do projektowania akwarium. Następnie stosuje się kwas wolna ciecz Pre PrimerLa Femme.

   2. Za pomocą pędzla 6LNLa Femmepokryvaem płytkę paznokci żel wiążący Klejenie Gella Femmei na minutę paznokci suszyć w lampie UV. Żel rzeźbiarski budynek grube pinkLa Femmesozdaem wolny brzeg paznokcia, jeśli chcesz zmienić samego kształtu paznokcia.

   1. 8. 6. 5.

   3. „strefa stres” wolnej krawędzi pokrywy żelu Nail Art MimosaLa Femme.V jako drugiej warstwy stosując żel Pastel GreenLa Femmei sporo żelu Art GreenLa Femme. Wymieszać wszystkie żele z pędzlem i suche paznokcie na dwie minuty w lampie UV.

   4. Cała powierzchnia paznokci przezroczystą pokrywą Żel Pearl Art Pearl WhiteLa Femme. Na wolnej krawędzi paznokcia, z zastosowaniem pomarańczy drążek umieszczony holograficzny dekoracji na zielono. Okantovyvayut krawędź światłem zielonym brokatem, a na chwilę do wyschnięcia lampę.

   5. 6. 8. 1.

   5. Na całej powierzchni płytki paznokciowej cienkowarstwowej Sculpture Gel i przystąpić do stworzenia projektu: Umieścić suszone kwiaty z fimo-jagody i plastry owoców-Fimo. Przed kije do cięcia fimo-pożądanym dobrem rozgrzać w dłoniach. W pewnym momencie ponownie wysłać nagietki do lampy. Aby stworzyć architekturę każdego paznokcia paznokci żel ponownie przepisany rzeźby i osuszyć je w lampie UV.

   05. 20.

   6. Usunąć warstwę dyspersji cieczy UV Gel Cleanser i paznokcie opilivaem pilnikiem 100 / 180La Femme.

   7. Pokrywa ostateczną cienką warstwę żelu i genialny kilka minut do wyschnięcia lampę. Akwarium konstrukcja z bukiet kwiatowo-owocowo-jagodowych jest gotowy! Następnym razem, można dowiedzieć się coś z warzyw.

   36. 53.

load...