Dziś na podium … kapcie!

Zawartość:

Kapcie, – kilka miękki! Być może, być może jedyny atrybut, bez których wiele nie reprezentują komfort domu. Przychodzimy do pracy, strój i trampki … teraz nosimsya mieszkania, a nasze zmęczone nogi wydawały wypełnione nową energią. Fakt, że Twoje ulubione dom pantofle na nogi, już pomaga nam się zrelaksować i poczuć się jak w domu!

load...

Czy wiecie, skąd jestem pantofle? Okazuje się, że w starożytnych nałożnic Wschodu nadana nosić japonki. Pozornie, ponieważ takie buty backless, że to niemożliwe, aby uciec przed skalistym terenie. Choć znacznie później, a mężczyźni ocenić zasadność policzek. Zanurzyć się w miękkich kopertowanie miękkimi kapciami po godzinach chodzenia po w ciasnych butach było prawdziwą rozkoszą.

Ale w dzisiejszych czasach kapcie są nie tylko ochronę dla stóp, ale również ważnym elementem domu komfort. Ponadto buty w domu jest zupełnie nowy trend w robótek. Klapki można szyć, można połączyć lub szydełkowane, można następnie wkleić je do solidnej podeszwie, malować, aby aplikacja, a nawet schować koraliki i haftować!

Jakie materiały są dopuszczone do szycia pantofle z rękami? Absolutnie się z wszystkiego, co masz pod ręką w domu: stare dżinsy, skórzane buty blaty, dekoracyjne sztucznej skóry, zwykły tkaniny bawełniane, plusz, aksamit, futra, filc i tak dalej.

Wypełniacz jest najczęściej stosowany piany. Zamiast tego, możliwe jest zastosowanie dodatkowej warstwy miękkiej tkanki, futra sztuczne, i nadal można wziąć wypełniacz do miękkich zabawek.

load...


Powrót do spisu treści

Tradycyjne pantofle, klapki

Więc zdecydowaliśmy: „I pomyśleć zrobię ładne pantofle” W celu dokonania pantofle z ich rąk, trzeba tylko zrobić kilka wzorów. I gotowe wzory mogą „tańczyć” w ich indywidualny sposób. Można zmienić górną część pantofle w każdej odmianie. Poniżej będziemy wprowadzenie do podstawowych wzorów szablonów (1 kwadrat = 2 cm) i możliwych wersjach zmodyfikowanych pantofli.

Nawiasem mówiąc, zamiast dolnej części podeszwy, można kupić gotowe filcowane lub inną wkładkę przeznaczoną do obuwia. Jest nawet łatwiej wzór na wielkość stopy i wyciąć wkładkę, na przykład ze starych butów. Odbywa się to w ten sposób: postawił stopę na czystej kartce papieru i śledzenia konturu stopy. Oczywiście, nie musimy fizjologiczny ślad ze wszystkimi zakrętami. Zatem dostosować rysunek linii prostych, stanowiących wizualne jedynej sneaker.

Tak, trzeba wyciąć dwie kopie dwóch części na każdej nodze przygotowanego materiału i jednej kopii – pianki. Zauważ, że przy użyciu sypkiego podłoża konieczne jest dodanie do górnej części zewnętrznej dodatku 0,5 cm.

Następnie, wycięte części powinny być podłączone. Istnieje kilka opcji do szczegółów montażu. Opiszemy jedną z możliwych metod. Części wycięte klapki potrzebę usunięcia ze sobą w postaci placka warstwy: tkanina-pianka tkaniny. Następnie powtórz te linie na maszynie do szycia i zrobić kilka kręcone linie na powierzchni części – do mocowania wszystkich warstw.

Krawędź górnej części, które nie będą szyte na podeszwie, które mają być przetwarzane dekoracyjne obrzeża, koronki lub dowolną dostępną piękną wstążką. Następnie trzeba zszyć ze sobą górną i dolną część konwencjonalnego sposobu poślizgowe na nakładające się części ze sobą zszywane krawędź należy również sneaker zadekorirovat rurociągów lub plecionki.

Tu jest pauza, i wydaje się, że kapcie gotowy! Ale na tym etapie zostały wszyte miękkie pantofle. Jednakże Kochanek sztywne podeszwy preformy zaleca się klej, na przykład na podeszwę starych adidasów lub ręcznie szyć sneaker do noszenia wyłącznie Felt et al. Oczywiście konieczne jest stosowanie wyjątkowo silnego nici i gilzy.

A teraz przychodzi czas na manifestacji fantazji. Można udekorować wierzch pantofle termicznych naklejki, przyciski, pistolety, różne gadżety dekoracyjne. Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby ukryć elementy mocujące wewnątrz i uczynić bardziej komfortowe skarpety, a następnie, na przykład, haft można zrobić z wyprzedzeniem, przed składając wewnętrzne i zewnętrzne warstwy szczegółach.

Innym sposobem mocowania części – szydełka. Ta metoda jest najbardziej odpowiedni do miękkich i średnio twardych podeszwą bez użycia wypełniacza. Jednak, jeśli jest to pożądane, a pewne umiejętności można zamocować podeszwę dowolnej grubości. Dla tej opcji montażu trzeba na obwodzie wszystkich szczegółów dziurkowanie w pewnej odległości od krawędzi i szczegółów zachowując tę ​​samą odległość między otworami.

Następnie za pomocą haka, bez kolumny (sc wiąże dwie lub trzy kolumny) w każdym otworze, na całym obwodzie części. Półprodukty górze i na dole do szycia obuwia sportowego ze sobą podobnie. Wszystkie trampki są gotowe.


Powrót do spisu treści

Awaryjne – goście na wyciągnięcie ręki

Happeningu jest to, że trzeba zejść bardzo dobrze, dużo gości! Pantofel nie był na tyle … Co robić? Oferujemy bardzo prosty sposób wytwarzania pantofel pochopnie. Aby to zrobić, trzeba będzie: karton wzorców, filcu lub inny gruby materiał nerassypayuschiysya. Można nawet pokazać wyobraźnię i być używany jako dolnej warstwy cienkiej linoleum, a górną wykonana z tkaniny podłoża.

Tak więc, według wzoru wyciąć szczegóły na prawej i lewej polupary. A potem wszystko jest jeszcze prostsza: zszywane „skrzydła”, nakładając na siebie i dekoracji wszystkiego: przyciski, łuki, kamienie i tym podobne. Zgadzam się, to proste i szybkie. Ale żeby przygotować takie kapcie sypialni może być na wszystkich gości!
Powrót do spisu treści

Kapcie dziecięce

Chcesz inną opcję szybkiego i łatwego w produkcji pantofli? Czytaj dalej! Ta opcja jest przeznaczona dla tych, którzy przynajmniej czasami we wsi. Z reguły mieszkańcy noszą buty na zimę, ponieważ poza miastem i dużą ilością śniegu, a chłodniejszy wiatr. Z pewnością twoi krewni leżące wokół niektórych starych butów zużyte, oto niektóre szybkie i uszyć kapcie. Oraz stworzenie pantofle dla dzieci proszone są o wybranie bardziej miękkiego materiału, takiego jak cienki filcu, które można znaleźć w sklepach.

Do wytwarzania tych dwóch części do cięcia dno (lewy i prawy) i z dwóch identycznych części, górną (zderzaki). Następnie środkowy kołnierza muszą być ubite w połowie obcasach PIN i zaokrąglony koniec kołnierz pin do wkładek toe. Drugi koniec kołnierza w sposób podobny do nakładania przodostopia wkładkę zachodzi na poprzednią.

Dalsze szczegóły należy dokonać pomiędzy konwencjonalnym igłą szwem pętla. Jako dekoracja dekoracje można użyć kolorowe kontrastujące wątków, wiele warstw kolorowych nici przędzy i tak dalej. Ale żeby nie latać kapcie z nóg, na wewnętrznej stronie górnej szyć sprężyste zderzaki połączeniowych. To wszystko, masz wielkiego domu kapcie!

Klapki z rękami, okazało się być trudne do zrobienia. Dzisiaj wprowadziliśmy do najbardziej podstawowe z nich, że każda gospodyni domowa może w krótkim czasie. Trzeba tylko trochę staranności, wyobraźnię i chęć coś zrobić z rękami. Na szczęście, różnorodność faktur i metod produkcji pantofli tak wielka, że ​​każda para zszytych pantofle będzie popyt nie tylko w domu, ale będzie to oryginalny prezent dla przyjaciół i krewnych.

load...