Dzieci szydełka. Czapka dla małej księżniczki

Jeszcze nie wprowadziły zmianę w bagażniku za jego dzieło? Z pewnością nie leżące wokół resztki przędzy, które rzucają szkoda, ponieważ nie ma miejsca, aby zastosować. Zwłaszcza jeśli jest to łatwe przędzy (bawełna, akryl, jedwab), z której skarpety i rękawiczki nie wiążą. Że kłębuszków rolka w bagażniku lub koszu, cierpliwie czeka na skrzydłach. I niech to ty i ja zamahnemsya dla takiego przydatnych rzeczy jak dzieci szydełka. Mianowicie – rok eleganckie kapelusze dla małej damy.

load...

Jednakże, jeśli problemy z „recyklingu” przędzy resztek tego nie zrobisz, to nie ma powodu, aby odmawiać dziecku nową rzeczą. Specjalnie dla nas, ludzi mądrych i poręczne to błahe sprawy. I jak gwałtowne emocje takie radosne lato kapelusz spowoduje małą księżniczkę? Zgadza się! Więc bierzemy z reszt skrzynia kłębuszków lub biec do najbliższego sklepu nowej przędzy, oraz – dla sprawy!

Magiczne nasadka pozostałości przędzy

Aby uruchomić wszystkie pozostałości kłębuszków wyodrębnić i sortować je przez miernik i kolorów. Na letnie kapelusze lepsze dopasowanie nici bawełnianych, ale można użyć akrylu lub mikrofibry. Można łączyć kolory, jak dusza zapragnie: można odebrać przędzy tonu, można zastosować połączenie kontrastu, można użyć tylko dwa kolory, a może i więcej. W ten sposób wytwarza się przędzę, podniósł haka i start.

Zaczynamy na drutach klasyczną płaską czapkę że magicznie zamieni się zalotna kapelusz dla małej damy. Korzystanie z przędzy wielobarwny zrekompensować złożoność wzór ażurowy, i osiadł na prostym plakatu.

  1. Skojarzyć wybraną średnicę kolumny grono około dwunastu centymetrów. Dzianiny koło, dzięki czemu zysk z rzędu. Wzmocnienie zaczynają robić vyvyazyvaya każdego łańcucha obiegu powietrza (okrągła podstawy). A następnie w każdym wierszu mamy zwiększać tylko na tej pętli, z których dwa vyvyazali w poprzednim rzędzie. To jest „życzliwy”. Może wiązać przędzy jednego koloru (na przykład, biały).
  2. Następnie, nadal drutach koła, dzięki czemu zysk w całym wierszu. W efekcie nasza osłona zaczną zawijać sprawnie, już przekształcając kapelusza. Dziania ten sposób do pożądanego rozmiaru nasadki, kiedy nasadka naszego koła jest równa obwodowi głowy. Ta część kapturka dzianiny z innym kolorze (np purpurowy).
  3. A następnie całkowicie dzianiny nie wzrasta, vyvyazyvaya cylindrycznej części zakrętki, nasadki do pożądanej wysokości.
  4. Czapki krawędzi traktować krok rachim i przewiązane białą nicią.

Łącząc magiczną czapkę, przejdź do dekoracji. Udekorować czapkę można satynową tasiemką, cekinami, koraliki. I co najważniejsze – podobne kwiaty, liście, owoce i motyle. To było wtedy, a znajdziemy wszystkie resztki przędzy barwionej. Knit ozdoby, zbierać bukiety, udekorować swój kapelusz i prezentuje naszą małą damę. Nawiasem mówiąc, nasadka może być proste paski, a następnie dalej dzianiny kwiaty już może nie być konieczne.

load...

Crochet dla dzieci jest tak ekscytujące, że nawet matki i babki przypominające dzieciństwa, a więc opowieści i ulubione postacie bajkowe. Powiedz mi, kto z nas nie wyobrażał sobie w roli Kopciuszka, Śnieżki i Czerwonym Kapturku? Z pewnością nasza mała księżniczka też marzenie o magicznych przygód. Więc dajmy im szansę poczuć się jak bohaterka bajki.

Czerwony Kapturek

W tym celu musimy zaczepić korek pierwszych i drugich liczb i czerwonej przędzy. Dzianiny kapelusz na Czerwony Kapturek będziemy na zasadzie wydłużonej nasadki. Stwierdzimy widoku kolumn i dzianiny w taki sam sposób, jak w pierwszym przykładzie wykonania, ale z mniej wzrasta. Jeśli drutach kolumny bez sc, potem zaczniemy zdobyć w pierwszym rzędzie z pięciu kolumn. A następnie wykonaj pięć wzrasta w każdym rzędzie. Jeśli kolumny z dzianiny sc, a następnie zaczynamy dziesiątce wzrasta w pierwszym rzędzie i dodaj dziesięć w każdym następnym.

Więc drutach czapkę do właściwego rozmiaru i przejść do Tuglie, która jest z dzianiny na żądaną wysokość kapelusza. A potem przychodzi kolej na polach. Tak, dołożymy czapkę z pól! Szydełka dzianiny trzy mniejsza liczba pól (tworzenia jednolitych uprawnień). Następnie wziąć większy haczyk i dzianiny trzy rzędy. Krawędzie pola związane z krokiem rachim wziął do niej znowu mały haczyk. Hat jest gotowy. Ozdobić go do swojego gustu i życzeń bohatera.

Wariacje na temat

Biorąc pod uwagę, że dziewiarskich dla dzieci szydełkowania odbędzie minimalny czas (kilka wieczorów), spróbować się w roli dobrego czarownica kapelusz i krawat raznovariantnye powyższy przykład. Po pierwsze, staramy się grać w różnych kolorach i kombinacji kolorów w jednym produkcie. Po drugie, nie skąpić na biżuterię. Co ciekawe i zróżnicowane zdobi korona, tym bardziej, że jest jak dziecko. No i po trzecie, stosowanie ciekawych programów ażurowym wzorem, aby kapelusz nie tylko dzianiny i koronki. Jeśli nie wiesz, co wybrać projekt do kapelusza, a następnie można bezpiecznie zdecydować się na danych liczbowych dotyczących serwetki ażurowe. Rezultatem będzie doskonały!

Uwierz mi, kapelusze szydełka dla dzieci w każdym wieku przyniesie Ci wiele pozytywnych emocji. Nie zajmie dużo czasu. To daje możliwość nie czuje się na robótki, ale także artystą, a nawet maga. W końcu, dzięki niej będzie można znów poczuć atmosferę czułości i nieskończonej miłości. Za wszystko, co robimy dla dzieci, robimy z miłości!

load...