Dzianina Valentines – uduchowiony człowieka prezent

Zawartość:

Jeśli kobieta wie, jak robić na drutach, a następnie rozważyć, że połowa budżetu rodzina jest w stanie uratować. Po tym wszystkim, my, igły, może? I rodzina od stóp do głów na strój, a jego ukochana modnenkoe coś się mieszać, a dom jak cukierka, ubierz. Tak zresztą również zaoszczędzić na prezenty! Oto, na przykład, czy puzzle na co Valentine prezent dla swojej ukochanej, jeśli to możliwe elementarny odebrać druty lub hak, włącz swoje ulubione filmy, a nawet przed ostatecznym napisów tie wzruszającą pamiątkę. Tak, panie, dziane Valentine daje możliwość połączenia pracy z przyjemnością ci. A co piękne i emocjonalne kolei takie prezenty! Spróbujmy?

load...

Małe serce objętość

Heart-case. Oczywiście, kładąc w tym przypadku nie ma nic nie będzie, a otwarcie-zamknięcie nasze serce nie powinno być. Ale zasada postępowania dla pamiątkę serca używamy. Oznacza to, że jest wydrążony wewnątrz i nadziewane syntetycznej wyściółka przestrzennego serce walentynkę. Więc przygotować się do czerwonej przędzy bawełnianej lub różowym, hakiem i trzeciego miejsca na wyściółka poliestrowa farszu. Do produkcji takich dziewiarskiej Walentego wykonać etapy.

Zaczynamy od szczytu jednej z połówek, które są dzianiny w postaci kubka. Dwóch pętli powietrza zamykany w pierścieniu i związane sześć kolumn bez SC. Robimy sześć podwyżek i mamy serię dwunastu kolumnach. W następnym szeregu sześciu razy i zwiększenie powtórzyć kolumnę bez SC (osiemnastu). Czwarta seria kolumn bez provyazyvaem sc (także osiemnaście). Ostatni rząd kubków – wzrost i pięciu kolumnach, bez powtarzania sc trzy razy (w sumie dwadzieścia jeden pętli). Ostatni nie zamyka pętlę i cięcia nitki, pozostawiając ogon piętnastu centymetrów. Podobnie dziać i drugi szczyt serce.

Tak, ostatnia pętla kubka mamy na haku. Teraz stawiamy na nim otwarta pętla pierwszej połowy i wątku roboczego nadal dziewiarskich w kręgu. Pierwszy provyazyvaem siedemnaście kolumny, bez sc w pierwszej połowie, brakuje cztery bary i dzianiny już na skraju drugiej filiżance siedemnastu kolumnach, bez sc (tylko trzydzieści cztery słupki).

load...

Ogon pierwszy puchar połączyć dwie połówki od wewnątrz, dzianina cztery bary bez SC, tylko te, które zostawiliśmy w poprzednim kroku. Uzyskujemy wypukły-wklęsły vosmerochku. Ostatnia pętla nie zamknie, i nadal dziewiarskich sc bez kolumn w okręgu:

 • Siedem filarów, zmniejszenie piętnaście kolumny, zmniejszenie i dziesięć kolumn;
 • Siedem filarów, zmniejszenie czternaście bary, zmniejszenie i dziewięciu kolumnach
 • Pięć filarów, zmniejszenie trzynaście bary, zmniejszenie i dziesięć kolumn;
 • Cztery bary, zmniejszenie dwanaście barów, zmniejszenie i dziesięć kolumn;
 • Zmniejszać, dwa bary, zmniejszenie, siedem barów, zmniejszenie, dwa bary, spadek, osiem kolumn na tym etapie powinny pozostać dwadzieścia dwie pętle;
 • Spadek, bar, spadek, sześć barów, spadek, bar, spadek, osiem kolumn.

Teraz wypełnia nedovyazannoe serca syntetyczna wyściółka i zakończyć pracę. Zmniejszyć i kolumnę bez nakida powtórzyć sześć razy. Dalsze provyazyvaem dwanaście kolumn i może zgłosić wypełniacz. Nadal odejmowanie, tworząc ostry koniuszek serca, zamykając ostatnią pętlę, przycinanie i maskować nić.

Hak Valentine przez 15 minut

Takie miniaturowe plony pamiątkami nawet najbardziej niedoświadczonym tkaczy. Więc można zarówno pociągiem i ramię rzeczy, i pożytecznie spędzić czas i zrobić daru duchowego. Tak więc, dla takich szybkich walentynek trzeba szydełka numer hak 1.5 lub 1.25, a czerwony, biały, zielony i czarny przędzy „Iris”.

Serca uzyskuje się dość małe, ale bardzo ładne. Aby połączyć te piękne Valentine, trzeba tylko postępować zgodnie z opisem.

 1. Rozpoczęcie Knitting czerwoną włóczkę. Zbieramy łańcuch sześciu szwów.
 2. Provyazyvaem pierwszego rzędu: dwie kolumny o SC SC w kolumnie szóstej pętli haka.
 3. Zbieramy pięć pętli powietrza do podnoszenia łuku, dzianiny na dwóch kolumnach z sc w każdej kolumnie pierwszego wiersza.
 4. Od trzeciego do siedemnastym rzędzie dzianiny: łuku pięciu pętli powietrza, cztery bary z SC w kolumnach (pętla) z poprzedniego rzędu.
 5. Osiemnasta seria – lewa połowa górnej części serca. Dzianina dwóch pętli powietrza łukowego i jeden bez nakida słupowej każdego łuku 8, 10, 12, 14, 16 szeregowo. Provyazyvaem pętli trzy powietrza i zamykalny pierścień kolumna nakida bez uprzedniego łuku (16) rzędów. Zawieszany provyazyvaem XVII seria czterech barów z SC.
 6. Od dziewiętnastego do dwudziestego drugiego rzędu: łuku pięciu pętli powietrza, cztery bary z SC.
 7. Dwudziesta trzecia seria. Podsumowując hak pod łuku pierwszego rzędu, a hak pętli roślin vyyatgivaem mocy łuku serii XIX. Możemy wyciągnąć kolejną pętlę i provyazyvaem zarówno wydłużoną pętlę. Następnie dzianiny dwie pętle powietrza i cztery bary z SC.
 8. Następujące dziesięć rzędów (24 do 34) dzianiny wzorzystą ósmym Osiemnasty wierszy. Ostatni wiersz jest z dzianiny prawej połowie górnej części serca.
 9. Od 35 do 37 działy pięciu ściegów (krzywa wyciąg) o cztery kolumny SC.
 10. Seria trzydziestym ósmym. Wypełnić w środku kwiat białej przędzy. Dziewięć szwów, kolumna bez nakida serii łuk 36, siedem szwów, kolumna bez nakida serii łuk 22, siedem szwów, kolumna bez nakida łuku 20 serii siedem pętle i pasek bez nakida szereg łukowych 6 i siedem pętle kolumna bez sc łuku 4 rzędy.
 11. Zielony przędzy dzianiny kolumnę bez sc w środku ostatnich szwów łańcucha i robi kolejną pętlę trzy powietrza.
 12. Provyazyvaem czarną nicią na filarze, bez sc na środku, pozostałe łańcuchy siedem szwów. Kolumna pierścień blokujący bez SC w ostatniej kolumnie ostatniego łuku.
 13. Ostatnie ogniwo kwiatów z trzech pętli powietrznym kolumny bez pierwszej sc czerwonej nici, dwie pętle powietrza, cztery paski bez SC.
 14. Numer trzydziesty dziewiąty. Pięć szwów, cztery bary z SC.
 15. Czterdziestym serii. Dwie kolumny pętli powietrza bez SC łuku drugiego rzędu, dwie pętle powietrza i dwa razy w dwóch kolumnach z SC ze wspólnym wierzchołkiem.
 16. Ostatnia seria. Pięć szwów, sc z dwoma kolumnami o wspólnym wierzchołku.

Przeciąć łańcuch, ukryć ogony, chowając je w odpowiednich pasków kolorów.

Inne pomysły dzianiny Valentine

Ściśle mówiąc, każdy fachowiec-Knitter stanie wymyślić własnego oryginalnego serca. Zgadzasz się, że podłączenie naprawdę bardzo proste i szybkie, takie malutkie walentynkowy. Na przykład, jeśli jesteś dobry w igły, starają się związać prawego serca w stylu skandynawskim. Wystarczy związać wzorzec dwa obrazy z lustrem wzorca, a następnie złożyć swój seamy stronie, starannie szyć krawędzie.

Stosując tę ​​samą zasadę, można nawiązywać i oryginalny jedwab serce dzianiny okładce. Po pierwsze, wyciąć dwa jedwabne szczegóły szablonu serca, uszyć je i wypełnij je z bawełny lub syntetycznego wypełnienia. Teraz ten sam wzór powiązać z pomocą dwóch szprych szczegóły jakiegokolwiek maswerkiem lepkiego. Attach szydełkowe elementy obu stronach serca i jedwabiu z hakiem lub grubą igłą, aby je połączyć. Ponadto starają się ozdobić pomponów serca, zawieszony na dzianiny koronki. Ważne w tym Valentine – wybrać kontrastujące połączenie jedwabiu i przędzy.

Albo oto kolejny pomysł. Wykonana z mocnego elastycznego konturu rolki drutu w formie serca. Teraz z hakiem pętla tie kolumn bez sc zakończyła serię łączącą pętlę. A następnie wybrać dowolny ulubiony schemat szydełkowane koronki i nadal zapiąć pętlę z drutu. Nawiasem mówiąc, jeśli się na tyle duże serce z drutu, może być używany jako ramki.

Ale za bardzo zaczynają oferować prostą wersją serca walentynkowe szydełkowych kolumn bez sc. Po pierwsze, upewnij łańcuch trzech szwów, a następnie rozpocząć swoje undergirding kolumny bez nakida robi odejmowanie i dodawanie w odpowiednich miejscach i tworzą wielkości serca. Jeśli taki bardzo prosty serce do uzupełnienia luzem haftowania Rococo, to będzie niesamowity wygląd i wyrafinowany. A jeśli ozdobić Valentine mały klucz na sznurku, będzie nabyć dodatkowe znaczenia i stają się nie tylko wzruszająca pamiątka i rodzaj uznania.

Jednym słowem, fantazjować! Najważniejsze – hak lub druty, przędzy i nastrój – już masz. I wierzcie mi, na oryginalne walentynki hak i szprychy będą wystarczające. Argumenty przemawiające za mały – umieścić nasze plany w praktyce. Bądź odważny i wszystko można dostać!

load...