Ducane Dieta w czasie ciąży i karmienia piersią

Jak nie stać się „Bun” w okresie ciąży i karmienia piersią okruszki? To pytanie dręczy miliony kobiet ładnych głowach, i to jest naturalne, gdyż każda przyszła mama lub nowo wykonane chce pozostać w formie, aby cieszyć się w lustrze i nie przestają „pływać” w Umiłowanym komplementy. Pierre Ducane – utalentowana dietetyk z Francji – zdecydował się wziąć udział w kobiecych losów, a więc urodził się popularny Dieta Dukana podczas karmienia piersią i ciąża.

load...

Zawartość:

Jak schudnąć przyszła i karmiących piersią

Technika masa korekta na Dyukanu oparta jest na diecie białkowej, że kobiety w ciąży i karmiące pięknych kobiet jest bardzo przydatne, ponieważ dostarcza białek, wzrost i odnowę komórek, co oznacza, że ​​organizm rozwija okruchy serce otrzyma cenne substancje. Jednak nowo wykonane lub przyszłe mamusie nie może siebie i innych użytecznych produktów odmówić, ze względu na obecność białek w menu – nie jest to jedyna reguła w diecie kobiet w sytuacjach życiowych.

W związku z tym, Dr Ducane nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, aby schudnąć w menu Cruise ataków. Do korekcji masy w takich przypadkach Pierre radzi używać fazę konsolidacji, ale z rozszerzonej listy produktów dopuszczonych do obrotu, jak również pewnych zmian w diecie.

load...

Co to jest? Zamiast codziennego 1 porcji (200 g) z jagód / owoców Lekarz Ducane pozwala przyszłość lub nowo wprowadzone matki spożywać 2 porcje. Białko na dzień, który jest obecny na tydzień w menu konsolidacji, trzeba zrezygnować, bo ciało kobiety w takiej sytuacji nie powinno być narażone na takie trudne „eksperymentów” z diety.

Schudnąć tą metodą może być żadnych ograniczeń w czasie trwania – aż do osiągnięcia idealnej wagi ciała, ale należy pamiętać, że przyrost masy ciała od 10-13 kg w czasie ciąży jest uważane za naturalne, i brak masy ciała wpływa nie tylko na zdrowie, ale również na rozwój okruchy.

Teraz okazuje się, że Dieta Dukana i ciąża lub podczas karmienia piersią ich potomstwa są dość zgodne, najważniejsze – wykorzystać technikę mądrze, bez odchodzenia od zaleceń francuskiego dietetyka.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Warto zwrócić uwagę! Jedną z podstawowych zasad odchudzania na systemie francuskim Ducane: Walking codziennie, przystosowanym do warunków pogodowych, co najmniej 20 minut.

Kosze piknikowe

Co mam kupić schudnąć metodą Ducane? Skoncentruj się na poniższej liście dozwolonych produktów Pierre.

 1. Produkty mleczne, a nie zawartości tłuszczu przekraczającej 2%.
 2. Chude mięso bez skóry.
 3. Owoce / jagody.
 4. Jaj.
 5. Ryby / owoce morza.
 6. Warzywa / zioła.
 7. Pasta

 8. Wykonane z twardych ziaren.
 9. Ziemniaki, które powinny być spożywane w umiarkowanych ilościach.
 10. Rys.
 11. Rośliny strączkowe.
 12. Ser

 13. (z umiarem).
 14. Chleb (pełnoziarnisty).
 15. Wody.
 16. Przydatne herbaty.
 17. Żelatyna.
 18. Sok z cytryny lli_1.

  Drożdże lli_1.

  Otręby owsiane lli_1.

 19. Przydatne zaprawy.
 20. Sol.

To ważne, aby wiedzieć! Dzienna stawka wody dla pani w jednym miejscu lub w okresie laktacji – 2 litry, i otręby owsiane – 2,5 łyżki otrąb nie jest konieczne, aby jeść suchy, można ich używać jako składnik do przygotowania Pierre dozwolone potraw.

Mądrość i przygotowanie diety przykładem

Menu. Po pierwsze, o specyfikę żywienia dla spodziewa się dziecka lub kobiet karmiących piersią. Na liście dozwolonych produktów obecne produkty bogate w skrobię (makaron, fasola, ryż). Należy pamiętać, że ten rodzaj żywności może jeść tylko dwa razy w tygodniu.

Dokładnie tak samo, ile razy można jeść „żarłok” w menu, czyli nakarmić ulubionych potraw, nawet jeśli nie ma na liście dozwolonych. Codzienne kobiet Ducane Sposób utraty wagi, można spożywać pasek (40 g) i parę plasterków sera chleba użytecznego.

A teraz dla przykładowego menu na cały dzień. W postaci próbki mogą być zorientowane na diecie:

 • Rano – naleśniki z mięsem, jogurt;
 • Przekąski – owoce;
 • Obiad – zupa z klopsikami, filetów rybnych (grill), surówka;
 • Przekąski – pieczony pudding z (twaróg, jagody), herbata;
 • Kolacja – soczewica z mięsem i warzywami na parze;
 • Snem – jogurt.

Jak znaleźć czas na spacery

Pierre Ducane – genialny dietetyk, który dba o kształcie i zdrowia wszystkich, bez wyjątku, nawet piękno ciężarnych lub karmiących matek nowo wykonane.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...